Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow JOW-młot na partyjniactwo arrow Jak bogacą się Brytyjczycy... arrow Poseł Zac Goldsmith
Wednesday 04 August 2021 02:00:49.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Poseł Zac Goldsmith Drukuj Email
Wpisał: Tomasz J. Kaźmierski   
27.10.2016.

Poseł Zac Goldsmith

 

Tomasz J. Kaźmierski, 27 października 2016 http://jow.pl/posel-zac-goldsmith

         JOW-y promują reprezentantów zachowujących się jak myślący i czujący ludzie, którzy mają sumienie, honor oraz są lojalni wobec tych, którzy ich wstawili do parlamentu. Reprezentacja proporcjonalna natomiast wynosi w górę miernoty, reprezentantów „na niby”, złotoustych krasomówców bez poczucia lojalności, dbających tylko o własne korzyści. Czy w obecnym Sejmie jest choć jeden poseł, który postąpiłby jak poseł Zac Goldsmith z okręgu Richmond Park?

Zac Goldsmith złożył właśnie swój mandat w proteście przeciw decyzji rządu budowy nowego pasa startowego na lotnisku Heathrow. Okręg Richmond Park znajduje się niedaleko Heathrow i większość jego mieszkańców sprzeciwia się dalszej rozbudowie lotniska.

Goldsmith ogłosił, że wystartuje w wyborach uzupełniających, ale jako kandydat niezależny, bez nominacji partii. Lojalnie wobec Goldsmitha zachowała się również lokalna asocjacja Partii Konserwatywnej, która nie zamierza wystawić przeciw niemu innego kandydata.

Zobacz: „Zac Goldsmith quits as MP over Heathrow decision”

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.