Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Atak lodówek i ekspresów do kawy na Twitter, Spotify, Paypal, Reddit, BBC, Amazon...
Sunday 20 October 2019 16:35:14.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Atak lodówek i ekspresów do kawy na Twitter, Spotify, Paypal, Reddit, BBC, Amazon... Drukuj Email
Wpisał: tostery   
24.10.2016.

Atak lodówek i ekspresów do kawy na Twitter, Spotify, Paypal, Reddit, BBC, Amazon...

„W stosunkowo krótkim czasie z systemu odpornego na atak jądrowy zrobiliśmy coś, co atakują tostery"

 

http://www.rp.pl/Nowe-technologie/161029496-Hakerzy-wykorzystali-internet-rzeczy-by-zablokowac-siec.html#ap-1

 

Do zablokowania ruchu w sieci hakerzy użyli prostych urządzeń Internetu rzeczy. To nowość.

Kamerki do komputerów, cyfrowe nagrywarki, drukarki, telewizory smart TV, lodówki i ekspresy do kawy – to przez te urządzenia w piątek doszło do jednej z najpoważniejszych awarii sieci. Nie działały Twitter, Spotify, Paypal, Reddit, BBC, Amazon, Fastly i wiele innych stron oraz serwisów internetowych. Hakerzy wzięli na celownik firmę Dyn, której serwery służą jak fragment „internetowej książki telefonicznej" tłumaczącej nazwy stron na zrozumiałe dla maszyn adresy.

Zastosowali starą metodę ataku tzw. DDoS (Distributed Denial of Service), polegającą na przeładowaniu serwerów żądaniami. Ale narzędzia ataku były całkiem nowe – tym razem nie były to zainfekowane komputery, ale proste urządzenia podłączone do Internetu. Większość z nich nie ma żadnych systemów zabezpieczeń, często użytkownik nie ma możliwości zmiany fabrycznej nazwy użytkownika i hasła. To idealny cel dla hakerów.

Te w większości chińskie urządzenia zostały zainfekowane złośliwym kodem o nazwie Mirai. – Zanotowaliśmy atak z dziesiątków milionów adresów internetowych, kierowany przez botnet Mirai – przyznał Kyle York z Dyn.

„W stosunkowo krótkim czasie z systemu odpornego na atak jądrowy zrobiliśmy coś, co atakują tostery" – podsumował w tweecie Jeff Jarmoc odpowiedzialny za bezpieczeństwo sieciowe w Salesforce.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.