Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow Fundacja to nie skarbonka. Dojenie kasy.
Thursday 09 July 2020 03:50:50.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Fundacja to nie skarbonka. Dojenie kasy. Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
28.11.2016.

Fundacja to nie skarbonka. Dojenie kasy.

 

Stanislas Balcerac

http://monsieurb.neon24.pl/post/135295,fundacja-to-nie-skarbonka

 

Dojenie kasy poprzez fundacje to nie tylko polska specjalność. Właśnie okazało się, że niemieccy podatnicy finansowali (bez swojej wiedzy i zgody) fundację Hillary Clinton - w czasie walki wyborczej w USA. Po to są media, aby patrzeć władzy na ręce.

Cały salon III RP jest w szoku, że telewizja publiczna ośmieliła się zadawać pytania wicepremierowi Glińskiemu na temat publicznych dotacji dla Fundacji Stocznia, w radzie której zasiada jego żona. Skandal ! Faktycznie, po ośmiu latach medialnego robienia laski koalicji PO-PSL wielu ludziom ciężko jest wyobrazić sobie, że media są od patrzenia władzy na ręce.

 Zaszokujemy więc jeszcze bardziej salon III RP ujawniając, że nawet ich zagraniczni medialni sojusznicy patrzą (czasami) swojej władzy na ręce.

 Lewicowy New York Times ujawnił kilka dni temu, że postępowy premier Justin Trudeau (kochający muzułmańskich migrantów i Fidela Castro) wplątany jest jako premier w proceder wyciągania setek tysięcy dolarów od zagranicznych sponsorów na rzecz rodzinnej fundacji Trudeau:

www.nytimes.com/2016/11/24/world/americas/canada-justin-trudeau-donors.html

 A niemiecki Die Welt doniósł właśnie dzisiaj, że rząd Angeli Merkel wpłacił kilka milionów dolarów na konto fundacji Hillary Clinton, w trzecim kwartale tego roku, czyli dokładnie w czasie końcowej fazy walki wyborczej w USA:

www.welt.de/wirtschaft/article159791364/Bundesregierung-zahlte-Millionen-an-Clinton-Stiftung.html

 Skoro publiczna TVP zajmuje się sprawą 50 tys PLN publicznych pieniędzy na rzecz fundacji Stocznia, w której radzie zasiada żona wicepremiera, to pokazuje, że zagraniczne media mogą brać przykład z TVP

Czekamy więc na to, że salon III RP przyzna TVP jakąś statuetkę na tradycyjnych galach w styczniu i lutym. A Tomasz Lis i Adam Michnik wygłoszą laudację. 

Zob.:  Po ta są media aby patrzeć władzy na ręce

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.