Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 16 arrow 16.11. Opole, 20.11. Zamość, Poznań  Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe
Thursday 01 October 2020 00:01:27.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          ================================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
16.11. Opole, 20.11. Zamość, Poznań  Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe Drukuj Email
Wpisał: KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA OJCZYZNĘ   
16.11.2016.

16.11. Opole, 20.11. Zamość, Poznań – Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

 

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=5007

 

OPOLE 16.11. – W trzecią środę, jak co miesiąc w Opolu, godzina 18-ta Msza Święta za Ojczyznę w kościele św. Wojciecha przy pl. Kopernika a po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

POZNAŃ 20.11 – początek o godz. 12.30 Msza Święta za Ojczyznę w Sanktuarium Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej. Po Mszy Świętej 48-my Pokutny Marsz Różańcowy. Zakończenie u Ojców Franciszkanów w Sanktuarium Matki Boskiej w Cudy Wielmożnej na Wzgórzu Przemysła.

ZAMOŚĆ 20.11 –  w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 17-tej – w Kościele Rektoralnym Świętej Katarzyny, ul. Kolegiacka 3. Msza Święta za Ojczyznę a po niej Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Zamościa.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.