Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Sejm i to drugie arrow Na jakich zasadach "osiągnięto" t.zw. porozumienie???
Saturday 22 February 2020 23:56:23.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Na jakich zasadach "osiągnięto" t.zw. porozumienie??? Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Kniaziewicz   
10.01.2017.

Na jakich zasadach "osiągnięto" porozumienie???

 

Grzegorz Kniaziewicz

Przydałyby się jakieś konkretne informacje, szczególnie dziennikarze powinni ten temat drążyć.

Zamiast tego mamy ciszę i znów - za sprawą tych samych "dziennikarzy" - mamy koncert emocji lub na rozkaz mamy pogrążyć się w majtkowych kwestiach Petru lub Kijowskiego albo sufluje się nam jakąś kolejną głupotę.

Po co to?

Otóż my nie jesteśmy zwierzętami i jeśli mamy się cieszyć lub płakać z powodu "osiągniętego porozumienia" to chociaż jakieś dane by się przydały, żeby rozum się miał czym pożywić a nie emocje!

Chcielibyśmy wiedzieć na jakich warunkach zawarto owo "wiekopomne porozumienie". Jeśli okaże się, że - jak chce tego marszałek senatu - zgłoszone będą jakiekolwiek poprawki do budżetu i budżet wróci do ponownego przegłosowywania w sejmie, to proszę wybaczyć ale mnie nie będzie wcale do śmiechu a nie chciałbym płakać nad głupotą i naiwnością "przywódców"...

Chciałbym się cieszyć - na razie nie ma z czego.

Szkoda, że to tak nędznie wygląda to dziennikarstwo i politykowanie, że ciągle traktowani jesteśmy jak bydło, które ma na skinienie wpadać w bezrozumne euforie i zachwyty.

Na marginesie: czy fundamentem porozumienia jest słowo honoru Petru, Schetyny? A może swe słowo honoru dorzucił ambasador rosyjski i niemiecki? Może Soros przyrzekł, że nie będzie rekompensować strat w poselskich dietach tym, których straszy się potrąceniami w dietach?

Zmieniony ( 10.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.