Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 135 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow "sprawiedliwość społeczna", to elegancka nazwa rozmaitych łajdactw, przeważnie rabunku. Wyszperane.
Wednesday 16 June 2021 13:44:02.33.
W Y S Z U K I W A R K A
"sprawiedliwość społeczna", to elegancka nazwa rozmaitych łajdactw, przeważnie rabunku. Wyszperane. Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
08.01.2017.

Otóż "sprawiedliwość społeczna", to elegancka nazwa rozmaitych łajdactw, przeważnie – rabunku.

Wyszperane 8/1/17

...Niestety nie rozumie tego nawet papież Franciszek, który niedawno pochwalił komunistów, że myślą według zasad nauki Chrystusowej...

 

Jacek Bezeg 


         ...Będzie to dla niego rodzaj testu. Jeśli go zda, poradzi sobie w każdej innej sytuacji. Podczas Kanonu musi on bowiem przezwyciężyć nie tylko osobistą skłonność do rutyny, ale również teologię i pobożność eucharystyczną, które pozostawiają wiele do życzenia”.
Konsekwentnie celebrans traktowany jest nie jako
składający ofiarę kapłan, ale jako protestancki „przewodniczący zgromadzenia”. Należy pamiętać, że protestanci nie wierzą, iż podczas święceń kapłanowi nadawana jest jakakolwiek władza, której nie posiadałaby również reszta wiernych. Jest to według nich po prostu akt zatwierdzenia mężczyzny (lub kobiety) do wykonywania pewnych funkcji jako przedstawiciel wspólnoty, co obejmuje również przewodniczenie Eucharystii. Katolicki kapłan jest konsekratorem, protestancki pastor natomiast przewodniczącym. Oczywiście kapłan przewodzi również zgromadzeniu wiernych, jednak teologia katolicka nigdy nie określała go mianem przewodniczącego.
http://www.wyszperane.info/2017/01/04/przewodniczacy-liturgii-jako-aktor-o-niszczeniu-naszej-wiary/

Polska jest jedynym krajem na świecie, którzy wprowadził obowiązkowe szczepienia wszystkich noworodków zabójczymi szczepionkami pneumokokowymi.  Jest to ewidentny Mengelowski eksperyment na całym narodzie, którego skutkiem będzie wzrost umieralności niemowląt i wzrost trwałych okaleczeń dzieci z padaczkami i autyzmem włącznie.
[  ...  ]
Rodzice, którzy chcą chronić swe niemowlęta przed szczepienną śmiercią lub kalectwem powinni przed porodem przedstawić w szpitalu pisemny zakaz wszelkich szczepień w dwóch kopiach
, które muszą być podpisane przez lekarzy.
http://www.wyszperane.info/2017/01/05/obowiazkowe-szczepienia-wszystkich-noworodkow-zabojczymi-szczepionkami-pneumokokowymi-ewidentny-mengelowski-eksperyment-na-calym-narodzie/

Jakie dowody posiadał Harry Anslinger? Okazuje się, że w tym czasie napisał w tej sprawie do 30 czołowych naukowców, pytając, czy marihuana jest niebezpieczna, a jeśli tak, to czy powinno zostać zakazana.  Dwudziestu dziewięciu odpisało: nie.  Anslinger odniósł się jednak do opinii jednego naukowca, który powiedział tak, i przedstawił ją światu. Prasa – zafascynowana siekierą Victora Lacaty – przyjęła ją owacyjnie.
http://www.wyszperane.info/2017/01/05/dlaczego-marihuana-jest-nielegalna-historyczne-powody-sa-duzo-gorsze-niz-sadzicie/

Ponadto zaatakowała Rosję w listopadzie 2015, dokonując zestrzelenia Su-24 i doprowadziła do zerwania stosunków dyplomatycznych z Moskwą.
Tymczasem ta sama Turcja wynegocjowała i pobłogosławiła zawieszenie broni w Syrii na warunkach, jakie postulowała Rosja. Dlaczego?
http://www.wyszperane.info/2017/01/07/turecka-wolta/

 Znałem kolegów, którzy dostawali niezwykłego wzmożenia wskutek przebywania w jednym pomieszczeniu z politykami, albo z prezesem firmy, w której pracowali, albo z jakimś znanym aktorem. Takie zachowanie spotykało się, zwykle, choć nie zawsze, z bezbrzeżną pogardą obiektu adoracji. Nie wiem jak było w tym wypadku, ale myślę, że podobnie. Choć ta pani oczywiście nie wspomni o tym ani słowem.
Ja oczywiście sobie tak gdybam, ale na stronie coryllus.pl ktoś umieścił wczoraj pewien wpis, który jest dokładną relacją z wypadków w Cafe Foksal tyle, że z drugiej strony. Proszę oto on:
„Odnosząc się do wydarzeń z dnia 01.01.2017 w „Cafe Foksal”. Czteroosobowa grupa dwie kobiety i dwóch mężczyzn siedziało przy barze 5-tą godzinę. Zadowolona z siebie grupa pod wpływem alkoholu zaczęła głośno rozmawiać na temat wyższości religii judaistycznej nad katolicką. Podczas tej rozmowy nazwali najświętszą Panienkę, delikatnie mówiąc kobietą lekkich obyczajów. Te wątpliwości rozszerzali również na boskie pochodzenie Chrystusa.
http://www.wyszperane.info/2017/01/05/antysemityzm-pluszakow/

Dwie wiadomości, zła i dobra. Mamy do czynienia z bezprecedensowym globalnym atakiem na wolność słowa, bo wygrywamy
http://www.wyszperane.info/2017/01/07/dwie-wiadomosci-zla-i-dobra-mamy-do-czynienia-z-bezprecedensowym-globalnym-atakiem-na-wolnosc-slowa-bo-wygrywamy/

Czego się spodziewamy i czym się kierujemy, kiedy nawet nie próbujemy głosić Chrystusa tym, którzy Go nie znają? Czyż nie jest nieprawością nakładać prawdzie pęta? […] Będziemyż czekać, aż wiara spadnie im z nieba?
http://www.wyszperane.info/2017/01/08/rozwazania-antyekumeniczne-dla-papieza/

Nowy Jedwabny Szlak – chińska strategia przejmowania infrastruktury krytycznej
http://www.wyszperane.info/2017/01/08/nowy-jedwabny-szlak-chinska-strategia-przejmowania-infrastruktury-krytycznej/

Regionalny oddział Telewizji Polskiej z Opola, jest atakowany i szkalowany przez działaczy i sympatyków Mniejszości Niemieckiej oraz Ruchu Autonomii Śląska, ponieważ dziennikarze stacji docierają do drażliwych dla nich spraw.
http://www.wyszperane.info/2017/01/08/tvp-szkalowana-przez-antypolska-v-kolumne-za-bolesne-materialy-dla-mniejszosci-niemieckiej-oraz-ras/

Takich przykładów pseudo-chorób, które pojawiły się w ostatnich dekadach, można przytoczyć wiele. Cholesterolemia, czyli podwyższony poziom cholesterolu we krwi. Wystarczyło obniżyć poziom tzw. normy o 50% i już mamy całe stada chorych. O tym ,jakie negatywne skutki wywołuje takie obniżenie poziomu cholesterolu, pisałem kilkakrotnie.
Kardiolodzy zwalczają ten „podwyższony” poziom cholesterolu za pomocą grupy leków zwanych statynami. Przyjmowanie statyn związane jest z częstszymi zawałami mięśnia sercowego, ślepotą, blokadą niezbędnego dla ludzi hormonu sterydowego, zwanego w Polsce witaminą D-3. Tak więc sami kardiolodzy produkują sobie chorych poprzez przepisywanie statyn, czyli kółko się zamyka.
http://www.wyszperane.info/2017/01/08/pseudo-choroby-adhd-osteoporoza-demencja-nie-tylko-u-kobiet/

Czy FED znowu wywoła mini krach?

http://www.wyszperane.info/2017/01/04/czy-fed-znowu-wywola-mini-krach/

Marcin Wolski Szopka w muzeum

http://www.wyszperane.info/2017/01/02/marcin-wolski-szopka-w-muzeum/

...zachodnie państwa wykorzystały NATO jako narzędzie do wyeliminowania libijskiego lidera, Mu’ammara al-Kadafiego. Zabójstwo nie było spowodowane troską o bezpieczeństwo cywilów, lecz miało udaremnić próbę stworzenia wspartej złotem waluty, która mogłaby zagrozić dominacji zachodnich banków.
http://www.wyszperane.info/2017/01/07/odtajnione-maile-hillary-clinton-ujawniaja-ze-kadafi-zostal-zabity-za-pomysl-zlotego-dinara/

W Chinach wprowadzana jest totalna kontrola ludności. System ocen będzie w Chinach oceniać czyny każdego człowieka.
Władze Chińskiej Republiki Ludowej przygotowują się do wprowadzenia systemu ocen, który będzie oceniać czyny każdego człowieka. Do 2020 roku życie obywateli Chin zostanie poddane całkowitej kontroli rządu.
Władze rozpoczęły wprowadzanie systemu masowego monitoringu i oceny działalności mieszkańców kraju, poczynając od zakupów w internecie a kończąc na odwiedzinach starych rodziców i przejazdu „na gapę” w środkach transportu publicznego
http://www.wyszperane.info/2017/01/08/chiny-rozpoczeta-totalna-kontrola-ludnosci/

Rządy polegają bowiem na oskubywaniu tubylczego, mniej wartościowego społeczeństwa. Przypomnę, w średniowieczu podatek wynosił 10 %, za rozbiorów od 15 do 18%. Za brzydkiego Hitlera aż 33 %, a obecnie ponad 78%. I rzekomo wszystko wg nadzorców,  także intelektualnych, jest w jak najlepszym porządku i żyjemy w ”wolnym” kraju.
Państwu zależy na takim poziomie edukacji społeczeństwa, aby człowiek wykonywał podstawowe polecenia, ale absolutnie nie myślał. Dlatego np. wszelkie instrukcje obsługi  przy zakupie sprzętu jakiegokolwiek są takie grube. To przyszło do nas z zachodu. Dawniej instrukcja obsługi sprowadzała się do kartki papieru i pokazania włącznika i wyłącznika urządzenia. Obecnie, te książeczki-instrukcje  dotyczą nawet przysłowiowego żelazka.
Ale także w USA już ten problem dostrzeżono. Podobno aż 80 % zapytanych studentów nie wiedziało gdzie jest Irak, czy Afganistan,  gdzie umierają amerykańscy chłopcy.
http://www.wyszperane.info/2017/01/04/dlaczego-nie-nalezy-szczepic-dzieci/

Otóż „sprawiedliwość społeczna”, to elegancka nazwa rozmaitych łajdactw, przeważnie – rabunku maskowanego pozorami legalności. Gdybym z pistoletem w ręku zgłosił się do bogatszego ode mnie i pod groźbą użycia broni zażądał od niego natychmiastowego podzielenia się ze mną majątkiem, to każdy sąd uznałby to za rabunek. Jeśli jednak wynajmę sobie posła i ministra, opłacając ich walutą głosów wyborczych, to ten sam czyn zostanie uznany za realizację „sprawiedliwości społecznej”. A przecież istota czynu pozostaje taka sama. Niestety nie rozumie tego nawet papież Franciszek, który niedawno pochwalił komunistów, że myślą według zasad nauki Chrystusowej. Jest to oczywista nieprawda, bo Chrystus mówił: „daj!”, podczas gdy komuniści mówią: „bierz!” Ale żeby dać, to najpierw trzeba mieć, a zatem warunkiem sine qua non praktykowania chrześcijańskiego przykazania miłości bliźniego, jest własność prywatna. Tymczasem podstawowym punktem programu komunistycznego jest właśnie likwidacja własności prywatnej, zatem między chrześcijaństwem a komunizmem istnieje sprzeczność nie do pokonania. Zatem jeśli Kościół nadal będzie dostarczał ludziom takiej fałszywej wiedzy i wzbudzał w nich rozterki, to przestanie być komukolwiek potrzebny. Ludzie od Kościoła oczekują pewności, bo rozterek to mają dosyć również i bez niego.
http://www.wyszperane.info/2017/01/04/holota-panoszy-sie-w-sejmie/

Okazuje się, że po jedenastu miesiącach 2016 roku deficyt budżetowy wyniósł zaledwie 27,6 mld zł. To o 1/4 mniej niż rok temu o tej samej porze (po listopadzie 2015 r. deficyt wynosił 36,1 mld zł) i zaledwie 50,4 proc. planu deficytowego
na cały 2016 rok! Powyższe jest efektem znacznie wyższych dochodów budżetowych.
http://www.wyszperane.info/2017/01/04/deficyt-budzetowy-jest-o-14-mniejszy-niz-za-czasow-ewy-kopacz-posel-po-przegra-slynny-zaklad-o-10-tys-zl/

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.