Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow PiS wystraszyło się feministek. Nie pozwólmy na odrzucenie projektu "Stop aborcji"!
Wednesday 21 April 2021 14:00:42.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
PiS wystraszyło się feministek. Nie pozwólmy na odrzucenie projektu "Stop aborcji"! Drukuj Email
Wpisał: PiS   
06.10.2016.

Mamy czas tylko do czwartku rano

PiS wystraszyło się feministek.
Nie pozwólmy na odrzucenie projektu „Stop aborcji”!

Drogi Przyjacielu!

Piszemy do Ciebie właśnie teraz, bo potrzebujemy pilnie Twojej pomocy. Mamy bardzo mało czasu...

W czwartek rano nasz projekt ustawy chroniący bezwarunkowo życie od poczęcia może zostać odrzucony przez Sejm!

Kliknij tutaj i wyślij protest do czołowych polityków PiS – apelujemy, by dotrzymali obietnicy i nie odrzucali projektu Stop Aborcji

Posłowie PiS przestraszeni poniedziałkowym „czarnym protestem” przed kilkoma godzinami przyjęli wniosek Komisji Sprawiedliwości o odrzucenie całego projektu i tym samym zmielenie blisko pół miliona głosów zebranych w ramach inicjatywy obywatelskiej.

Zrobili to wbrew samym sobie – w pierwszym czytaniu za projektem głosowało 267 posłów, w tym cały klub PiS (posiadający większość głosów w całym parlamencie). Ci sami posłowie teraz wnioskują do Sejmu o odrzucenie całej inicjatywy obywatelskiej!

UWAGA! Blok głosowań startuje w czwartek po godzinie 9-tej!

JAK MOŻESZ SZYBKO POMÓC?

Po pierwsze: Kliknij w link, aby podpisać i wysłać apel. Nie pozwól, aby posłowie ugięli się pod naporem presji proaborcyjnego lobby.

Podpisz swój protest do liderów PiS! Pokażmy im, że większość społeczeństwa chce wprowadzenia ustawy w pełni chroniącej życie.

Po drugie: PODAJ DALEJ. Wstaw informację o proteście na swojej tablicy Facebook, Twitter, Wykop, bądź na jakimkolwiek innym portalu. Niech wszyscy, którzy bronią życia dowiedzą się o proteście.

Działając razem możemy zmienić bieg wydarzeń i zatrzymać mordowanie niewinnych!!!

Czasu zostało niewiele. Posłowie w strachu przed poniedziałkową manifestacją proaborcyjnego lobby, próbują pod osłoną nocy odrzucić ustawę gwarantującą życie każdemu człowiekowi.

Czy wiesz, że znana aktorka Maja Bohosiewicz, przeczytawszy projekt „Stop aborcji”, wycofała się z „czarnego protestu”? „Wciskają ludziom ciemnotę” – tak napisała na Facebooku o feministkach organizujących poniedziałkową hucpę.

Politycy PiS są o krok od ulegnięcia presji skrajnej lewicy, domagającej się „prawa” do nieskrępowanego zabijania nienarodzonych.

A przecież Polacy w większości domagają się czegoś zgoła innego! W sondażach większość ankietowanych popiera inicjatywę „Stop aborcji”.

Posłowie zapomnieli, że pod naszym projektem podpisało się blisko pół miliona osób – organizacje feministyczne nigdy nie miały za sobą takiego poparcia.

Przypomnijmy posłom, że każdego roku podczas Marszów Dla Życia i Rodziny, odbywających się w ponad 140 miastach Polski, bierze udział od 150 do 200 tysięcy obywateli. Te liczby mówią same za siebie.

Nie pozwólmy, aby hałaśliwa grupka, finansowana spoza kraju i szeroko promowana w ostatnich dniach przez mainstreamowe media, wpływała na życie obywateli naszego państwa!

Czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce!

Podpisz protest i udostępnij go wśród znajomych

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Protestuj.pl


 

Zmieniony ( 06.10.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.