Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 16 II arrow Ostrzegam przed fałszywymi witrynami medycznymi.
Tuesday 07 April 2020 05:42:48.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Ostrzegam przed fałszywymi witrynami medycznymi. Drukuj Email
Wpisał: dr J.Jaśkowski   
06.10.2016.

Ostrzegam przed fałszywymi witrynami medycznymi.

 

Z cyklu: „P-145 , państwo istnieje formalnie ..”

 

 

dr J.Jaśkowski

 

 

 

Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach” M.L.King

 

 

W ostatnim okresie otrzymałem sporo linków do tzw. medycznych witryn z zapytaniami PT Czytelników co o nich sądzić...

Głównie są to witryny dla młodych kobiet i matek mających im ułatwić, w założeniu, normalne życie, podające informacje w zwięzłej formie.

Niestety już pobieżne zapoznanie się z zawartymi na nich informacjami jednoznacznie wskazuje, że twórcami czy właścicielami tych witryn są sprzedawcy, czyli ludzie zarabiający na niewiedzy Czytelników. Celem takich witryn jest ogłupianie czytelnika.

Postaram się to uzasadnić na podstawie tylko dwu takich witryn.

 

Jedną z nich jest „mamapediatra”.

Po pierwsze, każdy lekarz pracuje pod własnym nazwiskiem.  Mało tego stara się swoją wiedzę jak najbardziej powiązać z nazwiskiem. Zresztą w Polsce zawsze nazwisko było ważne i nikt z gęby cholewy nie robił. Nie było w naszym Kraju zwyczaju zmiany nazwisk. To przyszło z Azji. Tutaj „mamapedaitra” daje  tylko szyld. nazwisko jest tajne. Nawet nie wiadomo czy jest mamą i czy w ogóle jest pediatrą.

Po drugie, należy wątpić, czy dana osoba jest w ogóle lekarzem, a nie tylko użytecznym trollem. Pewne sformułowania świadczą o używaniu pojęć w niemedycznym zrozumieniu.

Po trzecie, witryna wyraźnie jest nastawiona na oszukiwanie Czytelników. To wprowadzanie w błąd jest świadome i celowe, podam poniżej kilka przykładów na potwierdzenie tego faktu.

 

W artykule pt: „ Szczepisz dziecko szczepionkami skojarzonymi? Ile związków aluminium i rtęci otrzymuje” znajdujemy przedstawienie szczepionek  tzw. przymusowych z podaniem składu aluminium.

Na czym polega więc problem?

A no na tym, że owa mamuśka pediatra lub facet, pomylił tylko mikrogramy z miligramami. Mikrogram jest o 1000 razy mniejszy od miligrama.

Tak więc 0.5 miligrama to aż 500 mcg., a 0.82 miligrama to aż 820 mikrogramów

Zdziwienie budzi więc taka nieznajomość tematu?  Poniżej podam zawartość aluminium  w szczepionkach oraz dopuszczalną wartość dla dziecka w zależności od masy ciała.

 

masa ciała pacjenta   dopuszczalna dawka           nazwa szczepionki     zawartość AL

ok. 4 kg                                   18.16 mcg Al             HiB [PedVaxHib]      225mcg

ok. 7.5 kg                               34.05mcg                                WZW B 250mcg

ok. 15 kg                                68.1 mcg                                 DtAP w zależności od producenta                                                                                                                 od 170 do  625 mcg

ok. 25 kg                                113 mcg                               Pneumokoki125 mcg                         ok. 75 kg                          340.5 mcg                           HPV 225 mcg

ok. 150 kg                              794.5 mcg                               Pentacel[DTaP,HiB,                                                                                                                           Polio comb     330 mcg

                                                                                                   Pediatrix[DTaP,HepB,                                                                                                                        Polio   combo  850 mcg

 

 

Czyli, jak każdy może sam sprawdzić, zawartość aluminium w przeciętnej szczepionce kilkadziesiąt razy przekracza wartości uznawaną przez toksykologów za dopuszczalną.

 

Na czym polega dodatkowo przekręt tej pani/pana pediatry?

Otóż ów osobnik powołuje się na Amerykańska Agencję, tylko zapomniał doczytać, że podane tam wartości są związane z podawaniem doustnym. Wartość dopuszczalną oceniono na podstawie wyglądu, koloru lub smaku.

Już chyba z 5 dekad temu udowodniono, ze dawka doustna, szczególnie u dzieci musi być zmniejszona co najmniej 100 razy jeżeli ma być podana do krwioobiegu.

Dodatkowo aluminium, uszkadza i tak bardzo słabą barierę krew - mózg a więc wszelkie inne toksyny łącznie z formaldehydem dostają się bezpośrednio do mózgu.

O tym, że formaldehyd jest rakotwórczy wiadomo od ok 150 lat.  A wiec dla żadnego lekarza nie jest to tajemnicą!

Oczywiście wiadomo o tym  lekarzom, a nie eunuchom intelektualnym zarabiającym na dezinformacji społeczeństwa.

 

Przepraszam wiec Tych, którzy mi przysłali linki do tej witryny, że nie przeprowadzę analizy innych artykułów znajdujących się na tej stronie ale szkoda na to czasu.

 

Podobną stronę o szczepionkach  prowadzi osoba podpisująca się lek .Krystian Truskiewicz  www.medme.pl

Ten Pan twierdzi z kolei, że rozprawia się z mitami krążącymi na temat szczepionki przeciwko grypie. De facto po prostu konfabuluje.

Niestety zawarte informacje w tym artykule wskazują, ze zupełnie nie rozumie tego co napisał czy przepisał.

Myli podstawowe pojęcia, czyli dokładnie przepisuje to co w biuletynach reklamowych przemysły szczepionkarskiego podawano jeszcze dekadę temu.

Przykładowo nie wie, że zarówno etylo rtęć jak i metylo rtęć w organizmie człowieka sieją to samo spustoszenie.

Nie wie, lub celowo dezinformuje, że rtęć się w organizmie nie kumuluje.

Wyraźnie okłamuje czytelników twierdzeniami, że w szczepionkach p.grypie nie ma rtęci już od 2007 roku.

W 2007 roku rozpoczęła się pierwsze na masowa akcja szczepień p.grypie. Otóż skąd wziął swoje informacje nie wiadomo dokładnie, ponieważ badania przeprowadzone jeszcze w 2015 roku udowodniły, że opakowania zbiorowe, a tylko takie najczęściej znajdują się w przychodniach, zawierają rtęć, co podają nawet ulotki.

Oszukuje społeczeństwo twierdzeniami, ze nie było zakrojonych na szeroką skalę badań, które wykazały bezsens szczepień przeciwko grypie np. badania w 1974 roku na listonoszach angielskich, które musiano przerwać z powodu  epidemii poszczepiennej tej grupy zawodowej.

Czyli p. lek Krystian Truszkiewicz nawet nie zadał sobie trudu zaznajomienia się z ulotką firmową.

A co znajdujemy w ulotce szczepionki przeciwko grypie?

 

„Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki nie została ustalona u kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci!

Szczepionka nie była badana pod względem potencjału rakotwórczego i mutagennego lub upośledzenia płodności”

 

A p. lek Krystian Truszkiewicz twierdzi, że jest bezpieczna?

 

A jakie mogą być powikłania?

Od najmniej kłopotliwych, no może nie dla kobiet:

celulitis,

anafilaksja,

osłabienie mięśniowe, zapalenia stawów, narkolepsja, Zespół Guilliana -Barre,

encephalopatie, paraliż kończyn,

duszności,

bezsenność i wiele innych.

 

Na czym opiera swoje rewelacja p.lek Krystian Truszkiewicz?

Zgadłeś Sz. Czytelniku na materiałach sprzedawców np. Medycynie Praktycznej, biuletynie firmowanym przez największych producentów szczepionek.

Na materiałach Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH, aktywnie zaangażowanego w sprzedaż szczepionek. Nie wspomnę, że jaki to naród ta instytucja reprezentuje?. Jak wiadomo każdemu mieszkańcowi kraju pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem, zawsze byliśmy wielonarodowym terytorium. Po drugie, jak w ogóle w dobie globalizacji można mówić o jednorodnym państwie?. Przecież UE zwala nam na głowę pół Azji. To ich już leczyć nie będziemy?

W historii był tylko jeden naród wybrany, który dokonał pospolitej wolty przechodząc do wielobóstwa.

 

Trzeba więc sobie odpowiedzieć na pytanie:

Jak to się dzieje, że żadna z instytucji np. Główny Inspektor Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, Izby Lekarskie nie „wiedzą” o fakcie istnienia takich ogłupiających  witryn?.

 Przecież gdyby przeciętnie poinformowany urzędnik znał te w/w informacje to by musiał, zgodnie z kodeksem,  albo wystąpić  do Sejmu o zmianę norm albo zakazać szczepień. A tutaj nic. Musisz więc oswoić się z myślą, że jesteśmy 52 stanem z prawami dla Indian żyjących w rezerwatach.

 

Przypomnę, także tych celebrytów  szczepionkowych, którzy tak gorąco w tv wszelkiego rodzaju i wywiadach namawiali rodziców do szczepień szczepionkami zbiorczymi tj. zawierającymi więcej aniżeli jeden rodzaj wirusa.  Jak twierdzili to dla dziecka lepsze mniej boli.  Szczepionka Pedairtix zawiera aż 850 mcg aluminium tj. jest  57. razy więcej aniżeli dopuszczalna wielkość dla dziecka o masie ok. 4 kg czyli 5700 %. Nieźle?

Na marginesie jeszcze wspomnę, że  USA wydający na służbę zdrowia najwięcej na świecie pieniędzy, pod względem współczynnika umieralności niemowląt, znajduje się na ostatnim miejscu wśród państw tzw. rozwiniętych gospodarczo. Dzieci w USA otrzymują najwięcej szczepionek na świecie. Ale umieralność jest także najwyższa. Jak widać bogactwo nie przekłada się na rozsądek.

 

Moja Rada.

Jeżeli osoba chcąca zaszczepić nasze dziecko nie zna składu ilościowego szczepionki ani nie posada odpowiednio oznakowanej ampułki lub pudełka nie wyrażać zgody na szczepienie.

Po drugie, natychmiast po przyjściu do domu napisać notatkę tzw. służbową o wydarzeniu i kopię przesłać do Izby Lekarskiej na danym terenie oraz do GIS w Warszawie a także do STOP NOP.

Może ona brzmieć:

 

W dniu..... udając się na szczepienie nie zostałam poinformowana o składzie szczepionki ani nie udostępniono mi opakowania tej szczepionki. W związku z tym, że jest to jawne łamanie Ustawy z 2008 roku o Chorobach Zakaźnych nie mogę poddać dziecka szczepieniu nie wiedząc co znajduje się w ampułce.

Data Podpis.

 

W każdej opakowaniu zbiorczym znajduje się rtęć o masie atomowej 200, 201, 202 w ilości  100 razy przekraczającej koncentracje stwierdzaną  u ryb hodowlanych.

Seria  GZK szczepionki o numerze 9H2GH zawierała”

Aluminium 0.4 ppm

Rtęć 51 ppm.

Dla rtęci jest to wielkość 25 000 razy przewyższająca najwyższe dopuszczalne stężenie dla rtęci  w wodzie pitnej.

A ty Szanowny Rodzicu wstrzykiwać to dajesz bezpośrednio do krwi, a więc i mózgu Twojego dziecka. Tylko dlatego, ze parę trolii wzięło lewiznę!

Kto tutaj jest przestępcą?

 

W każdym bądź razie  na świecie szczepią się :

głównie dzieci z rodzin ubogich, kolorowych, niewykształconych

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych i białych!

A TY do jakiej grupy należysz?

 

 

Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323

www.vacitruth.com/2014/09/07/

a.                    accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/

b.                    www.vaccineLiberationArmy.com

www.naturalnews.com z 08 marca 2015

www.naturalnews.com/048860 vaccines medical ethics informed

www.naturalnews.com/048861

www.naturalnews.com/048876

www.greenmedinfo/blog/plaque-brought-you-best-intentions?page=2

Pub Med o toksyczności aluminium znajduje sie nie mniej aniżeli 4258 publikacji

 

Gdańsk 04.10. 2016 r.

 

P.S. Rozpowszechniane informacje o moim wyalienowaniu się z przekazywania informacji medycznych są nieprawdziwe.

 

Wszelkie takie pogłoski są przedwczesne. Stan zdrowia pozwala mi na całkowicie swobodne pisanie artykułów.

 

 

Kontakt  jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.