Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 16 arrow Modlitwa publiczna jest bardziej skuteczna od modlitwy indywidualnej. Pod Sejm !
Wednesday 04 August 2021 03:08:22.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Modlitwa publiczna jest bardziej skuteczna od modlitwy indywidualnej. Pod Sejm ! Drukuj Email
Wpisał: krucjatarozancowazaojczyzne   
20.09.2016.

Modlitwa publiczna jest bardziej skuteczna od modlitwy indywidualnej.

Pod Sejm !

 

22.9 ZAPRASZAMY przed Sejm na modlitwę różańcową w intencji ustawowego zakazu aborcji
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4847
Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zostali zaproszeni przed Sejm RP aby wziąć udział w publicznym Różańcu Świętym w intencji zakazu aborcji. Modlitwę poprowadzi Ks. Stanisław Małkowski.

Krucjata Młodych zaprasza w czwartek na godzinę 17-tą, bowiem tego dnia odbędzie się w Sejmie pierwsze czytanie Ustawy antyaborcyjnej. Nie może nas tam zabraknąć. Przyjdźmy na publiczną modlitwę w intencji zakazu zabijania dzieci nienarodzonych.

https://www.facebook.com/events/193260114428332/

22 września odbędzie się w Sejmie pierwsze czytanie projektu „Stop Aborcji” całkowicie zakazującego haniebnego procederu mordowania dzieci nienarodzonych.

Złączmy się w publicznej modlitwie, błagając Boga o miłosierdzie nad Polską, aby mordowanie dzieci nienarodzonych zostało zakazane. Weźmy udział w momencie przełomowym historii – mamy szanse na całkowity zakaz zabijania nienarodzonych dzieci.

Nie bądź obojętny na mordowanie dzieci nienarodzonych! Przyjdź na publiczny Różaniec pod Sejm 22 września (czwartek) o godz. 17-tej.

"Modlitwa publiczna jest bardziej skuteczna od modlitwy indywidualnej dla złagodzenia gniewu Bożego i wyjednania Jego miłosierdzia. Z tego powodu Kościół, prowadzony przez Ducha Świętego, popierał ją zawsze we wszystkich katastrofach i powszechnych klęskach."
(św. Ludwik Maria Grignion de Montfort)

https://www.facebook.com/events/193260114428332/

--

Marcin Dybowski

509 458 438

http://stowarzyszenierkw.org

http://stowarzyszenierkw.org/koordynatorzyrkw

http://www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.