Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow USA nie będzie już finansować aborcji i jej promocji w innych krajach! Dziękujemy!
Wednesday 21 April 2021 13:01:23.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
USA nie będzie już finansować aborcji i jej promocji w innych krajach! Dziękujemy! Drukuj Email
Wpisał: Donald Trump   
26.01.2017.

USA nie będzie już finansować aborcji i jej promocji w innych krajach!

 

Dziękujemy!

 

 

USA nie będzie już finansować aborcji i jej promocji w innych krajach! Dziękujemy!

abortous.jpg

 

25.1.2017

Jak donoszą media na całym świecie, już w pierwszych dniach prezydentury Donald Trump podjął decyzję w obronie życia.

"W poniedziałkowy ranek podpisał on decyzję blokującą przekazywanie funduszy federalnych na zabijanie dzieci nienarodzonych i promowanie aborcji poza granicami USA.

W największym skrócie decyzja Trumpa oznacza, że nie będzie wolno przekazywać środków federalnych na finansowanie międzynarodowych organizacji aborcyjnych, które promują i przeprowadzają aborcję poza granicami USA. 

- Życie jest wspaniałym i świętym darem, i musimy robić wszystko, by je chronić - komentował decyzję prezydenta republikanin Michael Burgess, przewodniczący komitetu ds. zdrowia Izby Reprezentantów. - Cieszę się z tej ważnej decyzji prezydenta - dodał. Demokraci potępili prezydenta za uleganie „niebezpiecznej obsesji”." (źródło: http://malydziennik.pl/juz-w-pierwszych-dniach-prezydentury-trump-zaczyn...)

Zachęcamy do podpisania petycji z podziękowaniem za tę decyzję D. Trumpa, niezależnie od stosunku do innych decyzji i postaw życiowych obecnego prezydenta USA. Każda decyzja w obronie życia zasługuje na uznanie!

=================

Adresat petycji: Donald Trump

Szanowny Panie Prezydencie,

pragnę wyrazić moje podziękowanie za Pana decyzję dotyczącą zatrzymania finansowania aborcji i tych, którzy ją propagują z funduszy USA poza granicami Stanów Zjednoczonych. Tym samym chroni Pan moją Ojczyznę - Polskę - przed wpływami wielu grup promujących (często agresywnie) aborcję.

Życzę powodzenia w kolejnych decyzjach w obronie życia w czasie Pana prezydentury.

------

Dear President Trump,

I would like to express my gratitude for your decision not to fund abortion and those who perform and promote abortion, outside the United States, from taxpayer funding.

Thank you for preserving Poland - my homeland - from the strong influence of international organisations who (aggressively) promote abortion.

I wish you all the best with every pro-life decision you take during your presidency.

 

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.