Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 38 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow Trzecia świątynia w Jerozolimie już wzniesiona przez google...
Wednesday 21 October 2020 00:39:48.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Trzecia świątynia w Jerozolimie już wzniesiona przez google... Drukuj Email
Wpisał: Google   
28.11.2016.

Trzecia świątynia w Jerozolimie już wzniesiona przez google...

 

Na jego mapach świątynia antychrysta już stoi na miejscu meczetu al-Aksa

 

Tytuł na 3rm.info: Trzecia Świątynia już wzniesiona przez Google ... Na jego mapach świątynią Antychrysta już stoi na miejscu meczetu. (VIDEO)

 

Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach, ale niewiele osób zauważa to, nawet wśród ludzi prawosławnych. Jak Państwo wiedzą, Google - to jest jedna z kluczowych struktur nowego rządu światowego - rządu Antychrysta. Na jego mapach na miejscu meczetu Al-Aksa już stoi Trzecia Świątynia, w której powinien być koronowany Antychryst.

 

Na racie ta świątynia szatana, zbudowana jest przez sługi Antychrysta w wirtualnej rzeczywistości, ale, biorąc wszystko pod uwagę, przygotowywana jest jej faktyczna realizacja. Środki na jej budowę już są zbierane w Internecie (patrz niżej). Niech zabroni im tego Pan Bóg!

 

Możecie Państwo sami zobaczyć mapę Google: TUTAJ. https://youtu.be/yIz2wfPptcs

 

W Internecie zbiera pieniądze na budowę Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej

 

Instytut Świątyni ( "Machon HaMikdash"), który zajmuje się przygotowaniem budowy Trzeciej Świątyni, postanowił wykorzystać nowoczesne środki w celu przyciągnięcia inwestycji i ogłosił zbiór pieniędzy w Internecie.

 

Pozyskanie środków poprzez darowizny od użytkowników Internetu - "crowdfunding" - stało się ostatnio popularną metodą uzupełniania budżetu, gdy nie ma innych źródeł finansowania.

"Instytut Świątyni" postawił sobie za cel zebranie 100 tysięcy dolarów od użytkowników Internetu. Do wieczoru 9-gо Tisza be Aw* zebrano 15 tysięcy dolarów.

*/ - Tisza be Aw (dziewiąty dzień miesiąca aw) – to święto upamiętniające rocznicę zburzenia Pierwszej i Drugiej Świątyni Jerozolimskiej. Według kalendarza żydowskiego, przypada ono w lipcu lub w pierwszej połowie sierpnia – A.L.).

 

Do tekstu dot. zbiórki datków został dołączony opis Trzeciej Świątyni, odpowiadający współczesnym koncepcjom, dotyczącym budowy obiektów społecznych: "Trzecia Świątynia będzie w pełni skomputeryzowana, będzie miała podziemny parking, klimatyzację, windy, platformy do transportu publicznego, pochylnie dla wózków inwalidzkich i inne usługi" – cytuje plan gazeta "Haaretz".

Jest bardzo mało prawdopodobne, że Świątynia zostanie wybudowany ze współczesnych materiałów technologicznych. Skoro mówimy o Jerozolimie, to na budowie będzie stosowany specjalny "kamień jerozolimski", który jest cechą charakterystyczną stolicy Izraela.

Dla przyciągnięcia uwagi publikuje się wizerunki szat głównego kapłana, plany budowy świątyni, jak również zaprasza się inwestorów na wycieczkę na Górę Świątynną, którą prowadzi głowa "Instytutu Świątyni."

Źródło: http://ieshua.org/v-internete-sobirayut-sredstva-na-stroitelstvo-tretego-xrama.htm

 

Źródło:

ТРЕТИЙ ХРАМ УЖЕ ВОЗВЕДЕН ГУГЛОМ... На его картах храм антихриста уже стоит на месте мечети. (ВИДЕО)

http://3rm.info/main/65418-tretiy-hram-uzhe-vozveden-guglom-na-ego-kartah-hram-antihrista-uzhe-stoit-na-meste-mecheti-video.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński  27.11.2016 r.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.