Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow 13 województw bez dostępu do TVP. Zależni od firmy EmiTel, która się wykręca. Bezczelnie??
Tuesday 07 April 2020 05:58:00.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
13 województw bez dostępu do TVP. Zależni od firmy EmiTel, która się wykręca. Bezczelnie?? Drukuj Email
Wpisał: EmiTel   
18.12.2016.

13 województw bez dostępu do TVP.

 

Zależni od firmy EmiTel, która się wykręca. Bezczelnie??

 

Kurski zawiadomi ABW . [To ABW nie jest na tropie od pierwszych kwadransów tej blokady??? MD]

 

18.12.2016 http://www.rp.pl/Media/161219123-13-wojewodztw-bez-dostepu-do-TVP-Kurski-zawiadomi-ABW.html#ap-1

 

Telewizja Polska podała, że od soboty odbiorcy naziemnej telewizji cyfrowej w trzynastu województwach nie mają dostępu do kanałów TVP.

Jacek Kurski, prezes TVP zawiadomił Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, chce poinformować też Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego - podaje portal Wirtualnemedia.pl.

O problemach w odbiorze sygnału naziemnego TVP poinformowała na Twitterze szefowa "Wiadomości" Marzena Paczuska:

Informację potwierdzają też przedstawiciele TVP Info - podaje portal Wirtualnemedia.pl

Utrudnienia mają dotyczyć w sumie 13 województw. Oprócz lubelskiego i dolnośląskiego to także województwa pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, lubuskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie.

Jak wirtualnemedia.pl dowiedziały się od prezesa TVP Jacka Kurskiego, o sprawie zostało już poinformowane Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Kurski zapowiedział, że chce też poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

- Zakłócenia w emisji TVP, które miały miejsce w sobotę i niedzielę były spowodowane tzw. błędami synchronizacji. Dotyczyły znikomego procenta populacji kraju - powiedział PAP Jarosław Niechcielski z firmy EmiTel, która jest operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej.

Niechcielski przyznał, że w sobotę po południu doszło do krótkich kilkuminutowych zakłóceń w prawidłowych emisjach spowodowane błędami synchronizacji. - Te przerwy miały miejsce wczoraj, a także dzisiaj - wskazał. - Były to kilkuminutowe przerwy, ale nie powodowały one przerw emisji programów, a jedynie ich zakłócenia na krawędzi zasięgów obiektów nadających sygnał MUX3. Awaria nas całkowicie zaskoczyła, ale dotyczyła ona znikomego procenta populacji kraju - zaznaczył. Dodał, że zakłóceń nie było w momencie, gdy premier Beata Szydło wygłaszała w sobotę orędzie.

Firma EmiTel poinformowała w komunikacie, że w dniach 17 i 18 grudnia 2016 r. na 11 spośród 137 obiektów nadających sygnał MUX3, nastąpiły krótkie kilkuminutowe zakłócenia w prawidłowych emisjach spowodowane błędami synchronizacji. Zakłócenia wystąpiły jedynie na granicach tzw. stref SFN i dotyczyły niewielkiego procenta populacji. "Obecnie trwają intensywne prace nad eliminacją zakłóceń" - podkreślono.

W komunikacie podano, że zakłócenia MUX3 miały miejsce na następujących obiektach: RTCN Opole/Chrzelice, RTCN Wrocław/Ślęża, RTON Tarnów, TON Łanięta, RTCN Częstochowa/Wręczyca, RTON Leżajsk, RTCN Dęblin/Ryki, TON Tarnobrzeg, RTCN Przysucha, RTON Kłodzko, RTCN Lublin/Piaski.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.