Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 103 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow Spokojnie, to tylko rewolta-pogróżka SB i WSI
Monday 25 May 2020 12:00:24.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Spokojnie, to tylko rewolta-pogróżka SB i WSI Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
24.12.2016.

Spokojnie, to tylko rewolta-pogróżka SB i WSI, nie o siebie zresztą, bo Szefowie się uwłaszczyli dawno. O "honor" rabusia: naszym nie obniżajcie emerytur! Dopiero, gdy rząd będzie chciał realnie otworzyć np. Zbiór Zastrzeżony IPN, to będzie prawdziwa „walka o demokrację”. Oby rząd był na to lepiej przygotowany.

Historia, jak zwykle, parodiuje tragedię (obalenie rządu Olszewskiego przez oficerów prowadzących Bolka 4. VI.1992) przez farsę „rewolty 1000 kanapek” i malowniczo położonego lewaka-męczennika. Pamiętajmy jednak „tigra”!!

Namawiam do zebrania się Polaków pod Sejmem i pieśni adwentowych, modlitw, dzielenia się opłatkiem.

Pamiętajmy, że kontr-rewolucja to jest proces przeciwny do rewolucji, nie zaś rewolta w przeciwnym kierunku.

W Polsce katolickiej Metropolita warszawski powinien zarządzić procesje z parafii, z feretronami i obrazami Świętych i modły za pomyślność Ojczyzny pod Sejmem. To samo powinien polecić Ojciec Dyrektor katolickiego Radia. A proboszczowie mogą przecież spontanicznie!

Nowa, burzliwie rozwijająca się połać internetu, #CIAMAJDAN.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.