Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 85 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Intronizacja Chystusa Króla Polski arrow Co media zrobiły z intronizacją?
Saturday 06 March 2021 08:25:50.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Co media zrobiły z intronizacją? Drukuj Email
Wpisał: pch24   
23.11.2016.

Co media zrobiły z intronizacją?

 

Kto jest ignorowany, przemilczany w me®diach? Feministki, kody, geje??

 

Co media zrobiły z intronizacją?

 

Cztery i pół minuty, ale gęste...

 

 

http://www.pch24.pl/tv,co-media-zrobily-z-naszym-aktem-wiary--,47590

 

 

2016-11-23

Z jednej strony kpiny, z drugiej zaś przeinaczenia lub przemilczanie. Komu i dlaczego zależy na tym, by uroczysty Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana przedstawić jako warty mniejszej uwagi, niż „czarne protesty”?

=======================

Jeden z komentarzy:

Nick

 

Byłem widziałem gdzie i jak upchnięci byli ludzie na placu. Zmierzyłem na Geoportalu i spokojnie wychodzi ponad 200 tys ludzi, a media nie podają liczby wcale lub mówią o kilkudziesięciu tys.

Pokazują zdjęcia z końcówek, lub małych wycinków tłumów. Głównie z grupkami Rycerzy Natanka- było ich mnóstwo ale w tym tłumie całkowicie zginęli.

Podsumowując: Matka Boska doprowadziła do tego wydarzenia, chyba w brew episkopatowi i rządzącym. Jestem pewny że Bóg to przyjmie, a my zobaczyliśmy jasno kto kim jest w tym kraju. Budujące jest też to że ludzie na placu to nie tylko babcie w moherach a głównie ludzie w pełni wieku ok30-40 lat i naprawdę dużo młodzieży.

 

Wy też nie mówicie prawdy. Wiernych było nie kilkadziesiąt a kilkaset tys. Byłem na intronizacji w Łagiewnikach. Wcześniej byłem na Wielkiej Pokucie i na odnowieniu Ślubów w Częstochowie. To był taki mój prywatny program obchodów roku miłosierdzia. Uważam że Bóg przyjmie ten Akt, ponieważ ludzie pojechali tam z wiarą. Byli też przedstawiciele rządu.

A teraz łyżka dziegciu. Organizacja fatalna. Brak sanitariatów, chyba na upodlenie ludzi. Brak jakiejkolwiek pomocy ludziom na placu. Za to z tacą przelecieli w 15 min, tak dobrze o tym pomyśleli.

Nie było Szydło, Kaczyńskiego, marszałków izb parlamentarnych. Nie było Macierewiczów i wszystkich gwiazd. Można podsumować że nie było żadnych żydów. To znamienne. Pewnie nie bez problemów pojawił się Prezydent, może matka na nim wymogła. Byli Ziobro i Szyszko. "Nasze media" z "dobrej zmiany" przemilczają i zakłamują prawdę.

 

Jarek

To była w końcu ta Intronizacja czy jej nie było, jak to jest?

serce

Intronizacji nie było. Łączę się z X. Stanisławem Małkowskim w nadziei, że po Akcie przyjęcia Jezusa za Króla i Pana, w końcu nastąpi Intronizacja

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.