Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow CzarnaLimuzyna arrow Marsz od Niepodległości: Co nam obca przemoc wzięła, chętnie oddajemy!!
Thursday 29 October 2020 08:35:51.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Marsz od Niepodległości: Co nam obca przemoc wzięła, chętnie oddajemy!! Drukuj Email
Wpisał: Czarna Limuzyna   
19.10.2016.

Marsz od Niepodległości: Co nam obca przemoc wzięła, chętnie oddajemy!!

 

Czarna Limuzyna

http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2016/10/18/54794_co-nam-obca-przemoc-wziela-chetnie-oddajemy.html

 

W dniu 11 listopada, zwolennicy bezprawia i niesprawiedliwości spod szyldu KOD zmierzą się na hasła z uczestnikami Marszu Niepodległości.

Co mogą krzyczeć przyzwoici inaczej?

Duma, duma resortowa duma!

To my, to my, lewacy!

Legislacja, względność słowa!

Co nam obca przemoc wzięła, chętnie oddajemy…

Polska w Unii posteuropejskiej!

A do PiS-u:

Nie zawłaszczajcie socjalizmu!

 

Być może, pojawią się na transparentach hasła i symbole solidarności z Francją. Będzie to śmigłowiec Caracal oraz francuski karabin z II Wojny Światowej – „mało używany, raz rzucony o ziemię”.

Na demonstracji zabraknie hasła „precz z dyktaturą kobiet”, które podobno nie zostało zatwierdzone przez komitet organizacyjny.

Osobiście nie mam nic przeciw takiemu marszowi pod warunkiem, że jego oficjalną, adekwatną nazwą będzie:   Marsz od Niepodległości

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.