Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. od kwietnia 14 arrow 24-latka wice-szową MSW Ukrainy. Fajna dupa [pokazuje], czego się czepiacie??
Saturday 06 March 2021 08:56:55.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
24-latka wice-szową MSW Ukrainy. Fajna dupa [pokazuje], czego się czepiacie?? Drukuj Email
Wpisał: Diejewa   
17.11.2016.

24-latka wice-szową MSW Ukrainy.

Fajna dupa, czego się czepiacie?? Arsen ma oko...

 

16 listopada 2016 http://telewizjarepublika.pl/24-latka-wiceszowa-msw-ukrainy,40702.html

 

24-letnia Anastazja Diejewa została nominowana na stanowisko zastępcy szefa ukraińskiego MSW ds. integracji europejskiej. Decyzja ministra Arsena Awakowa wywołała na Ukrainie spore kontrowersje. Są one tym większe, gdyż w mediach społecznościowych, krążą odważne zdjęcia dziewczyny. [hmmm.. czy pokazywanie organów, to odwaga, czy może q... ? md]

Powierzenie tak odpowiedzialnego i wysokiego rangą stanowiska młodej i niedoświadczonej osobie spotkało się z dezaprobatą części ukraińskich polityków. Wiceszefowa parlamentu Iryna Heraszczenko zarzuciła Awakowowi, iż nominował Dejewą bez konkursu i odpowiednich konsultacji. Dodała, że nie ma ona wymaganego doświadczenia, by zostać wiceministrem MSW.

24-latka z 10-letnim stażem pracy?!

Szef resortu bronił jednak swojej decyzji tłumacząc, że 24-latka może pochwalić się... 10-letnim stażem pracy (!), [nie bądźmy nieuprzejmi, jak Arsen mówi, to wie, co mówi. MD] a także swobodnie włada dwoma językami: angielskim i francuskim. Przed przyjęciem posady była współpracownikiem sekretariatu ukraińskiego MSZ, pracowała także jako asystentka Leonida Kożary i Jeleny Neteckiej.

W mediach społecznościowych widnieją zdjęcia nowej wice-szefowej ukraińskiego MSW. Wiele z nich budzi kontrowersje, gdyż młoda polityk pozuje na nich...prawie w negliżu! 

[co za „kontrowersje”, jakie  „kontrowersje” ? md]

===============

Mail’em z USA:

Skąd my to znamy. Kilka lat temu u naszego południowego sąsiada tez miała miejsce podobna nominacja, choć nawet wyżej. W podobnym wieku studentka została mianowana szefem policji w Meksyku. Na stanowisku wytrzymała tylko kilka dni i uciekła do północnego sąsiada, czyli US prosząc o ochronę.

A.

 

Zmieniony ( 17.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.