Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Sejm i to drugie arrow Zarządzenie Marszałka Bula. - Lub zamknąć toalety.
Tuesday 28 January 2020 23:59:44.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Zarządzenie Marszałka Bula. - Lub zamknąć toalety. Drukuj Email
Wpisał: Andy   
21.12.2016.

Zarządzenie  Marszałka Bula. Lub zamknąć toalety.

 

Jest sposób na Targowiczan okupujących Sejm.

 

Posłowie z totalnej opozycji zrobili z Sejmu cyrk. „ Męczennicy za demokracje” , z Sejmu robią studio filmowe, nagrywając  się  pojedynczo i grupkami na tle „ zdobytego” przez nich Sejmu. Wysyłają w świat zdjęcia ze swoich komórek, ale widać, że w  Sejmie jest ich  coraz mniejsza grupka.

Sejm traktowany jest jak dacia na Mazurach, posłowie wychodzą do hotelu sejmowego, zamawiają pizzę i piknik trwa.

Ta hołota , która tam siedzi ma się ponad prawem , nie respektują nawet zarządzenia swojego ówczesnego marszałka późniejszego prezydenta Polski „Bula”, który zarządził, że posłowie nie mają prawa przebywać w Sejmie poza sesjami parlamentu. Ale  współczesna Samoobrona  czyli .N wspólnie z PO mają to w głębokim poważaniu.

Można powiedzieć, że zachowanie posłów Samoobrony w porównaniu do „Europejczyków” z .N i PO to był Wersal. Ta hołota bawi się naszym kosztem robiąc sobie z Sejmu jaja przy okazji wycierając sobie swoje paskudne gęby  demokracją.

Jeżeli jest zarządzenie  Marszałka Bula, że poza sesją parlamentarną posłowie nie mogą przebywać w Sejmie, to wystarczy zamknąć wszystkie toalety i wówczas niech srają pod siebie albo niech się wynoszą z Sejmu.

Zmieniony ( 27.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.