Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow Próba generalna wyłączenia TVP
Wednesday 29 January 2020 00:59:41.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Próba generalna wyłączenia TVP Drukuj Email
Wpisał: EmiTel   
18.12.2016.

Próba generalna wyłączenia TVP

http://tiwaz.salon24.pl/740522,proba-generalna-wylaczenia-tvp

 

Akurat w czasie, gdy środowiska służb, konfidentów i innych darmozjadów, a często i przestępców, próbują dokonać w Polsce rewolty, amerykańska firma EmiTel transmitująca sygnał telewizji publicznej przeżywa techniczne kłopoty. Do tego stopnia, że znacząca część widzów nie miała szansy obejrzenia wczorajszego wieczornego przemówienia Beaty Szydło.

Nie ma wątpliwości, że rząd posiada siły i środki aby zmilitaryzować i zabezpieczyć nadajniki EmiTela w ciągu kilku godzin, jednak fizyczne wykonanie takiej akcji ujawniłoby awaryjny schemat działania, nastąpiłoby odtajnienie ludzi i środków - wielki prezent dla obcych wywiadów i ich rodzimych współpracowników. 

Można sądzić, że aktualne sabotowanie transmisji sygnału TVP ma właśnie taki cel: rozpoznanie schematu działania oraz sił i środków, jakimi dysponuje polskie państwo. Taka próba generalna przed akcją rzeczywistą. Można jednocześnie założyć z duża dozą prawdopodobieństwa, że panikarskie działania nie leżą w naturze osób odpowiedzialnych za resorty siłowe i kontrwywiad i że przedwczesna militaryzacja nadajników EmiTela nie nastąpi. 

================

Ależ – przecież wystarczy odebrać koncesję, za nieudolność i brak profesjonalizmu...  I kary, mam nadzieję że przewidziane w umowie. To dobry powód, by się nie cackać. 

Amerykańska firma EmiTel”...  Czemu amerykańska? JAKA amerykańska???... To w Polsce nie mamy elektroników?  MD

===============

Marcin Henka @MarcinHenka 11.11

 

 

...a jeśli chodzi o sygnał TVP, to podobno była awaria i została usunięta, a nadal ludzie piszą, że nie ma sygnału

 

 

Zmieniony ( 18.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.