Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Kultura 16 arrow Socjaliści: Zmiany znaczenia pojęć: własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna...
Tuesday 16 July 2019 08:04:06.27.
migawki

Murzyn Hassan jako reprezentant kraiku azjatyckiego, biegł w młodzieżowych mistrzostwach … Europy. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Socjaliści: Zmiany znaczenia pojęć: własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna... Drukuj Email
Wpisał: Mathias von Gersdorff   
12.03.2017.

Socjaliści: Zmiany znaczenia pojęć: własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna...

 

Groźne fałszowanie pojęć.

 

Socjaliści chcą w Niemczech homoseksualnych „małżeństw”.

 

2017-3-12

http://www.pch24.pl/grozne-falszowanie-pojec--socjalisci-chca-w-niemczech-homoseksualnych-malzenstw,50072,i.html#ixzz4b6KXOl3i

 

Socjaldemokratyczna Partia Niemiec chce wprowadzenia w Niemczech „małżeństw” homoseksualnych. Przeciwko temu ostro protestuje katolicki publicysta Mathias von Gersdorff, wskazując na dalekosiężne, groźne skutki takiego kroku.

 „Otwarcie małżeństwa dla par jednopłciowych równałoby się z redefinicją małżeństwa. Mówiąc inaczej: Większość, a zatem ci, którzy są akurat przy władzy, mogłaby zmienić znaczenie pojęć określających życie polityczne i społeczne” – ostrzega w artykule opublikowanym na swoim blogu Mathias von Gersdorff.

 „W ten sposób czysto teoretycznie może dojść do tego, że w Niemczech po każdych kolejnych wyborach parlamentarnych, a więc co cztery lata, obowiązywałaby inna definicja małżeństwa” – pisze dalej.

 Zdaniem Gersdorffa na gruncie takich praktyk jest możliwe, że grupy radykalnie lewicowe nie poprzestaną na redefinicji małżeństwa. W przyszłości może dojść też do zmiany znaczenia takich pojęć jak własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna i wielu innych. „Kto uważa, że do tego dojść nie może, ten niczego nie nauczył się z historii” – stwierdza publicysta. 

W debacie publicznej, pisze Gersdorff, od dawna panuje już bardzo duszna atmosfera. „Kto sprzeciwia się w jakiś sposób absurdalnym politycznym oczekiwaniom homo-lobby, ten błyskawicznie pada ofiarą czarnej kampanii i piętnowany jest śmiercionośnym pojęciem homofoba” – wskazuje Niemiec.

 „Jeżeli w dyskursie publicznym nie będzie się cenić ani szanować praw podstawowych, to pozostaje tylko kwestią czasu, aż prawa przestaną chronić jednostkę” – kończy autor.

 Źródło: mathias-von-gersdorff.blogspot.de Pach

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.