Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 124 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow Rewolucje, ciągle te rewolucje.
Saturday 24 October 2020 22:40:11.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rewolucje, ciągle te rewolucje. Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
26.02.2017.

Rewolucje, ciągle te rewolucje.

 

Ogłoszono „koniec historii”. Zrobił to Fukuyama, a dziś podobnie zachowuje się Fukushima.

 

 Jacek  Bezeg

http://jacekbezeg.pl/2017/02/25/rewolucje-ciagle-te-rewolucje/

 

obrazek

http://frankomaniak.pl/o-francji/slowniczek/Gilotyna+–+choć+nazwa+jej+brzmi+z+francuska+–+to+wcale+nie+jest+wynalazek+Francuza!_801

 

Kiedy to się wreszcie skończy? I jak się to skończy?

Z jednej strony człowiek jest ciekawy i chciałby zobaczyć, ale z drugiej jak się naczytał o tym co już było, to jednak raczej wolałby się z tego świata oddalić zanim się to wszystko zacznie.

Niekoniecznie trzeba czytać, żeby się bać. Przecież chyba każdy doznał czegoś takiego jak rewolucja żołądkowa. Prawda, że nie było przyjemnie?

A przecież rewolucje te duże, to po prostu spływają krwią.

Jak to wykazał nam na wykładzie ksiądz profesor Guz wszystko zaczęło się od rewolucji Marcina Lutra z którego nauk wywodzą się w prostej linii koncepcje niejakiego Karola Marksa rozwijane dalej przez Lenina. https://www.youtube.com/watch?v=tmfL4XVp1gM

Wszystkie idee mają jakieś konsekwencje. Tak się jednak jakoś składa, że idee rewolucyjne mają konsekwencje krwawe.

Luter dał początek protestantom, którzy nie tylko palili na stosach czarownice, ale i wszystkich innych im nie pasujących wyprawiali hurtem na tamten świat, że wspomnę tylko Indian z Północnej Ameryki. Mieszkańcy Południowej mieli więcej szczęścia, kolonizowani przez katolików przeżyli w dużo większym procencie.

Rewolucja Francuska nie ukrywała swych zamiarów i metod. Już na wstępie znane było hasło Wolność, Równość i Braterstwo albo Śmierć. Różnie można oceniać realizację poszczególnych jego wyrazów, ale co do tego ostatniego nie można mieć wątpliwości. Dzięki wynalazkowi tak efektywnemu jak gilotyna sukces był duży!

Jeśli chodzi o dokonania w tej dziedzinie Lenina i jego towarzyszy, to chyba nikt nie chyba żadnych wątpliwości. Wiadomo było, że potrzebny jest nowy „człowiek radziecki”, ale przecież te stare „człowieki” tylko niepotrzebnie zajmowały miejsce, więc cóż było robić.

Na naszych oczach ma miejsce kolejna rewolucja, seksualna. Niby nie powinno być ofiar w ludziach, a nawet wydaje się, że wręcz przeciwnie, a jednak są. Są miliony zabitych przed narodzeniem.

Przed paroma laty ogłoszono „koniec historii”. [ Zrobił to Fukuyama, a dziś podobnie zachowuje się Fukushima.] Gdyby myśl ta miała cokolwiek wspólnego z rzeczywistością, to było by bardzo miło. Nudne dzienniki, żadnych problemów poza jednym: nadmiarem dóbr wszelakich i wolnego czasu.

Niestety rozmaici czarno widzący prorocy jak na przykład pan Krzysztof Karoń wykazują czarno na białym, że ta oaza wszelakiego szczęścia jaką przecież jest w naszych oczach EUROPEJSKA Unia, to nic innego jak twórczo rozwijana i konsekwentnie realizowana ta sama idea, którą pod wpływem Lutra stworzył Marks i realizował Lenin. http://www.wyszperane.info/2017/02/22/nieznany-patron-ue-ideologia-i-plan-krzysztof-karon/

Zbliżają się więc kolejne rewolucyjne przemiany mające spowodować ostateczną jej realizację.

Oczywiście ludzie ostrożni takich rzeczy po prostu nie słuchają i czym prędzej idą na piwo, albo lepiej na wódkę. Wiadomo, wiedza, to odpowiedzialność, a któż by jej pragnął. Jednak jeżeli ktoś nie jest ostrożny i w dodatku jako tako rozumuje, to musi się z panem Krzysztofem zgodzić. I wtedy jest ciężko.

Można sobie na pociechę posłuchać pana Jana Przybyła wyjaśniającego, że Polska może być wielka, a nawet podającego receptę na tę wielkość. http://www.wyszperane.info/2017/02/23/czy-polska-moze-byc-wielka-dr-jan-przybyl/

Jednak to czego on wymaga od naszego zmęczonego narodu, to już przekracza wszelkie granice.

Takie idee się „nie przyjmą”?

A przecież patrząc na to wszystko pod nieco tylko odmiennym kątem widzimy, że sprawa jest banalnie prosta.

Przyszliśmy tu na tę ziemię na krótko, tylko na egzamin. Od tego jak on wypadnie zależy nasz los w perspektywie znacznie dłuższej, bo wręcz nieskończonej. A egzamin ten jest prosty.

Są tu na tym świecie tylko dwie flagi, pod którymi możemy stawać. Każdym swoim postępkiem dokonujemy takiego wyboru. Możemy się opowiedzieć po stronie Stwórcy, będąc posłusznym Jego przykazaniom, lub stanąć po stronie tego, który wypowiedział Mu posłuszeństwo. Możemy Bogu powiedzieć „nie” i oddać się władzy szatana. To się nazywa „wolna wola” i właśnie z tytułu jej posiadania mamy cały ten problem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.