Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 158 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 16 arrow Otoczenie Sejmu Różańcem - w interpretacji Radia Maryja.
Monday 25 January 2021 21:08:32.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Otoczenie Sejmu Różańcem - w interpretacji Radia Maryja. Drukuj Email
Wpisał: Radio Maryja   
11.11.2016.

Otoczenie Sejmu Różańcem - w interpretacji Radia Maryja.

Przed Sejmem odbyła się modlitwa różańcowa za Ojczyznę

Radio Maryja 11 listopada 2016, godz. 18:36

http://www.radiomaryja.pl/informacje/sejmem-odbyla-sie-modlitwa-rozancowa-ojczyzne

 

 

 

W Święto Niepodległości gmach Sejmu po raz piąty został otoczony Różańcem. Organizatorem modlitewnej akcji jest Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Modlitwę Różańcową poprzedziła Eucharystia w kościele św. Aleksandra na Pl. Trzech Krzyży.

Po Eucharystii zgromadzeni przeszli przed budynek polskiego parlamentu. W tym roku modlono się o zwycięstwo w walce o pełną obronę życia w polskim prawodawstwie.

Dr Grzegorz Senatorski z Krucjaty za Ojczyznę podkreśla, że modlitwa ta przyczyniła się już do wielu zmian w Polsce. Wciąż wiele spraw wymaga wsparcia modlitewnego – dodaje.

– Tego dnia, już od pięciu lat, po Mszy św., która się odbywa o godz. 10-tej w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży, idziemy przed Sejm i tam odmawiamy cały różaniec stojąc i krążąc wokół budynków sejmowych. Będziemy egzorcyzmować te budynki, w których tworzy się prawo, żeby było ono zgodne z wolą Bożą. Teraz, kiedy będziemy świadkami i uczestnikami Intronizacji Chrystusa Króla, warto wszystkie nasze wysiłki modlitewne zintensyfikować i oddać Panu Bogu należytą cześć również modląc się o prawo – mówi Grzegorz Senatorski.      

Idea Krucjaty Różań­cowej za Ojczyznę zrodziła się na Roztoczu w parafii Trzęsiny w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. To w tej diecezji w Konkatedrze w Lubaczowie czczona jest kopia obrazu Matki Boskiej Łaskawej, przed którą król Jan Kazimierz składał Śluby Lwowskie.

Idea Krucjaty Różańcowej zawędro­wała stąd do Diecezji Warszawskiej a następnie na Jasną Górę. Wszyscy rodacy wezwani zostali w ramach Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę do codziennej modlitwy, co najmniej jedną dziesiątką różańca.

RIRM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.