Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow W Urzędzie Bezpieczeństwa Szewach Weiss znalazłby najwyżej pięciu Żydów! Rola prez. DUDY. Wyszperane
Sunday 20 September 2020 10:51:44.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
W Urzędzie Bezpieczeństwa Szewach Weiss znalazłby najwyżej pięciu Żydów! Rola prez. DUDY. Wyszperane Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
18.02.2017.

W Urzędzie Bezpieczeństwa Szewach Weiss znalazłby najwyżej pięciu Żydów !!

Rola prezydenta DUDY.

Wyszperane 17/2/17


...Piętnaście lat temu 95 proc. uczniów szkół w Blackburn stanowili biali Brytyjczycy. Dziś jest odwrotnie: 90 proc. uczniów stanowią muzułmanie z Indii, Afganistanu oraz Pakistanu...

Jacek Bezeg


Wstrząsające orędzie Jezusa Chrystusa do kapłanów – ks. Piotr Glas
http://www.wyszperane.info/2017/02/15/wstrzasajace-oredzie-jezusa-chrystusa-do-kaplanow-ks-piotr-glas/


Istnienie Boga zostało matematycznie udowodnione w Ontologicznym Dowodzie Kurta Gödela
[To nieścisłe.. On wykazał, że o sytuacji „poza Wszechświatem” nic definitywnego nie można orzec. MD] . To jeden z najgenialniejszych matematyków wszech czasów. Udowodnił on , że logika i nauka są niekompletne i zawsze takie będą bez względu na stan wiedzy. Jedynie Bóg jest całkowitym wypełnieniem i nauki i logiki. Wyjaśnia to teza podana na początku:  Wszystko jest bez sensu i jest zbędne jeśli nie ma Boga.
http://www.wyszperane.info/2017/02/15/sprawy-zasadnicze-i-logika/

Polskie władze popełniają straszne błędy. Bo czymże jest odznaczenie Orderem Orła Białego izraelskiego faryzeusza Szewacha Weissa, który fałszuje historię mówiąc, że w Urzędzie Bezpieczeństwa znalazłby najwyżej pięciu Żydów? To kłamstwo. W UB pracowało przynajmniej pięć tysięcy żydów, nie mówiąc już o całej czołówce. Kolejnym błędem prezydenta było mianowanie generałem Jana Karskiego, który w ostatnich piętnastu latach życia był wyraźnym wrogiem Polaków stając we wszystkich konfliktach i polemikach polsko-żydowskich po stronie Żydów. Jego stanowisko było podyktowane prywatnymi interesami. Strona żydowska obiecała mu wysoką emeryturę oraz zapewniono go, że jeśli będzie stawał po stronie Żydów, zostanie mu załatwiona Pokojowa Nagroda Nobla.

Na podobnych układach Nagrodę Nobla otrzymała Wisława Szymborska zamiast Zbigniewa Herberta. Poinformował mnie o tym zmarły kilka miesięcy temu prof. Iwo Cyprian Pogonowski.
http://www.wyszperane.info/2017/02/15/prof-jerzy-robert-nowak-zacznijmy-walczyc-z-antypolonizmem/


Kolejny przykład szaleństwa ogarniającego sądownictwo. Facet już raz uciekł, a kiedy go złapano po raz drugi to sędzia go wypuścił.

http://www.wyszperane.info/2017/02/16/hoss-trafi-do-aresztu/


Pomysł Morawieckiego: wszyscy kierowcy będą śledzeni i kontrolowani. WSZYSCY! To nosi znamiona systemu totalnego
http://www.wyszperane.info/2017/02/13/pomysl-morawieckiego-wszyscy-kierowcy-beda-sledzeni-i-kontrolowani-wszyscy-to-nosi-znamiona-systemu-totalnego/

Jak do tej pory nikt nie zdobył fortuny na publikacji prawdy.
Kłamstwa są bardziej dochodowe. Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o przekupywaniu świadka aby mówił prawdę?
Jest to najszczersza prawda.
Przykłady można podawać od ręki.
Pierwszy lepszy z ostatnich dni. SMOG.

http://www.wyszperane.info/2017/02/12/zoltaczka-noworodkow-dlaczego-wystepuje-d3/

Od dawna głoszę pogląd, że nie istnieje już jednolity naród polski, tylko, że od roku 1944 historyczny naród polski musi dzielić terytorium państwowe z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą. Jej początki tkwią w mrokach okupacji niemieckiej i sowieckiej. Jak wiadomo, we wrześniu 1939 roku, w obliczu klęski wojennej państwa, władze zdecydowały się na opróżnienie więzień. Wypuszczeni więźniowie, w większości kryminaliści, natychmiast po odzyskaniu wolności, wrócili do swoich ulubionych zajęć, czemu dodatkowo sprzyjało rozprzężenie po upadku państwa. Ponieważ Niemcy nie byli w stanie kontrolować całego okupowanego obszaru i na tereny wiejskie zaglądali raczej sporadycznie, bandytyzm stał się plagą dotykającą ludność polską co najmniej tak samo dotkliwie, jak terror okupanta.
http://www.wyszperane.info/2017/02/14/czemu-kurwy-ubeckie-nie-sa-golone-do-golej-skory/

Praca w stoczni od zaraz. Kanadyjska stocznia Irving Shipbuilding szuka pracowników. Firma z Halifax chce stworzyć nawet 1 000 nowych miejsc pracy. Potrzebni są głównie wykwalifikowani serwisanci, inżynierowie, specjaliści od planowania i kontrolowania jakości, kadra zarządzająca oraz szefowie produkcji. Uwagę zwracają przede wszystkim zarobki: na początek szef produkcji zarabia 75 000 dolarów kanadyjskich rocznie.
http://takdlaodry.pl/stocznia-z-kanady-szuka-pracownikow-na-pomorzu/

Stało się! Parlament Europejski ratyfikował umowę CETA!
Stanowczo apeluję o to, aby każdy z nas zawiadomił swego posła co o nim myśli. 
http://www.wyszperane.info/2017/02/16/zobacz-gdzie-nas-maja-politycy-ponizej-sa-nazwiska/

Eugenio Pacelli – wybrany 2 marca 1939 roku na papieża przybierał imię Piusa XII.
W czasie II wojny światowej łącznie uratował 900 tys. ludzi. Trzeba stwierdzić to wyraźnie raz jeszcze: prawie milion ludzkich istnień przetrwało dzięki temu człowiekowi[1]. Przez 6 lat wojny, każdego roku wysyłał ok. 1600 Żydów na egzotyczną Dominikanę. Kardynał Giovanni Ferrofino (mający w 2010 roku 98 lat) załatwiał im wizy. Eccellenza Pius XII nakłaniał węgierskiego przywódcę Miklósa Horthyego do wstrzymania przewozu, do obozu koncentracyjnego, założonego przez niemieckich nazistów Auschwitz, łącznej liczby 200 tysięcy ludzi. Dokumenty wskazują, że Kościół Katolicki działał sprawnie dzięki wielu decyzjom pochodzącym ze La Santa Sede od włoskiego papieża. Z wielkiej liczby akt, nie wszystkie są dotychczas jeszcze zinterpretowane, ich badania trwają. Zabiegi duchownych w celu ratowania Żydów miały miejsce praktycznie bez przerwy, ukrywano ich w klasztorach, kościołach i plebaniach całej Europy.
http://www.wyszperane.info/2017/02/15/prawda-o-papiezu-piusie-xii/

Nie wierzę w przypadkowość przedwczesnej śmierci śp. Rafała Wójcikowskiego – niezastąpionego posła na Sejm, wytrwałego obrońcy wolności gospodarczej i ludzkiego życia, szczerego Polaka i katolika. Niepokojących niejasności wokół jego tragicznej kraksy narosło zbyt wiele, by wszystkie razem uznać za zgoła nic nieznaczący zbieg okoliczności.
http://www.wyszperane.info/2017/02/16/smiertelny-wypadek-posla-wojcikowskiego-pojawiaja-sie-watpliwosci-bedzie-przeprowadzony-eksperyment-procesowy/

Być może pewne wydarzenia dzieją się przypadkowo i to w każdej sferze życia indywidualnego oraz zbiorowego. Z pewnością tak jest, ale jeżeli tak się dzieje, że mało prawdopodobne do wystąpienia fakty jednak się zdarzają i to nawet cyklicznie to już nie można mówić o przypadku.  A tak jest z tzw. stłuczkami samochodowymi najważniejszych osób w państwie,
http://www.wyszperane.info/2017/02/12/seryjny-wypadek-czy-to-pewna-wersja-strategii-zaby/

Jedną z najbardziej typowych rzeczy, która przytrafia się nagminnie głupcom w Polsce, jest całkowita sprzeczność pomiędzy deklarowanym, zamierzonym wyborem a wyborem dokonanym w rzeczywistości.
Nie chodzi w tym przypadku o charakterystyczną dla cyników rozbieżność pomiędzy słowem a czynem, lecz o wybory dokonywane przez ludzi mniej lub bardziej uczciwych.
Pytanie, które się nasuwa brzmi: Jak to w ogóle możliwe?
Jeżeli ktoś uważa, że słowo głupiec jest określeniem krzywdzącym może go zamienić na słowo ogłupiony lub nieświadomy.
Większość ludzi myśli logicznie. (…) Problem polega na tym, że przerabiają fałszywe albo niepełne informacje i dochodzą do błędnych wniosków (Krzysztof Karoń).
Gdyby na przykład zadać Polakom pytanie: czy chcą budować ustrój komunistyczny, większość odpowiedziałaby, że nie. Jak jest w rzeczywistości? W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.
http://www.wyszperane.info/2017/02/12/najwiekszym-wrogiem-polski-jest-polski-glupiec/

Nikt z ekip ratunkowych, ani z TEPCO, ani z rządu Japonii, czy wreszcie z Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej w Wiedniu [MAEA] nie publikował raportu, wyjaśniającego np. to, jak i czym chłodzone jest, zapewne wrzące paliwo uranowe, gotujące się wraz z resztkami innych części reaktora na dnie obudowy ciśnieniowej. Wodą się przecież nie da – temperatura paru tysięcy stopni zaraz doprowadziłaby do dysocjacji wody na tlen i wodór, a więc kolejnego wybuchu wodoru. A radioaktywność pozostałego w jednym reaktorze paliwa i fragmentów rozszczepienia ma ciągle moc cieplną rzędu 100 megawatów. Więc temperatura musiała natychmiast wzrosnąć do tysięcy stopni, czyli stal, aluminium, cyrkon itp dawno wyparowały. Gotujące się na dnie izotopy U, Pu, fragmenty emitują więc piekielnie [ to nie przesada, proszę traktować dosłownie]  wysokie dawki promieniowań. Uszkodzenia radiacyjne  [radiation damage]  wypaliły więc wreszcie dziurę w tej obudowie.
http://www.wyszperane.info/2017/02/12/komu-i-czemu-grozi-fukushima/

Dugin do żadnej zbrodniczej ideologii nie nawiązuje.
Owszem, wypowiadał się negatywnie o Polsce i jego słowa, zwłaszcza te o polskim katolicyzmie i wspieraniu wszystkiego, co go niszczy, mogą brzmieć niepokojąco.
Ale czy naprawdę możemy i powinniśmy wymagać od Rosjanina, aby nas kochał? On ma swoją ojczyznę! I tak samo, jak każdy z nas mógłby powiedzieć za Dmowskim: „Polakiem jestem i mam obowiązki polskie”, on powie: „Rosjaninem jestem i mam obowiązki rosyjskie”. Tak trudno to zrozumieć?
Widocznie trudno, jeśli się patrzy na geopolitykę przez pryzmat emocji i własnych zachcianek. Żaden prawdziwy patriota nie przedłoży interesów cudzego kraju ponad interesy swojego, ani też nie będzie chciał „dołożyć” sąsiadowi własnym kosztem!
http://www.wyszperane.info/2017/02/12/czy-trzeba-sie-bac-dugina/

Jeśli członkowie NATO nie zwiększą wydatków na obronność, Stany Zjednoczone zmniejszą swoje zaangażowanie
[To uczciwe i zdrowe postawienie sprawy. Zmuszeni będziemy do zbudowania własnej skutecznej armii, a przecież tak na prawdę, tylko na nasze wojsko możemy liczyć.  J.B. ]

http://www.wyszperane.info/2017/02/17/jesli-czlonkowie-nato-nie-zwieksza-wydatkow-na-obronnosc-stany-zjednoczone-zmniejsza-swoje-zaangazowanie/

To póki co są tylko przypuszczenia, że prokuratura działała w sposób opieszały i zawężono zarzuty jedynie do małżeństwa P., bo zatrudniony był Michał Tusk. Ale wielu ekspertów przekonuje, że to niemożliwe, by za tą aferą stała tylko dwójka ludzi po technikum ekonomicznym, bez doświadczenia w korporacjach. Jak mówił pan Gajek z KNF, to musiały być osoby świetnie zorientowane w biznesie, w tym jak funkcjonuje państwo, jak wykorzystywać mechanizmy. To musiały być osoby, które musiały mieć możliwość wpływu na instytucje państwa. Można podejrzewać że w więzieniu siedzą słupy, a na wolności przebywają prawdziwi przestępcy. Nie ustaliliśmy jeszcze kto jest tym prawdziwym twórcą tej afery. Z naszych dotychczasowych ustaleń nie wynika, by był to Donald Tusk. Takiej tezy nie możemy dzisiaj postawić. Ale nie jest wykluczone, że Michał Tusk został tam wciągnięty – być może nieświadomie – by stanowić swoiste zabezpieczenie. Tak zresztą twierdził podczas przesłuchania Jarosław Gowin.
Może było tak, że nazwisko Tusk po prostu paraliżowało niektóre instytucje?
Tak mogło być. Sami świadkowie mówili, że była to znana w Gdańsku firma, kwitnąca, pokazująca się w otoczeniu prominentnych polityków – prezydenta Wałęsy, prezydentów Gdańska i Gdyni. Być może ci, którzy stali za tą aferą, wymyślili sobie taki sposób, by wciągnąć ludzi ze świecznika, którzy później będą robić wszystko, by ta afera nie była wyjaśniona, bo oni też w pewnym sensie w tym uczestniczyli. Choćby ciągnąc samolot na lotnisku.
http://www.wyszperane.info/2017/02/14/suski-o-doniesieniach-wsieci-ws-amber-gold-mozna-podejrzewac-ze-w-wiezieniu-siedza-slupy-a-na-wolnosci-przebywaja-prawdziwi-przestepcy/

Kto chce wiedzieć w którym kierunku to wszystko pójdzie niech rozejrzy się w Blackburn w okolicach meczetu Masjide-al-Hidayah. Zobaczy kobiety zasłonięte od stóp do głów prowadzące dzieci do szkoły koranicznej. Dzieci uczą się Koranu pięć razy w tygodniu, oczywiście po arabsku. W mieście dominują hinduscy sunnici
Muzułmanie stanowią w Blackburn największy i najważniejszy elektorat Partii Pracy.
Laburzyści interesują się wyłącznie imigrantami, o nas białych, zapomnieli
. Muzułmanie są dla nich nawet ważniejsi od związków zawodowych. Dlatego pozwalają im rozwiązywać problemy „na ich sposób”  —skarżą się rdzenni mieszkańcy, którzy jeszcze nie uciekli z miasta. Piętnaście lat temu 95 proc. uczniów szkół w Blackburn stanowili biali Brytyjczycy. Dziś jest odwrotnie: 90 proc. uczniów stanowią muzułmanie z Indii, Afganistanu oraz Pakistanu. W mieście i tak jest więcej szkół koranicznych niż normalnych liceów i gimnazjów.
http://www.wyszperane.info/2017/02/14/tu-kiedys-byla-anglia/

Na koniec chciałbym zadać głupie pytanie: dlaczego profesor Dębski nie uśmiercił dzieciaka po tym, jak kobieta trafiła pod jego opiekę? Bo prawo zabraniało? Minęło tych parę dni i prawo zaczęło chronić dzieciaka przed barbarzyństwem?

Nie rozumiem – skoro można uśmiercić człowieka na trzy miesiące przed porodem to dlaczego nie można trzy miesiące po porodzie? Albo na dzień przed porodem? W trakcie porodu? Kto decyduje o tym, kiedy następuje moment zamiany bezosobowego płodu w ludzką istotę? I czy ktoś jest w stanie zagwarantować, że ten moment nie będzie się przesuwał aż dojdziemy do tego, że nagle znajdziemy się w rzeczywistości opisanej przez Philipa K. Dicka w opowiadaniu „Przedludzie”.
http://www.wyszperane.info/2017/02/16/przedludzie/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.