Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 97 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy 16 arrow Międzynarodowy Kongres "Miłości i Seksu z Robotami".
Saturday 19 September 2020 21:35:44.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Międzynarodowy Kongres "Miłości i Seksu z Robotami". Drukuj Email
Wpisał: Goldsmith   
13.12.2016.

Międzynarodowy Kongres "Miłości i Seksu z Robotami".

Witamy na zachodzie!

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/9706-witamy-na-zachodzie-w-londynie-rozpoczyna-sie-miedzynarodowy-kongres-milosci-i-seksu-z-robotami

 

Na londyńskim uniwersytecie Goldsmitha rozpoczyna się Międzynarodowy Kongres Miłości i Seksu z Robotami. Zgłoszone referaty koncentrują się wokół różnych zagadnień i przewidywań relacji ludzi, głównie mężczyzn, z androidalnymi robotami produkowanymi i wykorzystywanymi jako seks-zabawki.

Zdaniem niektórych dyskutantów roboty, a raczej robotnice, stają wręcz alarmująco podobne do kobiet, co może sprawić, że mężczyznom mogą je mylić z kobietami.

Spotkanie specjalistów z różnych dziedzin robotyki, programistów i socjologów jest próbą określenia przyszłości „sztucznego seksu”.

Dyskutowane będą między innymi takie zagadnienia jak emocje, uczucia i osobowości humanoidalnych robotów, elektroniczne urządzenia do uprawiania seksu, inteligentne roboty rozrywkowe, itp.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.