Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow Cóż to za meRdia!! Kto tu rządzi??
Sunday 20 September 2020 09:15:36.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Cóż to za meRdia!! Kto tu rządzi?? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.02.2017.

Cóż to za me®dia!!

Kto tu rządzi??

 

Mirosław Dakowski, sobota, 25 lutego.

 

Z obowiązku zawodowego (bo strona...) włączam wieczorem TV.

W Polsacie jakieś kolejne banialuki o wypadku premier Szydło. Wyłączam. Po chwili TVN: Brylują ci z totalnej opozycji, coś plują. Nie warto więc włączać głosu. Za chwilę drobny łapownik nikłej postury – Józef Pinior – broni sędziny [ważnej..], która stwierdziła publicznie, że za 10 tysięcy miesięcznie to można wyżyć tylko na prowincji. Józkowi się nie dziwię: Przez takie sędziny jest przecież nie w pierdlu, a na wolności, pełen poczucia bezkarności - i poucza innych... Za chwilę - jakiś biedroń, znów broniący niezawisłości sędziów. I widzę te ziejące nienawistną frustracją totalniaki. Na szczęście – pilot wyłącza dźwięk.

Zastanówmy się, jaki procent oglądaczy TVN podda się takiemu praniu mózgów, a jaki – przestanie te ścierwa oglądać. Nie potrafię odpowiedzieć – odpowiedź jest przecież tak subiektywna, że świadczy chyba jedynie o psychice pytającego. Kiedy badania obopów na to pytanie odpowiedzą?

 

O 1930 włączam TVP1.

Przez pierwsze sześć minut opowiadają o skokach, pokazują Kamila, pozwalają mu coś tam mówić o sobie i.. [wyłączam głos – ten guzik w pilocie to błogosławieństwo !!]. Widzę jednak, że jego miejsce zajmuje... latający Kot. Znów coś sobie gadają.. O samopoczuciu. To trwa ponad 6 minut!! Pewnie potem wypowie się jakiś Tajner, czy co???  Tak trwa mać?? Nie mam sił badać dalej... To DTV, tylko nudniejsze.

Eksponowanie w TVP pazerności, bezczelności i zupełnego poczucia bezkarności „kasty sędziowskiej” prowadzi zapewne w kierunku oczyszczenia, ale to nie informacje, to propaganda. Konieczność aż takiego urabiania opinii publicznej świadczy zresztą o widocznej słabości ministra sprawiedliwości i jego ekipy. W normalniejszym kraju kasta „sprawiedliwości”, zostałaby osądzona, winni [często winni zbrodni!] usunięci z pracy, którą hańbią. – Część na pewno do więzienia. A tu - opowiadanie historyjek...

Zwykle wszyscy [??] lansują Ogórka. Jak ona, bidula, to znosi? A o co w tym chodzi prezesom? Aha, ciągle promują jakiegoś Hadacza, czy jak mu tam.. Wychodzi więc na to, że wg. TVP to nadzwyczaj ważna postać...

 

Ciągłe sprawozdania z kłótni sejmowych są ponuro nudne. Ktoś zaproponował, by se założyli kanał specjalny „Waleczny Sejm”, który by publika natychmiast przezwała Szambo sejmowe. I nie oglądała. A tak – w TVP1 – oglądanie na frajerach wymuszają.

 

Pierwszych rozumiem:

- Mają za zadanie zgorszyć Polaków, wykazać im, że „byle układy”, czyli byle się ześwinisz, to możesz liczyć na bezkarność. Przekaz jasny.

- Pozatem – trzeba przecież promować LBTQWNC... Ile tych starych zboczeń muszą na siłę popularyzować, a ile tych sztucznych zboczeń już wymyślili, a ile jeszcze domyślają.. Ileż liter, coraz bardziej obrzydliwych, mogą tu dodać... Też przekaz jasny.

 

Ale o co chodzi Kurze w TVP?? Czy to ma być anty-reklama dla rządów „zjednoczonej prawicy”, zwykle zresztą u nich kłamliwie nazywanych „rządami PiS” ??

 

Przecież tyle ważnych i ciekawych spraw toczy się na świecie, tyle ważnych problemów nabrzmiewa w Polsce !! Wiem, bo muszę śledzić obie te dziedziny.

A u Kury nie wolno o tym mówić?

 

Chłopy, toż stracicie oglądaczy! A na pewno nie będą wam wierzyć! Czy o to chodzi? Czy Prezes to widzi? Czy ta żałosna miałkość, unikanie ważniejszych spraw może być celowe ze strony rządzących, czy tylko ze strony inżynierów propagandy? Bo samą głupotą nie da się usprawiedliwić !

Ogólniej : Kto tu rządzi??

Zmieniony ( 28.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.