Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow wieś; \"bitwa o handel\" arrow Moja hipoteza dotycząca afrykańskich dzików
Tuesday 04 August 2020 10:50:31.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Moja hipoteza dotycząca afrykańskich dzików Drukuj Email
Wpisał: Andrzej Tokarski   
03.12.2016.

Moja hipoteza dotycząca afrykańskich dzików

 

Andrzej Tokarski - się zobaczy

 

http://att.neon24.pl/post/135415,moja-hipoteza-dotyczaca-asf

 

O co, być może, chodzi z Afrykańskim Pomorem Świń....

     Na blogu KOSSOBOR pojawiła się informacja o planowanym przez rząd rozszerzeniu restrykcji wobec rolników - a związanych z Afrykańskim Pomorem Świń. Jak wiadomo, działania mają charakter dwukierunkowy - oprócz działań wobec rolników podjęto decyzje wobec dzikiej zwierzyny - konkretnie chodzi o odstrzał przez myśliwych wielu tysięcy dzików.

W tej sprawie chciałbym przedstawić własną hipotezę:

Prawdziwym celem akcji jest - w świetle dość powszechnie przewidywanych zawirowań społecznych, być może wykreowanych czy wręcz sprowokowanych przez władze - odcięcie społeczeństwa od łatwo dostępnej w razie kryzysu - bazy żywieniowej. Z jednej strony ograniczenie hodowli świń spowoduje redukcję najnaturalniejszej ścieżki do pozyskania żywności - czyli "od chłopa".

Z drugiej strony odstrzał wielu tysięcy dzików spowoduje radykalne zmniejszenie ich pogłowia - w związku z czym szary obywatel - nawet jeżeli miałby możliwości i umiejętności - nie zdobędzie mięsa drogą pozyskania dziczyzny - bo jej nie będzie. Zaś te zwierzęta, które przeżyją, zaszyją się w najgłębsze ostępy, spłoszone masowymi odstrzałami.

Zaś pozyskane w ten sposób mięso - o którym, jak wiemy, nie jest szkodliwe dla ludzi - ma zostać przerobione na konserwy i zmagazynowane. Dla kogo są przeznaczone zmagazynowane zapasy konserw w sytuacjach kryzysowych?

Cóż, pewnie się zgodzimy, że głównie dla służb mundurowych i ich mocodawców.

 Czy taki jest plan? Nie wiem, to jedynie hipoteza. Jednak w świetle najróżniejszych niepokojących wydarzeń z jakimi mamy do czynienia na całym świecie, nie lekceważyłbym również i takiego wariantu zdarzeń.

Pamiętajmy: Nic nie jest takim, jak się nam przedstawia - mawiają w niektórych kręgach.

=======================

[Czyżby tut.  „rząd” takie polecenie dostał na ostatnich szkoleniach w Israel? MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.