Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow sztuczki i sztuka... 16 arrow Kurski odwołuje premierę jakiegoś dmuchawca. Główną rolę miała grać jakaś q[----] z "Klątwy"
Thursday 29 October 2020 05:50:15.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kurski odwołuje premierę jakiegoś dmuchawca. Główną rolę miała grać jakaś q[----] z "Klątwy" Drukuj Email
Wpisał: Kura   
28.02.2017.

Kurski odwołuje premierę jakiegoś dmuchawca.

Główną rolę miała grać jakaś q[----] z "Klątwy"

1/28

Logo DoRzeczy

 

© Tomasz Gzell Prezes TVP Jacek Kurski

Prezes TVP Jacek Kurski postanowił odwołać zaplanowaną na kwiecień premierę spektaklu Teatru Telewizji "Biały dmuchawiec",

ponieważ główną rolę miała w niej grać Julia Wyszyńska - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.

„Biały dmuchawiec” został wpisany do ramówki TVP już na jesieni ubiegłego roku. Spektakl, w reżyserii Agaty Dyczko, opowiada historię studentów szkoły filmowej, prowadzących prywatne śledztwo ws. morderstwa dokonanego w jednej z góralskich wsi. Główną rolę miała w nim zagrać Julia Wyszyńska. U jej boku mieli pojawić się m.in. Andrzej Plata, Dobromir Dymecki i Paweł Tomaszewski.

Jak jednak podaje portal Wirtualnemedia.pl, spektakl zniknął z ramówki i stało się to na polecenie prezesa TVP Jacka Kurskiego.

Decyzja o odwołaniu premiery spektaklu ma związek z zerwaniem współpracy z aktorką po tym, jak zagrała w skandalicznym spektaklu "Klątwa" wystawianym na deskach Teatru Powszechnego. To właśnie Julia Wyszyńska odegrała w nim scenę seksu oralnego z figurą św. Jana Pawła II.

"Nie ma i nie będzie w TVP miejsca dla osób poniżających świętości Polaków czy nawołujących do mordu politycznego" – skomentował zerwanie współpracy z aktorką prezes TVP Jacek Kurski na Twitterze.

 

Zmieniony ( 28.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.