Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 133 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow zamachy, piątkowe samobóje 16 arrow Oswajanie MAS z szykowanym zamachem na Kaczyńskiego?
Monday 26 October 2020 11:17:06.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Oswajanie MAS z szykowanym zamachem na Kaczyńskiego? Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Kniaziewicz   
23.01.2017.

Oswajanie MAS z szykowanym zamachem na Kaczyńskiego?

 

Grzegorz Kniaziewicz

Pamiętajmy, że zanim nastąpił zamach w Smoleńsku przez długi, długi czas nakręcana była spirala nienawiści. Spirala jest już nakręcana i nakręcana od długiego czasu.

Robiona jest ona tak, jak przed Smoleńskiem, poprzez różnego rodzaju wrzutki medialne - i co jak, co wystarczająco jesteśmy obecnie  "nakręceni" przez to co działo się w Sejmie. A przecież dojdą kolejne inscenizacje i będzie się działo nadal w Sejmie a głupiutka TVP [??? Optymizm... MD] i inne media wciąż będą o tym mówić jak zaczarowane (albo wystarczająco z- agenturalizowane)!

Do tego nakręcania spirali emocji koniec końców dojdą i inne działania - po prostu muszą dojść, jako kolejne kroki do osiągnięcia celu. A cel tego niemiecko-bolszewickiego spisku jest tak ważny, że dla ludzi bez moralności będzie celem, który uświęca środki po jakie na 100% bandyci sięgną (zrobią to ponieważ totalitarna opozycja wie, że wszystkie dotychczasowe działania nie poskutkowały a rozkazy i wymagania chlebodawców z pruskiej i ruskiej ambasady trzeba wykonać!).

Pozostała już im tylko ostatnia przeszkoda, gdy ją usuną wiedzą, że z braku autorytetu a z nadmiaru wielu ambicji różnych udzielnych książątek, dojdzie w PiSie do podziałów i do walk wewnętrznych. W obozie rządzącym zetrą się frakcje i będziemy mieli sześć albo i więcej "PiSów".

Tą ostatnią "przeszkodą do usunięcia" jest oczywiście osoba Jarosława Kaczyńskiego - to rozwiązanie bandyci mają zawsze w zanadrzu (nie bądźmy naiwni, że "nie ośmielą się") i sięgnięcie po to rozwiązanie staje się coraz bliższe i coraz bardziej jedyne do wykonania, gdy prusacy i ruscy chlebodawcy "opozycji totalitarnej" maja świadomość jak marnymi figurami i pionkami w tej grze o Polskę dysponują - a mają coraz większą świadomość nieudolności totalitarnej opozycji.

Aby powołać inny rząd ocalenia narodowego i obecny rząd obalić - wystarczy "wykluczyć", "przeciągnąć na swą stronę" kilku posłów PiSu, by rząd nie miał już większości sejmowej. A - jak najprawdopodobniej o tym świadczy "śmierć samochodowa" posła od Kukiz'15 (którego stawienie się w sali kolumnowej uratowało uchwalenie budżetu) - dano juz do zrozumienia pozostałym posłom by nie ryzykowali opowiadaniem się po stronie PiSu w zbliżających się kolejnych igrzyskach.

Być może nawet zabicie posła Kukiz'15 jest pierwszym i jasnym sygnałem o przejściu bolszewików już bezpośrednio do wariantu ostatecznego.

A oto zapowiedź wprost odnosząca się do poruszonej przeze mnie sprawy, informacja wisząca dziś na onet.pl baaaaaaaardzo długo:

Niemiecki onet.pl - Gen. Adam Rapacki: wcześniej czy później w Polsce dojdzie do zamachów

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gen-adam-rapacki-wczesniej-czy-pozniej-w-polsce-dojdzie-do-zamachow/hd73pzm

[Cytuję kawałek: A jak pan ocenia reformę MSWiA, wedle której policjanci, którzy zaczynali służbę przed 1989 rokiem nie mogą już pełnić funkcji kierowniczych?

Przez tę reformę odeszło kilka tysięcy funkcjonariuszy z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy z powodzeniem mogli jeszcze służyć w policji. To jest ogromna strata. MD]

 

A oto zapowiedź nie wprost lecz pobocznie wywołująca i oswajająca nas z tematem:

TVN24 oraz rzepa - Ludwik Dorn czuje krew w powietrzu

http://www.rp.pl/Polityka/170129796-Publikacja-wizerunku-protestujacych-Dorn-Czuje-krew-w-powietrzu.html#ap-1

Nie wolno tego lekceważyć, Smoleńsk poprzedzony był podobnymi działaniami i nawoływaniami a jak pamiętamy początkowo komunikaty nierządu PO podawały (nie powiem, że z zadowoleniem i ulgą), że zginęli obaj Kaczyńscy.

Panie Jarosławie, ministrze Błaszczak, ministrze Macierewicz - proszę potroić straże i nie zrobić ponownego błędu, że coś co się nazywa BOR służy do ochrony rządu, musicie mieć wśród nich swoich ludzi i nikomu nie wolno ufać.

Ci którzy walczą muszą wiedzieć, że im bliżej znajdują się zwycięstwa i im bliżej do mety, tym bardziej muszą się rozglądać wokół siebie - nie biegną bowiem do mety rywalizując z uznającymi zasady sportowcami, lecz mają do czynienia z post-bolszewickimi zwyrodnialcami, którzy na tamten świat od dawien dawna wysyłali królów, cesarzy, niewinne kobiety - ba nawet własne dzieci i żony gdy tego wymagała od nich zasada "cel uświęca środki".

Boże miej Polskę w opiece!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.