Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Szczepienia 16 arrow Sąd umorzył sprawę Justyny Sochy, działaczki anty-szczepionk. Niejaki Grzesiowski "ekspert" nocniku.
Friday 23 April 2021 03:13:45.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sąd umorzył sprawę Justyny Sochy, działaczki anty-szczepionk. Niejaki Grzesiowski "ekspert" nocniku. Drukuj Email
Wpisał: Grzesiowski, "ekspert"   
31.12.2016.

Sąd umorzył sprawę Justyny Sochy, działaczki anty-szczepionkowego stowarzyszenia Stop NOP

 

[a niejaki Grzesiowski, „ekspert” z ręką w nocniku M. Dakowski]

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Tak-z-bylych-partnerow-chca-zrobic-alimenciarzy-zagrozonych-kara-wiezienia-To-jakas-paranoja,wid,18657897,wiadomosc.html

 

 

[Ajjj, jaki ten sąd stronniczy.. Nie popiera znanego kłamcy szczepionkarskiego .. M. Dakowski]

 

 

Poznański sąd umorzył sprawę Justyny Sochy, działaczki antyszczepionkowego stowarzyszenia "Stop NOP". Pozwał ją dr Paweł Grzesiowski, sekretarz Zespołu Ekspertów do Spraw Programu Szczepień Ochronnych przy Ministrze Zdrowia. Ekspert w dziedzinie szczepień poczuł się urażony treścią petycji, którą stowarzyszenie skierowało do premier Beaty Szydło.

 

Pod koniec kwietnia Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” skierowało do premier Beaty Szydło petycję, w której domagało się "natychmiastowego usunięcia" z wszelkich funkcji "związanych ze zdrowiem" osób, które - zdaniem stowarzyszenia - są lobbystami koncernów farmaceutycznych.

Na celowniku stowarzyszenia znalazł się przede wszystkim Zespół Ekspertów do Spraw Programu Szczepień ochronnych przy Ministrze Zdrowia.

 

Dr Grzesiowski, który jest członkiem tego zespołu, postanowił walczyć o dobre imię w sądzie. Pozwał Justynę Sochę, która podpisała się pod petycją. Domagał się od niej wycofania oszczerstw oraz zapłacenia 100 tys. zł na rzecz Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Oprócz tego żąda podania wyroku do publicznej wiadomości i zwrotu kosztów postępowania.

[masz, koleś, jest publiczna wiadomość.. M. Dakowski]

 

Oczekiwaniu na decyzję sądu - jak informuje Radio Merkury - towarzyszyło wiele emocji. Przeciwnicy szczepień urządzili przed gmachem sądu pikietę.

Zmieniony ( 31.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.