Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 16 arrow 9.10.2016 Warszawa - Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy
Tuesday 04 August 2020 10:44:07.29.
W Y S Z U K I W A R K A
9.10.2016 Warszawa - Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy Drukuj Email
Wpisał: krucjata rozancowa za ojczyzne   
04.10.2016.

9.10.16 Warszawa – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4882

Wciąż nasza Ojczyzna jest zagrożona a rządy są w rękach ludzi skłonnych do ustępstw i kompromisów!

Potrzebują tak jak i my – umocnienia oraz wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, inaczej wszystko runie i zamiast zwycięstwa będzie kolejna klęska, na która nas nie stać!

Zgodnie ze słowami Najświętszej Dziewicy Maryi (zawartych we wszystkich uznanych objawieniach) modlitwa na Różańcu Świętym jest ostatnim ratunkiem dla świata.

To jest FAKT patrząc na to w jakim kierunku zmierzają władze tego świata, odrzucające Boga a na Jego miejsce intronizujące zachcianki człowieka (lub w najlepszym wypadku sentymentalnie celebrujące humanizm).

 

Trasa naszego comiesięcznego Pokutnego Marszu Różańcowego w Warszawie.  

Po drodze z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej idziemy przez pl. Zamkowy, później Krakowskim Przedmieściem, skręcamy w  ul. Świętokrzyską by modlić się na Różańcu Świętym pod siedzibą Ministerstwa Finansów, później pod siedzibą TVP na pl. Powstańców Warszawskich 7, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji publicznej (od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa). Modlić się będziemy o konieczne zmiany w mediach i nawrócenie środowisk dziennikarskich.

Kierujemy się później w stronę placu Trzech Krzyży i na ul. Wiejską. Zakończenie Pokutnego Marszu Różańcowego będzie pod Sejmem (wcześniej podejdziemy pod ambasadę Kanady, gdzie Panu Bogu i Jego Matce zawierzać będziemy Mary Wagner, która toczy samotny bój o przestrzeganie prawa Bożego w Kanadzie).

Zmieniony ( 04.10.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.