Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 105 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow owsiki arrow Pedofil, działacz Platformy i Owsiaka, nie chce na wiele lat do kicia.
Wednesday 23 October 2019 20:51:26.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pedofil, działacz Platformy i Owsiaka, nie chce na wiele lat do kicia. Drukuj Email
Wpisał: Rafał P. szef młodzieżówki PO   
14.11.2016.

Pedofil, działacz Platformy i Owsiaka, nie chce na wiele lat do kicia.

 

Ile lat w więzieniu spędzi pedofil? Rafał P. wcześniej działał w Platformie i pomagał Owsiakowi

 

14.11.2016 http://niezalezna.pl/89117-ile-lat-w-wiezieniu-spedzi-pedofil-rafal-p-wczesniej-dzialal-w-platformie-i-pomagal-owsiakowi

 

 

Rafał P. był szefem młodzieżówki Platformy Obywatelskiej w Gnieźnie. Od niemal półtora roku przebywa w areszcie, bo w internecie wyszukiwał ofiar – młodych chłopców, których wykorzystywał seksualnie. Pedofil już został skazany na ponad cztery lata więzienia, ale zaskarżył wyrok. Za kilka dni rozpatrzona zostanie apelacja.

 

Do niedawna Rafał P. był ważnym działaczem lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej. Kierował młodzieżówką tej partii w Gnieźnie, a wcześniej był nawet asystentem posła i senatora PO.

Należał też do współpracowników Jerzego Owsiaka, szefował miejscowemu sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzisiaj nie możemy [już md] podać nazwiska mężczyzny, bo w czerwcu zeszłego roku został zatrzymany przez policjantów, a sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu. Prokuratura Rejonowa Poznań-Wilda prowadziła śledztwo związane z obrzydliwym zachowaniem działacza Platformy Obywatelskiej (został usunięty po wybuchu skandalu). Wprawdzie szczegóły pozostają niejawne, ale „Codzienna” ustaliła, że Rafał P. na czatach internetowych wyszukiwał ofiary wśród młodych ludzi.

Nawiązał wiele kontaktów, zarzuty postawiono mu tylko za dwa zdarzenia związane z nastolatkami. Jednego namówił do „innej czynności seksualnej”, a drugiego groźbą szantażu (rozpowszechnieniem informacji o orientacji seksualnej) zmusił do uprawiania seksu.

Pedofil wpadł, bo babcia jednego z chłopców odkryła w komputerze wnuka przerażającą prawdę.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Rafał P. przyznał się do kontaktów z chłopcami, ale nie okazał skruchy. Przekonywał, że wszystko odbywało się za zgodą ofiar.

Proces toczył się przed Sądem Rejonowym w Poznaniu, z oczywistych względów wyłączono jawność rozpraw. Wyrok zapadł kilka miesięcy temu - Rafała P. uznano za winnego wszystkich zarzucanych przestępstw i skazano łącznie na 4 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności.

– A także zakaz kontaktów z pokrzywdzonymi przez okres 8 lat – dodaje sędzia Aleksander Brzozowski z Sądu Okręgowego w Poznaniu. Rafał P. nie będzie mógł też pracować w instytucjach związanych z wychowaniem i edukacją małoletnich.

Pedofil próbuje jednak wykpić się łagodniejszą karą za ohydne uczynki. Zaskarżył wyrok, a apelacja zostanie rozpatrzona jeszcze w listopadzie.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.