Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Agentura II arrow Grygiełko. ONZ: nikogo takiego nigdy tam nie było. Ale 24 mln złotych wy-Xplor-ował...
Friday 21 February 2020 11:57:30.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Grygiełko. ONZ: nikogo takiego nigdy tam nie było. Ale 24 mln złotych wy-Xplor-ował... Drukuj Email
Wpisał: Grygiełko   
06.12.2016.

Grygiełko.  ONZ: „nikogo takiego nigdy tam nie było”. Ale 24 mln złotych Xplor-ował...

 

http://pikio.pl/szykuje-sie-afera-w-msw-grey-przed-odwolaniem-dostal-24-mln-zlotych

 

Centralne Biuro Antykorupcyjne zajmie się sprawą pieniędzy, jakie otrzymała firma Roberta Grygiełko (który występuje pod nazwiskiem Grey)  razem z jego zwolnieniem z MSZ. Firma Xplorer Fund, w której zarządzie zasiada Grygiełko, stała się beneficjentem MSZ otrzymując miliony złotych dotacji.

Szumu medialnego narobił wokół siebie Robert Grey, którego dymisja miała miejsce we wtorek. Polityk [tfu... facet... MD] utracił stanowisko wiceministra przez zatajenie kontaktów z amerykańskimi służbami.

Zwrócił na siebie uwagę jednak nie swoją dymisją i jej okolicznościami, a pieniędzmi, które jej towarzyszyły.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju dało 24 mln złotych dotacji firmie Xplorer Fund, która swą siedzibę ma w jednym z olsztyńskich bloków. W zarządzie tego podmiotu zasiada sam Grygiełko.

Sprawą dotacji już zajęło się Centralne Biuro Antykorupcyjne, które zaciekawiła nie tylko potężna dotacja, ale też niejasności wypływające z CV Greya. Ten miał m.in. w przeszłości kierować jednym z biur ONZ, ale osoba aktualnie za nie odpowiedzialna mówi, że nikogo takiego nigdy tam nie było.

pt
http://pikio.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.