Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy 16 arrow Międzynarodowy Kongres "Miłości i Seksu z Robotami".
Sunday 28 February 2021 17:33:12.32.
migawki

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Międzynarodowy Kongres "Miłości i Seksu z Robotami". Drukuj Email
Wpisał: Goldsmith   
13.12.2016.

Międzynarodowy Kongres "Miłości i Seksu z Robotami".

Witamy na zachodzie!

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/9706-witamy-na-zachodzie-w-londynie-rozpoczyna-sie-miedzynarodowy-kongres-milosci-i-seksu-z-robotami

 

Na londyńskim uniwersytecie Goldsmitha rozpoczyna się Międzynarodowy Kongres Miłości i Seksu z Robotami. Zgłoszone referaty koncentrują się wokół różnych zagadnień i przewidywań relacji ludzi, głównie mężczyzn, z androidalnymi robotami produkowanymi i wykorzystywanymi jako seks-zabawki.

Zdaniem niektórych dyskutantów roboty, a raczej robotnice, stają wręcz alarmująco podobne do kobiet, co może sprawić, że mężczyznom mogą je mylić z kobietami.

Spotkanie specjalistów z różnych dziedzin robotyki, programistów i socjologów jest próbą określenia przyszłości „sztucznego seksu”.

Dyskutowane będą między innymi takie zagadnienia jak emocje, uczucia i osobowości humanoidalnych robotów, elektroniczne urządzenia do uprawiania seksu, inteligentne roboty rozrywkowe, itp.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.