Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 16 II arrow Jak ogłupiać Polaków - dr Zielonka and company! Czy z tytułu masochizmu czerpie szczególne profity?
Tuesday 04 August 2020 09:46:39.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Jak ogłupiać Polaków - dr Zielonka and company! Czy z tytułu masochizmu czerpie szczególne profity? Drukuj Email
Wpisał: dr J.Jaśkowski   
05.11.2016.

Jak ogłupiać Polaków - dr Zielonka and company! Czy z tytułu masochizmu czerpie szczególne profity?

 

Z cyklu : „N- 47 Nie daj się ogłupiać

 

 

dr J.Jaśkowski

 

 

Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących  razem w społeczeństwie, tworząc dla siebie  system prawny, który upoważnia ich i kodeks moralny , który to gloryfikuje. Frederic Bastiat.

 

Prezenty

       W wieku „młodzieńczym” z okazji uroczystości dostawałem butelkę,

       W wieku „średnim” przynoszono mi z tego samego powodu „kawę”,

       Jak zaczęli mi przynosić kwiaty zrozumiałem, ze czas odejścia              nadchodzi.

 

 

Ostatnio na forach pojawiła się masa wpisów wskazujących  jednoznacznie na obniżanie się poziomu oświaty medycznej społeczeństwa. Dotyczy to nie tylko ewidentnych trolli, ale także dziennikarzy rozmaitych gazet internetowych.

Przecież takiemu Journaliście nic nie stoi na przeszkodzie, aby sobie poczytał najpierw o temacie, który mu zlecono, a nie pisał bzdur. No chyba, że temat jest napisany przez określonego ducha, a dziennikarz tylko daje nazwisko.

Takim artykułem potwierdzającym powyższą tezę jest praca p. Halini Pilonis pt. „Dlaczego polscy lekarze nie szczepią się przeciwko grypie”. [medexsspres z dnia 03 listopada 2016 r.

Czego tam ta Pani nie umieściła, oczywiście powołując się na jakiegoś dr Zielonkę. Problem polega na tym, że  na youtubie także występuję osobnik przedstawiający się dr Zielonka. https://www.youtube.com/watch?v=vC2Z7CeaQWg

 

Po pierwsze, nie udało mi się znaleźć żadnej pracy dotyczącej szczepień, toksykologii itd. podpisanej przez dr Zielonkę.

Na pewno niedokładnie szukałem, dzień jest bardzo krótki obecnie, ale mimo wszystko pozostaje problem, dlaczego bowiem p. H. Pilonis bezmyślnie pisze to co podobno słyszała. Piszę wyraźnie że usłyszała, ponieważ przy zbieraniu wywiadu nie byłem i nie wiem co jest konfabulacja p. H. Pilenis a co owego dr Zielonki.

Podam tylko jeden przykład takich niespójności;

cyt: Dr Zielonka, przedstawiony jako ekspert, ostrzega, że w” przypadku epidemii zabraknie szczepionek, bo cykl uruchomienia dodatkowej produkcji to ok. 2 lata”

Z jednego cytatu dwa poważne problemy, świadczące o niewiedzy osobnika wypowiadającego takie zdanie.

Jeżeli już wybuchnie epidemia to w żadnym przypadku nie warto się szczepić ponieważ przeciwciała powstają najwcześniej w okresie od 3 tygodniach do 6 miesięcy. Więc taki osobnik szczepiący się naraża podwójnie, ponieważ organizm musi walczyć z epidemią i szczepionką.

Taką „pomyłkę” na wniosek PZH zrobiono w czasie słynnej powodzi w 1997 roku, na Śląsku, czyszcząc magazyny z zaległych szczepionek. Strasząc ludzi nawoływano do masowych szczepień.

Po drugie, jeżeli jest prawdą, że produkcja zajmuje 2 lata to wszelkie dywagacje, o specjalnym przygotowywaniu szczepionki na dany rok przez WHO, o czym pisze p.H. Pilonis, są dezinformacją, albo nawet zwykłym oszustwem.

Jeżeli szczepionka wprowadzona w np. 2016 była opracowywana w 2014, to znając możliwości mutacji wirusa grypy, wyprodukowana  nie ma żadnego znaczenia w danym roku.

Oczywiście możemy na to spojrzeć z drugiej strony, p. dr Zielonka chciał właśnie zdemaskować WHO, Ministrów itd opowiadających bajki o każdorazowo specjalnie przygotowywanej szczepionce przeciwko grypie,  na dany rok,

Możemy na to spojrzeć także z punktu niewiedzy dr Zielonki. Ponieważ DARPA opracowała produkcję szczepionek ok. 10 milionów sztuk w okresie 2 miesięcy. Czyli jest to zwykłe straszenie i naciąganie?

 

Poza tym p.dr Zielonka obnaża się swoja niewiedzą w sposób niezwykły, tak jakby z tytułu masochizmu czerpał szczególne profity.

Po pierwsze twierdzi, że lekarze pracując nie mają czasu na uzupełnianie swojej wiedzy. Mamy poważny problem.

A.   dr Zielonka wykazuje bowiem, że jedynym, który nie ma czasu uzupełniania swojej wiedzy jest on sam.

Po drugie, p. dr Zielonka najzwyczajniej w świecie oszukuje swoich kolegów naciągając ich na szczepienia.

Zmuszony jestem wiec przypomnieć co podają podręczniki dla studentów medycyny na temat grypy.

                                                            Objawy:   Grypa objawia się po ok. 2-3 dniowym okresie wylęgania wzrostem temperatury do 39-40 stopni silnymi bólami głowy, mięśni, zawrotów głowy. Niekiedy występuje ból w stawach. Stwierdza się wyraźne osłabienie. Często dodatkowo występuje opryszczka. Nieżyt tchawicy daje suchy męczący, napadowy kaszel, podobny do kokluszu.

Choroba trwa zwykle kilka dni. Gorączka nagle spada. Po spadku temperatury, osłabienie i kaszel nie zawsze ustępują.

             Np.w  podręczniku “ Choroby zakaźne i pasożytnicze  Wydawnictwo Lekarskie  Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich,  Warszawa 1996 r. na temat grypy znajdujemy informacje na 2.5 kartki. str. 194-198.

Podręcznik ten podaje, że grypa jest to ostra choroba zakaźna, występująca z temperaturą, bólami mięśni, osłabieniem. Grypę wywołują wirusy grupy A i B. Wybuchy epidemii ogniskowej [miejscowe, lokalne] zdarzają się co 1-3 lata, większe epidemie co 10-15 lat. Najbardziej czynny jest wirus A. Epidemie występują w okresie zimowym [brak słońca- witaminy D-3]. Objawy ustępują po około 5-7 dniach. Powikłania są bardzo rzadkie i dotyczą 1-5% chorujących. Występują głównie u osób starających się “przechodzić” grypę -jj.

 

Leczenie. Grypa jest zwykle chorobą samo ustępującą. Wystarcza leczenie objawowe, leżenie w łóżku. U dorosłych można podawać salicylany [aspirynę]. W przypadku kaszlu stosuje się leki przeciwkaszlowe - codeinę. Nie stosuje się antybiotyków ani sulfonamidów. Aż tyle w podręczniku dla studentów!

Podobne “Oxfordzki podręcznik medycyny klinicznej” . Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 1993 w ogóle nie wymienia grypy jako istotnej choroby, chociaż znajdujemy takie jednostki chorobowe jak: różyczka, ospa, odra, tężec.

Tyle informacji na temat grypy w podręczniku dla lekarzy.

 

Królewska Komisja podsumowała kampanię szczepień

„Zatem lekarz, który nadal wymusza szczepienia  jest  najbardziej błędny zawodowo i wątpliwy moralnie ponieważ fałszywie przedstawia niekorzystne fakty i ukrywa konsekwencje”.

 

Każdy lekarz jako tako na bieżąco będący z medyczną wiedzą, pamięta jeszcze kampanię naganiaczy szczepień z 2009 roku

Wyraźnie widać, że obecna kampania szczepionkowców jest to nowa wersja owej świńskiej grypy z przed 7 laty.

Przypomnę w 2009 roku, przemysł szczepionkarski rozpętał kampanię dezinformacji na temat tzw. meksykańskiej - świńskiej grypy. Straszono ludzi, że to jest pandemia i w samych Stanach umrze 100 000 ludzi. Prawda była taka, że w USA w czasie tej okrutnej, gazetowej epidemii, realizowanej przez posłusznych urzędników WHO, zmarło w USA 18 osób na grypę  w populacji 320 milionów.

Ot taki przekręt. Ale oczywiście za pieniądze podatnika. A potem się dziwisz Dobry Człeku, że na zwykłą operację zaćmy musisz czekać 3 lata z powodu braku pieniędzy. Twoich pieniędzy, które urzędnik ministerstwa przelał wcześniej do prywatnych kieszeni producentów szczepionek.

Dr A.O Rurke  superintendent z General Hospital podaje w  „The Australian: 23 czerwca 1979 roku; ”Od wielu lat istnieje wśród lekarzy przekonanie, że szczepionka przeciwko grypie jest nie tylko bezużyteczna, ale wręcz powoduje zachorowania na grypę”.

 

       Dr. William Frosehaver [ Scipps Howard news Service 05.11.1986] podał:

Ryzyko związane z poważniejszymi komplikacjami powstałymi w wyniku szczepień przeciwko grypie jest znacznie większe od tego jakie stwarza sama grypa.

cdn

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbliza-dealerzy-grypy-ruszaja-do-boju-2016-08

http://www.polishclub.org/2015/01/27/dr-jerzy-jaskowski-grypa-nie-daj-sie-oglupiac/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16534&Itemid=119

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/09/7000-ludzi-do-odstrzau-w-odzi.html

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/93314-jesien-sie-zbliza-dealerzy-grypy-ruszaja-do-boju

http://szczepienia.blog.pl/dr-jaskowski-z-humorem-o-grypie/

http://prawdaoszczepionkach.pl/polska-prawa-a-folwark-wojewody-pomorskiego---dr-jerzy-jaskowski-w-obronie-rodzicow-ukaranych-grzywnami-2500-zl,55,166.htm

Gda.4.X.2016 r.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.