Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 16 II arrow Jak Ministerstwo Rolnictwa niszczy gospodarkę. Afrykański Pomór, "uczulenie" na gluten a zdrowie.
Friday 22 October 2021 19:15:53.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak Ministerstwo Rolnictwa niszczy gospodarkę. Afrykański Pomór, "uczulenie" na gluten a zdrowie. Drukuj Email
Wpisał: dr J.Jaśkowski   
01.10.2016.

Jak Ministerstwo Rolnictwa niszczy gospodarkę. ASF [Afrykański Pomór Świń, choroba gazetowa], „uczulenie” na gluten a zdrowie.

 

Z cyklu : „P-143, państwo istnieje formalnie

 

dr J.Jaśkowski

 

 

„Czym głupsi aktorzy sceny politycznej i mniej samodzielne państwo

tym więcej przepisów zakazu i nakazujj.

 

Pamiętaj!

      

       Nie można na dłuższą metę wychowywać naród politycznie, bez przeprowadzenia „kanciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi jak: sojusznik i najeźdźca, wierny i zdrajca, swój i obcy, wróg czy agent” !.

 Józef Mackiewicz. 

 

 

 

O tym, że jesteśmy państwem tylko formalnie istniejącym, powiedział nie kto inny tylko Minister Spraw Wewnętrznych  p. Sienkiewicz. Nie ma żadnych wątpliwości, że w tym temacie jest to osoba najbardziej kompetentna.

O piramidzie władzy już pisałem. Na szczycie zawsze znajdują się twórcy pieniądza z niczego, czyli banki. Banki już ponad 700 lat temu utworzyły państwo o nazwie City of London. Państwo to bez wątpienia posiada wszelkie atrybuty politycznego tworu. City of London inaczej zwane Corona Temple, posiada własny obszar, posiada własny parlament, posiada własną siłę zbrojną oraz jest w stanie wynająć dowolną ilość najemników. Państwo to posiada 97% całego kapitału jaki znajduje się na kuli ziemskiej oraz ok 96% wszystkich firm ubezpieczeniowych.

Przedstawiciel tego parlamentu ma prawo głosu w parlamencie Brytyjskim.

Jakie to daje możliwości przypomnę sprawę tzw. Fukushimy. Otóż już dwa lata wcześniej pewne kręgi chciały dokonać przejęcia najważniejszego ubezpieczyciela w Japonii. Japonia się broniła. Zaraz po owym rzekomym trzęsieniu ziemi dokonano przejęcia największego potentata ubezpieczeniowego Japonii.

Przypomnę, że Polska bez żadnego oporu sprzedała swoje firmy ubezpieczeniowe.

I co najważniejsze nikt nie protestował. A polskojęzyczna prasa, niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem nawet się nie zająknęła o tym fakcie. Bądź co bądź był to fakt  bardzo istotny. Firmy ubezpieczeniowe są rentowne. Ile tak naprawdę wywożą z Polski nie wiadomo. P. dr Szewczyk podał, że banki wywiozły ok. 80 miliardów. To jest więcej aniżeli Państwo przeznacza na Służbę Zdrowia.

Przypomnę, na Służbę Zdrowia w stanie wojennym przeznaczano 10.5% PKB, i były kolejki i braki. Obecnie przeznacza się ok. 5% i ma być dobrze. Walka trawa o to czy ma być 6% i kiedy. Już dyskutują że będzie to ok. 2025 roku, czyli nigdy.

To, że Corona  Temple wykorzystuje swoje możliwości w pełnym zakresie nie ulega żadnej wątpliwości. Przykładowo, lokalne społeczeństwo indoktrynuje się opowiadaniami, że krucjaty to była walka z islamem. Nic bardziej błędnego.  Chodziło tylko i wyłącznie o rynki zbytu i towary. Hasła religijne to typowa fałszywa flaga.  W przypadku Jerozolimy to był szlak do Chin i Indii, a więc korzenie, przyprawy, jedwab itd.

Corona Temple organizowała krucjaty także przeciwko Polsce w 1392 roku. Król Anglii [przyszły, wtedy jeszcze książę md] , Henryk Lancaster, dokonał próby zbrojnego najazdu Wilna z podobno aż 200 okrętami. Gdyby nie fakt, że od sześciu lat Lituwa była połączona z Polską to nic by z niej nie zostało. Tylko obecność i sprawność wojska polskiego pozwoliła nie tylko na obronienie Wilna, ale zadanie klęski Anglikom.

A chodziło o monopol na wosk - czyli świece, jedyne źródło oświetlenia w owym czasie aż do XVIII wieku. 

Chodziło także o miód, jedyne źródło słodkości do XVII wieku.

Oraz takie drobiazgi jak skóry, mięso, len.

O tym tzw. etatowi historycy ani w Polsce ani na Litwie nie wspominają.

 

Także w żadnym podręczniku wydawanym w Polsce nie znajdziecie Państwo wzmianki o Kompanii Moskiewskiej eksploatującej najpierw Księstwo Moskiewskie a następnie carstwo od połowy XIV wieku. Eksploatacja  miała ten sam cel i podobne towary.

Za to możecie przeczytać o Kompanii Wschodnio-indyjskiej eksploatującej Azję.

Budowa piramidy władzy była zawsze taka sama. Na szczycie siedzieli i siedzą twórcy pieniądza czyli bankierzy. Stad  np. to fałszowanie pieniądza polskiego przez Prusy i Sasów przed rozbiorami.

Poniżej były trolle przygotowujące odpowiednie akty prawne. Proszę sprawdzić samemu pojęcie BAR. Obecnie BAR wykańcza gospodarkę Brazylii.

W Polsce jest to sprawa Trybunału Konstytucyjnego, tworu wybitnie groteskowego, ale ważnego dla City of London. W ten sposób można bezkrwawo i tanio osiągać cel.

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/87366-aktualne-komentarze-polityczne-prawnicy-bar-u

http://www.polishclub.org/2015/08/10/dr-jerzy-jaskowski-dwie-polski-my-i-oni/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/dr-jerzy-jaskowski-twory-zwane-panstwem-a-nowe-choroby/

 

 Jeszcze niżej było wojsko panujące nad niepokojami społecznymi jak to się obecnie nazywa.

Ciekawe że niedawno wojsko otrzymało spore podwyżki. Rząd warszawski [G.Braun] przyznał emerytom podwyżki rzędu 10 złotych, wojsku i policji rzędu 400-500 złotych, służbom specjalnym ponad 1000 złotych. A sobie chciał przyznać podwyżki rzędu 6000 - 8000 złotych.

Jesteśmy chyba jedynym państwem na świecie, w którym  posłowie czyli pracownicy sobie sami przyznają podwyżki nakładając na ludek mniej wartościowy [St. Michalkiewicz] odpowiednio wysokie podatki.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18777&Itemid=119

http://www.frech.org.pl/historia/101-historia-polski-szczegolnie-xx-wieku-w-skrocie-cz-iii.html

http://educodomi.blog.pl/2016/02/22/jatrzenie-spoleczenstwa-nasze-zdrowie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/dr-jerzy-jaskowski-ukraina-koniec-bliski/

 

Tak się tworzy właśnie stare portfele i apeluje do emerytów w pewnej modyfikacji:

„Czcijcie państwo czynem umierajcie przed terminem”.

 

W ten sposób zgromadzone,  a właściwie zabierane emerytom przymusowe podatki zostaną w rządzie. Podobno jest to kilka miliardów rocznie. Jakoś dziwnie ani ZUS ani NIK nie publikuje na ten temat żadnych danych. Ciekawe nieprawdaż, na co idą te pieniądze?

Do pilnowanie tego mniej wartościowego ludka tworzy się pozory prawne w postaci odpowiednich ustaw rządowych. A rządy są rozbudowywane  w taki sposób, aby każdy dział gospodarki można było infiltrować.

Konkretnie, przykładowo Ministerstwo Rolnictwa, teoretycznie powinno dbać o jakość produktów  wytwarzanych przez przemysł spożywczy. Niestety jak możemy to udokumentować na licznych przykładach jest dokładnie odwrotnie. Ministerstwo to dba  w pierwszej kolejności o zyski koncernów międzynarodowych.

Konkretnie. Pomimo posiadanej wiedzy, że glifosat sprzedawany w Polsce pod nazwą Randapu jest bardzo toksyczny, powoduje uszkodzenia nerek i raka, Ministerstwo dopuściło do jego sprzedaży w Polsce.

Nawet za producentem jako fałszywą flagę nagłaśnia się  pojęcie „uczulenia na gluten” jako choroby, szczególnie dzieci. A prawda jest jak zwykle prosta. Randap powoduje wysychanie ziarna i w związku z powyższym na skupie rolnik uzyskuje lepszą cenę. Tak więc na ok. 10 dni przed żniwami dokonuje się spryskania 18 metrowymi „siewnikami” zbóż tym pestycydem. Nikt w punkcie skupu nie bada zawartości pestycydów. A więc spokojnie sprzedaje się tak zatrute ziarno. Wiadomo, że dzieci o wiele szybciej ujawniają objawy zatrucia. Stąd Fałszywa Flaga, że to uczulenie na gluten, a nie zatrucie Randapem. 

Oczywiście mamy całą masę usłużnych trolli w pediatrii, którzy na łamach reklamówek koncernów opowiadają bajki o uczuleniu na gluten. Jak o tym już dawno pisałem, po 1989 roku pierwsza rzeczą jaką uczyniono to była likwidacja polskiego piśmiennictwa naukowego. Mieliśmy ok 2000 tytułów w nakładzie ok. 10 000 000 egz. Obecnie nie mamy żadnego własnego piśmiennictwa naukowego.

Podobnie nazywa się to zatrucie randapem : zespołem jelita nadwrażliwego, czy stanem zapalnym jelit.

A wystarczy zadać kilka podstawowych pytań aby poznać prawdę.

 

Czy kupka pływa czy tonie?,

Czy jest uformowana czy plackowata?

Czy ma silny brzydki zapach gnilny czy jest bez zapachu?

 

I już wiemy, czy pacjent ma zapalenie jelita, czyli bakterie gnilne w przewodzie pokarmowych czy też nie. Dobre bakterie zostały zabite przez Randap.

Leczenie także jest bardzo proste i tanie, wystarczy picie szklanki kwaśnego mleka od krowy, przez okres kilku miesięcy. A potem systematycznie do końca życia, ponieważ trucizny są nadal w obiegu.

Zdaję sobie sprawę, że to wymaga wysiłku umysłowego, gdzie można takie mleko kupić. Ale czego się nie robi dla zdrowia. Poza tym wysiłek umysłowy nic nie kosztuje.

A Minister `nie wiadomo dlaczego zwany Zdrowia pomimo minięcia ponad ćwierć wieku od przemian nie może zorganizować postulowanych laboratoriów toksykologicznych w chociażby miastach wojewódzkich. 

Takie laboratorium powinno wykonywać badania  np.: rtęci, aluminium. niklu, strontu, kobaltu, pestycydów, herbicydów i tym podobnych związków chemicznych występujących w produktach spożywczych.

Proszę zauważyć, że Główny Inspektor Sanitarny zupełnie zaniechał badania produktów żywnościowych sprzedawanych w sklepach wielkogabarytowych.  Brak  na jego stronach internetowych jakichkolwiek wzmianek o takich badaniach.  A przecież, jak do tej pory, pracuje za pieniądze podatnika.

Za to jako jedyną formę działalności GIS widzimy handel szczepionkami i zasłanianie się ustawami, które wcześniej sam wymyślił. Czyli jest to dowód wprost działania na korzyść City of London, ponieważ przedstawiciele tych koncerny stanowią właśnie Parlament tego państwa. 

Wystarczy kupić np. kurkumę, czy cynamon albo nawet zwykłą kawę czy herbatę aby zorientować się, że jest to jakaś staroć z magazynów „wojskowych”. Wymienione zioła kupowane w Azji czy nawet w Niemczech mają zupełnie inny smak czy zapach. Trzeba uczciwie przyznać, że te sprzedawane w niemieckich sklepach w Polsce nie maja żadnego zapachu. Jak to się mówi, są to zmiotki.

Dwie rady praktyczne dla turystów udających się do ciepłych krajów. Kupujcie jako jedyne pamiątki właśnie przyprawy. Herbata np. turecka jest kilka razy tańsza niżeli  te zmiotki kupowane w sklepach wielkopowierzchniowych. O jakości nie wspomnę.

Przechodząc do Ministerstwa Rolnictwa - MR. Właśnie zapoznałem się  na stronie Farmer.pl z informacją jak to MR wprowadził spec ustawę do obrotu prawnego na terenie pomiędzy Odrą a Bugiem. 

http://www.polishclub.org/2014/03/22/dr-jerzy-jaskowski-jak-mozna-sie-zeswinic-przyklad-asf/

http://polscott24.com/co-jest-gorsze-wirus-czy-urzednik/

http://educodomi.blog.pl/2015/01/16/wszystkie-artykuly-dr-jj-napisane-w-latach-2011-2015/

 

Z powodu znalezienia 111, jak podają, skażonych ASF [Afrykański Pomór Świń choroba gazetowa] świń, od razu spec ustaw i „prikaz” wymordowania 40 000 dzików.

Policzmy, 111 świń po ok. 4 złote za kg i powiedzmy po  100 kg masy [dla łatwego rachunku]  tj. w zaokrągleniu strata 45000 złotych.

Mięso nadaje się do konsumpcji po przetworzeniu.

Zutylizowano natomiast wg MR już 1200 sztuk co daje  ok. 480 000 zł. Czyli działalność MR spowodowała lekko licząc straty Skarbu Państwa 10 krotnie większe aniżeli choroba.

Obecnie wydał  MR rozporządzenie w spec ustawie o wystrzelaniu 40000 dzików. Jeden kg dziczyzny to ok. 20 złotych. Średni warchlak powiedzmy waży 60 - 70 kg. Czyli całość za sztukę to ponad 1000 złotych. W sumie Skarb Państwa, czyli my wszyscy stracimy 40 000 sztuk x 1000 złotych = 40 milionów, na jednej akcji Ministerstwa Rolnictwa.

Zauważ Sz. Czytelniku, jak z hipotetycznej epidemii, oczywiście pod hasełkiem działaniach dla dobra Ojczyzny, MR defrauduje w sumie 40 milionów złotych, czyli 10 milionów dolarów.

Po pierwsze; wirus ASF nie jest groźny dla człowieka i po przetworzeniu, puszkowaniu, może spokojnie być pałaszowany. Innymi słowy można było to mięso spokojnie przeznaczyć do stołówek np. szkolnych.

GUS podaje, że ponad 30 % dzieci właśnie na ścianie wschodniej chodzi do szkoły bez śniadań. A można zrobić kiełbasę i dawać dzieciom.

Dzięki działalności natomiast Ministerstwa Oświaty i słynnych osinobusów prof. Hanke, wiejskie dzieci szkolne, cały dzień spędzają poza domem w świetlicach.

Jaki to był problem  z przekazaniem mięsa do szkół zamiast utylizacji? 

W normalnym kraju zajęła by się tematem CBA.

 

A my słyszymy wypowiedzi MR o tym, że mądrzy inaczej Białorusini specjalnie przeganiają na naszą stronę granicy swoje dziki.

Takiego pomylenia z poplątaniem to nawet dzieciak ze szkoły podstawowej by nie wymyślił.

Biedni Białorusini sami pozbawiają się mięsa. Pamiętam jak organizowałem wakacje dla dzieci z okolic skażonych po Czarnobylu z J.M Ks. arcybiskupem Świątkiem, to dzieciaki z tamtych terenów nie wiedziały co to są klopsy mielone. Nie znały mięsa. A tutaj sami się go pozbywają.?

Nie wspominając, że na stronach białoruskich także podają, że warchlaki rzekomo skażone, zostały podrzucone.

Wiadomo, od samego początku, że te dwa pierwsze dziki znalezione w Polsce, podrzucił czarny nieoznakowany helikopter.

Wiadomo, że już na 3 tygodnie przed tym wydarzeniem  na targach rolnych w Moskwie, Duńczycy mówili głośno o epidemii ASF w Polsce. Skąd o tym wiedzieli? Oczywiście polskojęzyczne media, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem ani się o tym fakcie nie zająkną.  A ABW śpi.

Wiadomo, że zarówno Niemcy jak i Duńczycy spokojnie sprzedają świnie do Rosji, w miejsce zastopowanego importu z Polski.

Wiadomo, że Duńczycy i Niemcy kupują polskie świnie i potem sprzedają je jako własne w Rosji. Pisała o tym lokalna prasa.

Od Polaków kupowali po ok. 3 zł. za kg, a sprzedawali jeszcze raz tak drogo. Po jaką cholerę wozić z Danii te 2000 km, kiedy można tylko przez granicę, byle papiery były w porządku?

O ile wiem, Ośrodek Puławski Weterynarii, monopolista do badań ASF  także nie realizuje postulatów Kocha i nie izoluje wirusa, tylko opiera się na testach. Jak to podawałem ok. 75 % testów jest fałszywie dodatnich.

Zupełnie żenujące są wypowiedzi ministra Jurgiela, że  myśliwi nie wykazują patriotyzmu nie chcą mordować dzików. Jest dokładnie odwrotnie. Działania nie tylko p.ministra Jurgela ale całego ministerstwa nie tylko nie wykazują patriotyzmu ale wręcz działają na szkodę Polaków. Ale realizuje programy Corona Temple.

Potwierdza to wciśniecie do tej ustawy paragrafu o możliwości zwalniania lekarzy weterynarii przez Lekarza Wojewódzkiego. Czyli nie chcesz się kmiotku podporządkować starszym i mądrzejszym to idziesz na bruk.

Za  spec ustawą głosowało 429 posłów, tylko 3 osoby były przeciwne. Ot już wiesz kogo reprezentują aktorzy sceny politycznej.

Co do tego kto ma z tego zysk nie ma wątpliwości.

 

www.farmer.pl z 22 wrześnai 2016 r.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/myslace-mamy-2015-11

http://www.polishclub.org/2016/02/20/dr-jerzy-jaskowski-jakie-jedzenie-zwykle-oszustwo/

http://www.polishclub.org/2016/01/15/dr-jerzy-jaskowski-jezeli-chcesz-miec-zdrowe-dzieci-wnuki-przeczytaj/

http://www.polishclub.org/2015/07/12/dr-jerzy-jaskowski-uwazaj-na-produkty-zwane-spozywczymi/

https://gloria.tv/article/jJcEQ3eAwAaL1fHqeQu2qzNg9

http://radio.radiopomost.com/z-polski/4397-dr-jerzy-jaskowski-uwazaj-co-jesz

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18592&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18659&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18666&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18682&Itemid=119

 

 

Gdańsk 01.10.2016 r.

 

Kontakt; jerzy.jaskowski@o2.pl

Zmieniony ( 01.10.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.