Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow w Polsce arrow w Sejmie - bezczelne szuje
Tuesday 15 October 2019 00:45:31.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
w Sejmie - bezczelne szuje Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
28.04.2010.

[Bezczelne szuje md]

Sejm przechodzi do porządku dziennego

Zginął prezydent Polski, parlamentarzyści, dowódcy wojskowi, szefowie najważniejszych instytucji w naszym kraju, a posłowie pierwsze posiedzenie Sejmu po tragedii pod Katyniem rozpoczną... od debaty nad ustawą dotyczącą ochrony środowiska.
            Co więcej, w porządku obrad rozpoczynającego się dziś posiedzenia Sejmu nie przewidziano z góry żadnego punktu, w którym zarówno posłowie, jak i opinia publiczna choćby zdawkowo, ale przynajmniej oficjalnie zostaliby poinformowani o postępie czy chociażby stanie śledztwa w sprawie katastrofy pod Katyniem.
            Po tragedii w smoleńskim lesie marszałek Sejmu Bronisław Komorowski przełożył posiedzenie Sejmu, które miało się odbyć przed tygodniem. Posłowie i senatorowie zaś pożegnali tragicznie zmarłych parlamentarzystów podczas uroczystego zgromadzenia posłów i senatorów, 13 kwietnia, jedynie przez wyczytanie ich nazwisk oraz przyjęcie stosownego oświadczenia. "Doszło do największej tragedii w powojennej historii Polski. (...) Dzisiaj w obliczu tego narodowego dramatu jesteśmy razem, złączeni troską o losy naszej Ojczyzny" - głosiło oświadczenie przeczytane przez marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego.
Czy na tym zakończy się zainteresowanie Sejmu największą tragedią w powojennej Polsce? Wiele na to wskazuje. W porządku obrad rozpoczynającego się dziś pierwszego po tragicznej katastrofie posiedzenia Sejmu nie przewidziano bowiem żadnej dyskusji o tym, co się stało, a przecież jednocześnie zginął prezydent, najwyżsi wojskowi dowódcy, szefowie najważniejszych urzędów w kraju oraz czołowi parlamentarzyści. W programie obrad nie znalazł się też żaden punkt dotyczący chociażby informacji na temat stanu czy postępów śledztwa w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu. Posłowie mają zacząć swoje prace od debaty o ustawie o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie.
            Wiceprzewodniczący klubu PO Waldy Dzikowski, pytany, czy Sejm zamierza wystąpić o przedstawienie przez rząd na forum parlamentu informacji o stanie śledztwa w sprawie katastrofy, odsyła na zapowiadaną na dzisiaj konferencję premiera Donalda Tuska i ministra obrony narodowej Bogdana Klicha. - W środę odbędzie się konferencja pana premiera i ministra Klicha, zapewne z udziałem ekspertów, którzy przekażą wszystkie informacje co do aktualnego stanu śledztwa w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego. To już zostało wcześniej zapowiedziane - powiedział Dzikowski.
            Nie wykluczył, że Sejm mógłby wystąpić o przedstawienie na forum parlamentu informacji na ten temat, choć raczej jeszcze nie teraz. - Przed posiedzeniem Sejmu będzie jeszcze konwent i zobaczymy, jak "pokierujemy ruchem". Oczekujemy tej prawdy, ale żeby ją przedstawić, potrzebny jest spokój, a nie wywoływanie sensacji, dymisjonowanie, oskarżanie - dodał wiceszef klubu PO.
            Na rozpoczynającym się dziś posiedzeniu Sejmu posłowie będą debatować o innych, najpewniej niecierpiących zwłoki ważnych sprawach, m.in. nad ustawą o wyrobach medycznych, o wychowaniu w trzeźwości czy choćby zmianą ustawy o sporcie.
Artur Kowalski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.