Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Unia Europejska likwiduje Boże Narodzenie [w umysłach uczniów..]
Friday 04 December 2020 00:51:44.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Unia Europejska likwiduje Boże Narodzenie [w umysłach uczniów..] Drukuj Email
Wpisał: UE   
27.12.2016.

Unia Europejska likwiduje Boże Narodzenie [w umysłach uczniów.. md]

 

26 grudnia 2016

http://prostozmostu.net/news/unia-europejska-likwiduje-boze-narodzenie

 

UE wydała kalendarz dla uczniów, w którym widnieją święta różnych religii. Niestety, nie uda się tam znaleźć świąt chrześcijańskich. O sprawie informuje brytyjski "The Daily Telegraph".

Komisja Europejska rozesłała setki tysięcy kolorowych kalendarzy do szkół we wszystkich krajach członkowskich, w ramach promocji Unii Europejskiej. Uczniowie znajdą w nich informacje na temat działania instytucji UE, wspólnej polityce rolnej i nowej służbie dyplomatycznej UE.

W kalendarzu znajdziemy też informacje na temat świąt. Muzułmański Nowy Rok, Światowy Dzień Nauczyciela, Halloween, Święto Światła. Nie ma natomiast informacji o... Bożym Narodzeniu i Wielkanocy. Chrześcijańskie święta nie znalazły aprobaty w oczach twórców kalendarza. Komisja Europejska sfinansowały materiały promocyjne, także z Waszych pieniędzy. 

PJ
Źródło: The Daily Telegraph, Rzeczpospolita
==============
Czytelników proszę o przysłanie mi takiego kalendarza. M. Dakowski
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.