Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryka... 16 arrow FRUSTRCJA. Koniec wspólpracy. Rzut okiem na amerykańską produkcję islamskich "false flag"..
Thursday 25 February 2021 22:53:58.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
FRUSTRCJA. Koniec wspólpracy. Rzut okiem na amerykańską produkcję islamskich "false flag".. Drukuj Email
Wpisał: RAM   
06.09.2016.

FRUSTRCJA. Koniec wspólpracy.

 

Rzut okiem na amerykańską produkcję islamskich false flag.

 

 

… zanim przeczytacie kolejny artykuł z blogu Maurizio Blondet & Friends, oświadczam, że nie będę już więcej przysyłał tłumaczeń na Stronę Pana Profesora Dakowskiego  Panu Profesorowi dziękuję za gościnność…

 

uważam, że mówienie Polakom o tym, co się dzieje na świecie – zwłaszcza w obecnej chwili − powinno być całkowicie ZA DARMO, co robiłem przez prawie rok czasu  − na Stronie zostało opublikowane 250 przetłumaczonych artykułów (blogerów piszących gratis) – czyli teoretycznie – co najmniej 500 stronicowa książka …

 

dowiedziałem się jednakże, że są tacy, którzy wykorzystując moje tłumaczenia, co tylko "napisali książki" i pełni dumy czekają aż opuszczą one drukarnię …

 

dybanie dzień po dniu na pojawiające się na blogu Pana Profesora tłumaczenia, lepienie z nich rzekomo własnej całości i zanoszenie tego do wydawcy − jest jedynie szukaniem łatwego zarobku lub popularności, a nie rzetelnym dostarczaniem informacji czy prawdziwym pisaniem książek…

 

uprawiany proceder nie jest więc niczym innym jak tylko bezczelnym pasożytnictwem i zwykłym złodziejstwem − którym nie mam zamiaru dalej pomagać…

 

RAM

 

 

 

Rzut okiem na amerykańską produkcję islamskich false flag

 

Un’occhiata alla fabbrica americana di false flag islamici

http://www.maurizioblondet.it/unocchiata-alla-fabbrica-americana-false-flag-islamici/

 

 

Maurizio Blondet    2 wrzesień 2016   tłum. RAM

 

 

 

Przypomnijmy: 

Podczas masakry w Orlando – 12 czerwca, o 2 w nocy, Afgańczyk Omar Mateen wtargnął do lokalu dla homoseksualistów "Pulse" i wystrzelał ich około 50-ciu. O 5-tej rano Mateen został zabity przez policję.

 

Historia nie kończy się jednak na tym, ponieważ nieco później, policja zaaresztowała jeszcze jednego zamachowca, mającego związek z masakrą w Orlando. Jak pisze Los Angeles Times − został on zatrzymany podczas gdy jechał na Gay Pride w Los Angeles, samochodem  wypełnionym bronią i materiałami wybuchowymi.

 

Man with weapons was headed to L.A. gay pride parade

http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-gay-pride-la-weapons-20160612-snap-story.html

 

 

Aresztowany nazywa się James Wesley Howell i pochodzi z Indiany (ma 20 lat). Ponadto, Jacqueline Seabrook, kierująca policją w Santa Monika, informując o zajściu dodała, że Howell należał do "5−osobowego oddziału", razem z Omarem Mateenem.

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/09/Howell.jpeg?w=363

James W. Howell

 

Istnieje jednak lokalna strona internetowa, która prezentuje zupełnie inną wersję wydarzenia. Otóż Howell nie został wcale aresztowany, ale z własnej woli oddał sie w ręce policji.

 

Blog pisze:

 

"Dwaj funkcjonariusze policji w Orlando − którzy ze względu na ewentualne reakcje odwetowe wolą pozostać anonimowi – zrelacjonowali, że James W. Howell, odnaleziony w niedzielę, w samochodzie wypełnionym bronią i materiałami wybuchowymi powiedział policjantom, że jest członkiem oddziału przygotowującego agresje zbrojne na wspólnoty homoseksualne na Florydzie i w Kaliforni. Dodał, że oddaje się w ręce policji dobrowolnie, po to by zagwarantować sobie ochronę. Osoby, które zwerbowały Howella, zapewniły go, że nie poniesie żadnych szkód podczas strzelaniny z policją, ale kiedy Howell dowiedział sie, że Omar Mateen został zabity przez snajpera, pojął, że osoby te szukały kogoś naiwnego by obarczyć go później winą a na koniec zabić".

 

Natychmiast po opisanym zajściu − śledztwo w sprawie Howella przejęła FBI, a Jacqueline Seabrook − szef policji − zmieniła swój raport usuwając z niego jakąkolwiek wzmiankę o bliżej nieokreślonym "5−osobowym oddziale".

 

Kurs fundamentalistycznego Islamu online

 

Alternatywna strona internetowa, o której mowa, opowiada dalej, że dysponuje informatorami pracującymi w policji i utrzymuje kontakt z kobietą adwokatem, której udało się porozmawiać z przebywającym w więzieniu hrabstwa Howellem. Według relacji wyżej wspomnianych policjantów, Howell potwierdził, że jest członkiem grupy pięciu osób, których zadaniem było przeprowadzanie zamachów skierowanych przeciwko homoseksualistom − jednocześnie, tak na wschodnim jak i zachodnim wybrzeżu USA.

 

Howell opowiedział dalej, że w sobotę, w nocy miał porozumieć się z "Danem", będącym jego osobą kontaktową, o której wiedział, że ma do dyspozycji dodatkową broń i materiały wybuchowe, ale, że "wszystko zawiodło". Twierdzi, że nie znalazł "Dana" w domu i że "Dan" nie opowiadał również na telefon.

 

Wszystko co powyżej odbywa się 11 czerwca, w sobotni wieczór, a kilka godzin później, tj. 12 czerwca, o 2 w nocy ma miejsce masakra w "Pulse". Następnie Howell dowiaduje się, że "Omar" (Howell znał jedynie imię Mateena) został zabity, więc postanawia oddać się w ręce policji. Jak chodzi o innych członków grupy − którymi są, Dan i Brandy – również nie wie jak się nazywają .

 

Niewiarygodna relacja Howella wygląda dalej nastepująco:

 

"Zostaliśmy wszyscy zwerbowani poprzez kurs fundamentalizmu islamskiego online i dzięki niemu poznaliśmy się. Następnie przeszliśmy razem szkolenie polowe w Virginii, gdzie nauczona nas strzelać, przygotowywać bomby – jednym słowem każdy uczył się własnej roli. Jednakże coś nie zadziałało prawidłowo".

 

Młoda adwokatka, której – jak już wspomnieliśmy – udało się porozmawiać z Howellem w więzieniu − pod pseudonimem "Brenda Carpian" − opisała wszystko w artykule na alternatywnej lokalnej stronie internetowej.

 

To "Brendzie" Howell opowiedział, że na szkoleniu było "co najmniej osiem grup podobnych do jego", które przechodziły taki sam trening, tj. "przygotowywanie bomb, mieszanie materiałów wybuchowych i innych tego rodzaju gówien wojskowych".

 

Ale najbardziej zadziwiającą rzeczą jest fakt, że kiedy 19 czerwca dochodzi do próby zabicia Donalda Trumpa podczas wiecu w Las Vegas – próby bardzo zresztą nieudolnej, ponieważ zamachowiec usiłuje posłużyć się rewolwerem policjanta – Howell rozpoznaje go i krzyczy: "To Dan! Dan, którego nazywaliśmy chemikiem! To 'Brit' (Brytyjczyk), posiada niezłego Beamera". Należy wyjaśnić, że Beamer − w żargonie − oznacza BMW, które dla Howella okazuje się być luksusem.

 

Prawdziwe nazwisko "Dana" brzmi Michael Sandford i rzeczywiście jest on Brytyjczykiem, ma 20 lat, a jego zdesperowana matka opowiada śledczym przez telefon, że syn cierpi na zaburzenia obsesyjno- kompulsywne oraz anoreksję i że uciekł ze szpitala, a ona na próżno próbowała powstrzymać go od wyjazdu do USA, gdzie nie miał pracy. Faktycznie, wychodzi na jaw, że Michael mieszkał w swoim BMW, nie przedłużył wizy, że jest chory na syndrom Aspergera i że przez 18 miesięcy przebywał w Hoboken w New Jersey, żyjąc nie wiadomo z czego.

 

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/09/sandford-michael.jpg?w=660

20 –letni Michael Sandford, cierpiący na syndrom Aspergera, który w nieudolny sposób usiłował zabić Donalda

 

Pomimo to – chłopak z problemami psychicznymi, bez stałego miejsca zamieszkania i bez pieniędzy pokonuje samochodem trasę z New Jersey do San Bernardino w Kaliforni, następnie − 16 czerwca pojawia się w Las Vegas. Zostaje potwierdzone, że 17 czerwca na poligonie − Battlefield Las Vegas shooting range – oddaje 20 strzałów z pistoletu Glock 9 mm. Ponadto, jak informuje Secret Service (ochrona prezydenta USA, zajmująca się również bezpieczeństwem kandydatów na prezydenta) – Michael zaopatrzył się w jeszcze jeden bilet na wiec Trumpa, tym razem w Phoenix w Arizonie.

 

Kto dał bezdomnemu dwudziestolatkowi, choremu na syndrom Aspergera pieniądze na podróż i na zakup pistoletu, który kosztuje około 600 dolarów?

 

Tego nie wiadomo, jednakże Howell rozmawiając z "Brendą" dostarczył jej kilka cennych informacji, opowiadając o osobniku, kierującym komórką ISIS w USA i będącym autorem kursu islamu fundamentalistycznego on line, tj. o imamie Abu Taubah.

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/09/aubu-tauba-alias-robertson.jpg?w=880

Imam Abu Taubah, alias Marcus Robertson, ex marine, używany w przeszłości przez FBI do infiltracji grup islamistów

 

Jak pisze Fox News, okazało się, że to Abu Taubah, czyli tak naprawdę Marcus Robertson, ex marine był człowiekiem odpowiedzialnym za "formację " Omara Mateena, autora masakry w Orlando. Robertson był znany policji od roku 1991 jako zwykły bandyta, stojący na czele nowojorskiej bandy “Ali  Baba and the 40 Thieves”, majacej na koncie około tuzina napadów na banki, urzędy pocztowe i domy prywatne. Według twierdzeń FBI – czemu Robertson zawsze zaprzeczał – był on jednocześnie jednym z ochroniarzy "Ślepego Szejka", czyli Omara Abdel Rahmana, oskarżanego o próbę realizacji pierwszego islamskiego zamachu na World Trade Center w roku 1993.

 

Fox News – który bynajmniej nie jest alternatywną internetową stroną "spiskową" − pisze dalej, że Robertson, po 4 latach spędzonych w więzieniu, "w latach 2004 – 2007 pracował pod przykryciem dla FBI , biorąc udział w dokumentowaniu siatek i planów terrorystycznych w Afryce, Egipcie i w USA".

 

Podsumowując, mamy do czynienia z ex –marine, zwykłym przestępcą, zagorzałym islamistą, będącym w stanie infiltrować grupy terrorystyczne na rzecz FBI. Być może także tworzyć je, gdy zachodzi tego potrzeba.

 

 

Orlando gunman tied to radical imam released from prison last year, say law enforcement sources

http://www.foxnews.com/us/2016/06/12/orlando-gunman-tied-to-radical-imam-released-from-prison-last-year-say-law-enforcement-sources.html

 

Jak się okazuje, to Robertson zwerbował biseksualnego Afgańczyka Mateena, Sandforda z syndromem Aspergera i Howella (być może również lekko nienormalnego) i skierował ich do obozu szkoleniowego.

 

Ale Howell mówi: "Nie miałem pojęcia, że brała w tym wszystkim udział CIA, dowiedziałem się o tym wtedy, gdy znalazłem się w Wirginii i rozpoczęliśmy szkolenie, razem z innymi … to nie było to, czego się spodziewałem. Powiedziano nam żebyśmy trzymali język za zębami".

 

Howell opowiada, że zawarł przyjaźń z Omarem i Danem i o spotkaniach Abu Taubaha z " jakimś senatorem" , z wysokim urzędnikiem z Homeland Security i kobietą, którą miał widzieć tysiące razy w telewizji. Wszyscy oni interesowali się ponoć w nadzwyczajny sposób właśnie "Danem" − nieudacznym niedoszłym zabójcą Trumpa.

 

"Brenda" nie dowierza w końcową część usłyszanej relacji. Wyobraża sobie, że być może Howell − wiedząc o tym, że adwokatka bezkompromisowo popiera Trumpa − chce wejść w jej łaski przy pomocy historyjki o senatorze i Hillary, chcących rzekomo zabić Trumpa.

 

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/09/brenda.jpg?resize=225%2C300

"Brenda Carpian"

 

W tym momencie – ktoś w więzieniu – przysłuchujący się wszystkiemu nielegalnie − wyłącza telefon, przy pomocy którego Howell rozmawia z "Brendą" poprzez szkło. Wkrótce potem, pomimo iż "Brenda" demonstruje pozwolenie na wykonywanie zawodu adwokata w Kalifornii – dwie bliżej niezidentyfikowane osoby podnoszą ją z krzesła i wyprowadzają na zewnątrz więzienia.

 

Historia nie kończy się jednak na tym. Jak do tej pory, zawierała ona składniki komiczno – kiczowe, ale po 15 godzinach od obcesowego zakończenia rozmowy w więzieniu − zamienia się w tragedię. We wschodniej części Los Angeles "Brenda" zostaje brutalnie pobita przez 3 osobników i w stanie krytycznym wrzucona jest do pojemnika na śmieci. Ratuje ją przechodzący obok bezdomny, informując o wszystkim znajdującego się niedaleko policjanta. Adwokatka zostaje poddana operacji głowy i zaczyna pomału przychodzić do siebie.

 

"Brenda" otrzymała tysiące listów i życzeń, również od lokalnych polityków − co miejmy nadzieję odstraszy od następnej i tym razem skutecznej próby jej zabicia.

 

Na koniec − myślcie o całej historii, co chcecie. Z pewnością jej źródła można łatwo zdyskredytować. Sa nimi strona web Henry Makowa, określanego jako ekstremista prawicowy i internetowa strona lokalna o nazwie "Get Off The Bs".

 

Howell Implicates Hillary, CIA in False Flags, Trump Assassination

http://henrymakow.com/2016/08/lawyer-nearly-dies.html

 

Howell and Four Other Suspects Involved in Planned Sunday Massacres

http://getoffthebs.com/five-suspects-involved-in-planned-attacks/

 

Failed Trump Assassin Michael Sandford Trained With Omar Mateen

http://getoffthebs.com/fbi-agents-posing-as-islamic-terrorists/

 

 

Moja znajomość świata amerykańskiego mówi mi, że to, co zrelacjonowano −  jest niedyskretnym, niemniej jednak wiele mówiącym rzutem oka na będącą w toku realizację "strategii napięcia"  w USA, na tzw. "opanowywanie" terroryzmu "islamskiego" i na przysposabianie ludzi chorych psychicznie − nawet do roli tzw. "samotnych zabójców". (…)

 

"Hillary's Body Count"

 

Tak nazywana jest lista osób zabitych w ostatnich miesiącach w USA – które albo już zaszkodziły kampanii Hilary Clinton, albo mogły to zrobić w przyszłości. Są nimi:

 

Shawn Lucas – adwokat, który z ramienia zwolenników Bernie Sandersa został upoważniony do pozwania do sądu Debbie Wasserman Schultz, prezydentki Narodowej Konwencji Demokratów. Po ujawnieniu treści e−mail, z których wynikało, że Wasserman Schultz faworyzowała Sandersa, ta ostatnia podała sie do dymisji. Adwokat został znaleziony martwy w łazience, w domu swej “narzeczonej”. Odnośnie śmierci, władze nie ujawniły jej przyczyn.

 

Seth Rich – był dyrektorem Voter Expansion Data, Narodowej Konwencji Demokratów. Został zabity kilkoma strzałami w plecy w pobliżu własnego domu. Zabójstwo miało miejsce wkrótce po ujawnieniu przez Wikileaks 20 000 e−mail udowadniających, że Konwencja popierała Clinton przeciwko Sandersowi, a Seth Rich ze względu na swoją pracę mógł być tym, który wiadomość dostarczył. Policja orzekła, że zabójstwo było jedynie napadem na tle rabunkowym z tragicznym finałem, pomimo tego, że ofierze nie zrabowano ani zegarka ani portfela.

 

Victor Thorn – dziennikarz piszący dla American Free Press (nadzwyczaj dobrze poinformowany periodyk prawicowy), autor dziesiątków artykułów śledczych na temat klanu Clinton, odsłaniających jego najgłębsze sekrety, a także trylogii zatytułowanej "CROWNING CLINTON: Why Hillary Shouldn’t Be in the White House"Tak trylogia, jak i inne jego pozycje miały wkrótce zostać przetłumaczone. Thorn, został zastrzelony 1 sierpnia w pobliżu domu. Według policji popełnił samobójstwo.

 

CROWNING CLINTON: Why Hillary Shouldn’t Be in the White House 

http://shop.americanfreepress.net/crowning-clinton-why-hillary-shouldn-t-be-in-the-white-house.html

 

 Joe Montano – był prezydentem Konwencji Demokratów, przed Debbie Wasserman Schultz. Po ujawnieniu 20 000 e−mail, umarł nagle 25 lipca. Stwierdzono, że na zawał, miał 47 lat i w ogóle nie chorował.

 

John Ashe –  ex przewodniczący Zgromadzenia Generalnego ONZ – wkrótce miał odbyć się jego proces, ponieważ został oskarżony o przyjęcie w 1996 roku łapówki od bogatego Chńczyka Ng Lap Senga. Seng finansował w sposób nielegalny reelekcję Bila Clintona, tak więc Ashe musiałby bez wątpienia mówić na temat powiązań istniejących między Chińczykiem i Clintonami. Zmarł 23 czerwca, tj. w tym samym dniu, w którym miał zeznawać. Według policji, podczas podnoszenia ciężkiej sztangi gimnastycznej, upuścił ją i zmiażdżył sobie gardło. (…)

 

Nieco starsza lista podejrzanych śmierci znajduje sie pod linkiem:

 

Clinton Body Bags

http://www.snopes.com/politics/clintons/bodycount.asp

 

THE CLINTON BODY-COUNT

http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/clintonbodycountupdate.htm

 

******

 

Hillary Clinton w stanie pomroczności, a trup wokół ściele się gęsto.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18542&Itemid=47

 

Dlaczego Rita Katz podpisała się pod tym? O znanym FBI "samotnym terroryście" Mateen, jego pracy dla "security" i o szmuglowaniu migrantów.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18245&Itemid=47

 

Gdy policja zajmuje się tworzeniem terrorystów islamskich – przypadek kanadyjski

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18533&Itemid=47

 

Zmieniony ( 06.09.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.