Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 57 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Publicyści inni 17 arrow Mknie czerwona gwiazdka górą i kolęda płynie świecka i świąteczna dieta rzadka: pasztet, hamburgery
Thursday 29 October 2020 08:33:48.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Mknie czerwona gwiazdka górą i kolęda płynie świecka i świąteczna dieta rzadka: pasztet, hamburgery Drukuj Email
Wpisał: Anna Chipczyńska   
04.02.2017.

Czy gmina żydowska chce powrotu cenzury prewencyjnej?

 

 

Warszawska Gazeta 3 – 9 lutego 2017 r.

 

 

Wielkie pustki na mównicy,

Smętna laska trwa w obejmie

Za to wszędzie kolędnicy

Wokół Sejmu, w samym Sejmie.

Herod, Diabeł, Śmierć i Turoń,

W krąg pastuszków czerń ubecka

Mknie czerwona gwiazdka górą

I kolęda płynie świecka.

Nastrój swojski, nastrój szczery

i świąteczna dieta rzadka:

pasztet oraz hamburgery

oraz maca miast opłatka.

 

 

Taką zgrabną rymowanką Marcin Wolski zakończył jeden z programów „W Tyle Wizji”, emitowanych na antenie TVP Info.

Jak widać, treść nawiązuje do przedświątecznej zadymy zorganizowanej przez „totalną” opozycję, która w ten sposób postanowiła umilić Polakom Święta Bożego Narodzenia.

 

A teraz będzie jeszcze śmiesznej i komiczniej niż u Marcina Wolskiego. Otóż, jak poinformowały wirtualnemedia.pl, przewodnicząca Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie Anna Chipczyńska poinformowała, że w związku z tą rymowanką złożyła skargę do KRRiT oraz Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Chodzi o sformułowanie „maca miast opłatka”, co według Chipczyńskiej jest „antysemicką satyrą”, a, jak dodaje, „antysemityzm jest przestępstwem”.

Jak dowiedziała się „Warszawska Gazeta”, zaskarżono tylko macę i nie wpłynęły żadne skargi od konsumentów pasztetu i hamburgerów.

Naprawdę ośmieszyć się jest niezwykle łatwo, ale odzyskać później powagę i szacunek znacznie trudniej.

Nadwrażliwej pani Chipczyńskiej przypominamy, co profesorek antypolonita Jasio Hartman pisał o Polakach: Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci.

         Chyba Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie przyzna, że co prawda w słowach Hartmana nie ma zgrabnych rymów, ale za to nienawistny antypolonizm aż z nich kipi.

         Radzimy też pani Chipczyńskiej zapoznać się z atakami Hartmana na Kościół katolicki, a szczególnie na polskich kapłanów. Czyżby środowiska żydowskie chciały powrotu do czasów PRL-u i cenzury prewencyjnej?

A może chodzi o dalszą tresurę Polaków, by w końcu zapomnieli, że to oni są gospodarzami we własnym domu?

Wasze niedoczekanie.

 

m-cz

Zmieniony ( 04.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.