Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow KATYŃ II - nauki dla Narodu arrow Telewizor przemówił ludzkim głosem
Tuesday 21 September 2021 05:11:07.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Telewizor przemówił ludzkim głosem Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
22.04.2010.

Telewizor przemówił ludzkim głosem

md

            Stało się to we środę, 21 kwietnia, w głównym wydaniu wiadomości. Spory reportaż o wątpliwościach i sprzecznościach w sprawie przyczyn Katastrofy. O bezsile polskich śledczych i prokuratorów wobec decyzji „gospodarzy”, którzy zawładnęli materiałem dowodowym. Dopuszczono wreszcie szczery głos dziennikarzy śledczych, dotąd pisujących tylko pod pseudonimami w internecie. Dziesięć dni po Katastrofie.      Inne telewizory, jak Polsat, dalej bredzą o tym, że „czarne skrzynki (i inne dowody) są własnością Rosji”. Itp.

            Jacek Trznadel ogłosił list do władz o uczciwe śledztwo. Są zbierane podpisy. Też „obudził się” w 10 dni po Katastrofie, i po tym, jak pojawiły się nasze słabe, bo tylko w internecie publikowane, analizy i żądania.

Czemu teraz?   Widzę trzy możliwości:

a)      Wobec ogromu dotychczasowego kłamstwa i dezinformacji - Ktoś w TVP1 się zbuntował - i pozwolił przemówić ludzkim głosem. Sprawdzimy to szybko: Czy TVP1 będzie kontynuowała ten kierunek, czy też „polecę głowy” i wszystko wróci do czułostkowych wspomnień i „zadumy”.

b)      Wobec ogromu kłamstwa i dezinformacji zalewającego Polskę nawet „donki” się przestraszyły i ugięły przed żądaniem prawdy. Wtedy „okienko czasowe” na Prawdę w mediach byłoby dłuższe. Wyniki - ciekawe.

c)      Scenariusz ponury: Sztab Decyzyjny uznał, że już wszystkie ślady kompromitujące są wystarczająco wymazane, ścieżki dźwiękowe zastąpione „właściwymi”, a niewygodni świadkowie zastraszeni, czy może nawet usunięci , więc można pozwolić głupim i podnieconym polaczkom na „sprawdzenie” w dostarczonych im dowodach, że jednak prawdziwą przyczyną wszystkiego była brawura pilotów - niedouków i zbieg wielu, niestety nieprzewidywalnych, okoliczności. Sorry, izwinitie, jesteśmy z Wami, obłapiamy się w symbolicznym „niedźwiedziu”. Aha, znajdujemy „listę białoruską”, dajemy im w błysku fleszy, to polaczków na pewno zaspokoi.

 Patrzmy wszystkim na łapy, myślmy logicznie

Z Panem Bogiem

---------------

Rzepa piórem Piotra Zychowicza następnego dnia (22) znów "rozmydla" :http://www.rp.pl/artykul/465073_10_hipotez_smolenskiej_katastrofy_.html 

A TVP1 (22.IV) już "polit-poprawnie" truło (w Dzienniku o 19-30) jak zwykle.

Zmieniony ( 22.04.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.