Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Demografia 16 arrow Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Sunday 25 October 2020 03:28:22.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości Drukuj Email
Wpisał: Kinga Małecka-Prybyło   
24.10.2016.

Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości

Kinga Małecka-Prybyło

Wszystkie obywatelskie inicjatywy ustawodawcze mające zapewnić najbardziej bezbronnym prawo do życia były w latach 2011-2016 przez polityków wszystkich ugrupowań parlamentarnych wyrzucane do śmieci.

Szczególnie bolesne było odrzucenie ostatniej inicjatywy głosami tych, którzy wygrali wybory pod hasłami odnowy moralnej. Ich głosy sprawiły, że wciąż każdego dnia w polskich szpitalach mordowane jest sześcioro dzieci.

To, że politycy nie traktują życia ludzkiego jako priorytetu, nie sprawia, że my – obywatele Rzeczypospolitej Polskiej także możemy stanąć z boku i czekać aż ktoś zrobi coś za nas. Przeciwnie. To na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za los nienarodzonych, którzy sami nie mogą się bronić. Nam pozwolono się urodzić, dano nam prawo do życia. Musimy je wykorzystać jak najlepiej, z całych sił walcząc z niesprawiedliwością i okrucieństwem.

Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości

Musimy korzystać ze wszystkich możliwości, jakie są dostępne. Demokracja daje nam jeszcze jedno silne narzędzie. Możemy zwrócić się do Prezydenta RP z apelem o podjęcie inicjatywy ustawodawczej. Możemy pokazać, że Polacy są przeciwni dyskryminacji bezbronnych.

Przygotowaliśmy petycję, w której wzywamy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę do opowiedzenia się za pełną ochroną życia od samego początku oraz prośbą o zgłoszenie projektu ustawy gwarantującej prawo do życia każdemu dziecku od chwili poczęcia.

LINK DO PETYCJI

Każda podpisana petycja trafia wprost na skrzynkę Pana Prezydenta. Każdy podpis się liczy. Feministki namawiające do mordowania dzieci w łonach matek były w stanie zmobilizować kilkadziesiąt tysięcy osób do wyjścia na ulicę. Musimy pokazać, że nas jest więcej. Bardzo proszę Pana o podpisanie petycji, która znajduje się pod tym linkiem i o namówienie co najmniej 5 znajomych osób do tego samego. Niech apel do Prezydenta będzie słyszalny z każdego zakątka Polski.

W ostatnią sobotę Wielka Pokuta na Jasnej Górze zgromadziła setki tysięcy Polaków. Wygłaszane świadectwa dotyczyły również grzechu aborcji, który nie tylko niszczy życie konkretnych ludzi, ale również rujnuje życie społeczne. Egzorcysta ks. Piotr Glas mówił o złu, które wychodzi na ulicę, podając przykład "czarnego poniedziałku". Zdaniem księdza Piotra, aborcja to rytuał, podczas którego aborcjonista składa w ofierze dziecko samemu szatanowi, a łono matki staje się cmentarzyskiem.

Naszym obowiązkiem jako narodu polskiego jest nie tylko żałować za grzechy, ale też podjąć postanowienie poprawy. My, obywatele, możemy być impulsem, który obudzi w rządzących sumienia i przekona ich do naprawienia popełnionych błędów. Aby tak się stało, musimy być aktywni, zdecydowani i odważni.

O to właśnie ośmielę się Pana poprosić – o aktywność, zdecydowanie i odwagę głoszenia prawdy o aborcji. Proszę zacząć od podpisania petycji i skutecznego namówienia do tego samego jak największej liczby osób.

 

Pozdrawiam
Kinga Małecka-Prybyło
Fundacja Pro - Prawo do życia

PS. Liczę na Pana, tak jak bezbronne dzieci liczą na nas.

Jak nas wesprzeć?

Dotpay

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.