Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow W USA rozpoczęto wycinanie macic i przyszywanie ich... "chcącym".
Sunday 18 April 2021 22:11:27.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
W USA rozpoczęto wycinanie macic i przyszywanie ich... "chcącym". Drukuj Email
Wpisał: nietradycyjny   
29.10.2016.

W Stanach Zjednoczonych rozpoczęto wycinanie z żywych kobiet „macic” i przyszywanie ich... "chcącym".

[więc biedroniom też?? MD]

ZDIABLENIA LUDZKOŚCI CIĄG DALSZY…

 

 

Co i kto jest za tymi eksperymentami dotyczącymi „wszywania" obcych macic "ludziom", którzy nie mają macic? Inżynierowie społeczni tego nie ujawniają. Przy legalizacji krzyżowania ludzi i zwierząt w Wielkiej Brytanii i USA takie eksperymenty bardzo niepokoją ekspertów. Oprócz tego w Stanach Zjednoczonych nie ukrywa się faktu, że w kolejce na "żywe" macice już się ustawiły w kolejce również osoby nietradycyjne.

 

Media podały, że w USA zaczęto przyszywać "macice" wszystkim chcącym. Okazuje się, że „fenomenalne” Amerykanki są szczerze gotowe "sprzedać" swoje macice do "przyszycia" innym w Stanach Zjednoczonych. "My już wykorzystałyśmy swoją szansę zostania matkami i jesteśmy gotowe dać macice tym, kto naprawdę ich potrzebuje" - piszą te Amerykanki w mediach.

 

Pierwsze eksperymenty dotyczące wycinania macic ze zdrowych kobiet i przyszywania ich "ludziom bez macicy", przeprowadzono w Szwecji – informuje się w artykule. Światu wówczas ogłoszono, że "przeszczepiać macice" będą tylko od krewnych. Wtedy w styczniu 2014 roku poinformowano, że zespół specjalistów z Uniwersytetu w Göteborgu (University of Gothenburg) z powodzeniem przeszczepił dziewięciu osobom macice ich najbliższych krewnych.

 

Teraz w USA już nic nie mówi się o "krewnych". Od razu cztery macice "wycięto" od żywych dawców i natychmiast przyszyto chętnym. Okazuje się, że zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Szwecji, cudze macice wspaniale się "przyszywa" ... Co i kto jest za tymi eksperymentami dotyczącymi „wszywania" obcych macic "ludziom", którzy nie mają macic? Inżynierowie społeczni jawnie tego nie ujawniają..

 

Przy legalizacji krzyżowania ludzi i zwierząt w Wielkiej Brytanii i USA takie eksperymenty bardzo niepokoją ekspertów. Oprócz tego w Stanach Zjednoczonych nie ukrywa się faktu, że w kolejce na "żywe" macice już się ustawiły w kolejce również osoby nietradycyjne.

Media tylko donoszą, że w USA do końca 2016 roku przeprowadzi się jeszcze 10 przeszczepów "żywych macic".

 

Źródło:

В США начали отрезать у живых женщин “матки” и пришивать желающим

http://3rm.info/main/64973-v-ssha-nachali-otrezat-u-zhivyh-zhenschin-matki-i-prishivat-zhelayuschim.html

28.10.2016 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński  28.10.2016 r.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.