Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Kultura 16 arrow Socjaliści: Zmiany znaczenia pojęć: własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna...
Thursday 29 October 2020 05:43:10.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Socjaliści: Zmiany znaczenia pojęć: własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna... Drukuj Email
Wpisał: Mathias von Gersdorff   
12.03.2017.

Socjaliści: Zmiany znaczenia pojęć: własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna...

 

Groźne fałszowanie pojęć.

 

Socjaliści chcą w Niemczech homoseksualnych „małżeństw”.

 

2017-3-12

http://www.pch24.pl/grozne-falszowanie-pojec--socjalisci-chca-w-niemczech-homoseksualnych-malzenstw,50072,i.html#ixzz4b6KXOl3i

 

Socjaldemokratyczna Partia Niemiec chce wprowadzenia w Niemczech „małżeństw” homoseksualnych. Przeciwko temu ostro protestuje katolicki publicysta Mathias von Gersdorff, wskazując na dalekosiężne, groźne skutki takiego kroku.

 „Otwarcie małżeństwa dla par jednopłciowych równałoby się z redefinicją małżeństwa. Mówiąc inaczej: Większość, a zatem ci, którzy są akurat przy władzy, mogłaby zmienić znaczenie pojęć określających życie polityczne i społeczne” – ostrzega w artykule opublikowanym na swoim blogu Mathias von Gersdorff.

 „W ten sposób czysto teoretycznie może dojść do tego, że w Niemczech po każdych kolejnych wyborach parlamentarnych, a więc co cztery lata, obowiązywałaby inna definicja małżeństwa” – pisze dalej.

 Zdaniem Gersdorffa na gruncie takich praktyk jest możliwe, że grupy radykalnie lewicowe nie poprzestaną na redefinicji małżeństwa. W przyszłości może dojść też do zmiany znaczenia takich pojęć jak własność, godność, prawo do życia, wolność, wolność religijna i wielu innych. „Kto uważa, że do tego dojść nie może, ten niczego nie nauczył się z historii” – stwierdza publicysta. 

W debacie publicznej, pisze Gersdorff, od dawna panuje już bardzo duszna atmosfera. „Kto sprzeciwia się w jakiś sposób absurdalnym politycznym oczekiwaniom homo-lobby, ten błyskawicznie pada ofiarą czarnej kampanii i piętnowany jest śmiercionośnym pojęciem homofoba” – wskazuje Niemiec.

 „Jeżeli w dyskursie publicznym nie będzie się cenić ani szanować praw podstawowych, to pozostaje tylko kwestią czasu, aż prawa przestaną chronić jednostkę” – kończy autor.

 Źródło: mathias-von-gersdorff.blogspot.de Pach

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.