Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Demografia 16 arrow NIE dla wsparcia aborcji i seksualizacji dzieci przez Polskę w ONZ
Tuesday 20 April 2021 00:49:08.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
NIE dla wsparcia aborcji i seksualizacji dzieci przez Polskę w ONZ Drukuj Email
Wpisał: CitizenGO   
17.03.2017.

NIE dla wsparcia aborcji i seksualizacji dzieci przez Polskę w ONZ

Szanowni Państwo,

rozpoczęły się obrady Komisji ds. Statusu Kobiet w ONZ i kolejny raz próbuje się w tym gremium przeforsować ideologiczne i groźne postulaty: aborcję, permisywną (wulgarną) edukację seksualną, interesy lobby LGBT. Tego typu postulaty zostały również - i niestety - poparte przez Polskę! Proszę, aby podpisali Państwo tę ważną petycję, którą w przyszłym tygodniu zaprezentujemy w siedzibie ONZ w Nowym Jorku (o czym za moment):

http://www.citizengo.org/pl/lf/42355-nie-dla-wsparcia-aborcji-i-seksualizacji-dzieci-przez-polske-w-onz

Petycję prowadzimy w wielu językach, aby jak najwięcej osób zwróciło się do swoich rządzących z prośbą o przywrócenie normalności w zapisach końcowych wspomnianej sesji. Zarząd CitizenGO zdecydował o wysłaniu do ONZ czteroosobowej reprezentacji, która weźmie udział we wspomnianej sesji. Mam zaszczyt należeć do tego grona wraz z prezesem CitizenGO, Ignacio Arsuagą oraz dwójką naszych amerykańskich współpracowników: Caroline Craddock oraz Gregory'm Mertz. Jutro lecę do USA w tej sprawie i postaram się zdawać Państwu relację (na Fb oraz mailowo).

Proszę, aby pomogli nam Państwo jak najskuteczniej działać na miejscu.

W tym celu proszę o podpisanie petycji:

NIE dla wsparcia aborcji i seksualizacji dzieci przez Polskę w ONZ

Stanowczo domagam się wycofania poparcia Polski dla radykalnych poprawek do dokumentu podsumowującego 61. sesję Komisji ds. Statusu Kobiet ONZ, forsowanych przez Unię Europejską.

Poprawki odnoszące się do aborcji, permisywnej edukacji seksualnej, orientacji seksualnej i tożsamości płciowej, stoją w rażącej sprzeczności z przepisami prawa polskiego, w tym Konstytucji RP oraz z rzeczywistymi potrzebami i interesami kobiet na świecie. 

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]

PODPISZ

 

 

http://www.citizengo.org/pl/lf/42355-nie-dla-wsparcia-aborcji-i-seksualizacji-dzieci-przez-polske-w-onz

W sprawie samej Komisji, warto dodać, że przedstawiciele 193 Państw członkowskich, instytucji ONZ oraz akredytowanych przy ONZ organizacji pozarządowych (w tym CitizenGO) dyskutują o tym, jak rozdystrybuować miliardy dolarów przeznaczonych na pomoc kobietom i dziewczętom w ramach tzw. pomocy rozwojowej

Wydaje się czymś oczywistym, że fundusze pomocowe powinny być skierowane przede wszystkim na walkę z ubóstwem i głodem, dostarczanie czystej wody oraz ułatwianie dostępu do opieki zdrowotnej i edukacji. Takie są najbardziej aktualne potrzeby kobiet i dziewcząt w krajach trzeciego świata. 

Tymczasem... koalicja państw członkowskich przewodzona przez Unię Europejską, pragnie wykorzystać to ważne wydarzenie do przepchnięcia zupełnie innych, radykalnych ideologicznie postulatów. Polska milcząc dokłada swoją cegiełkę do forsowania radykalnych postulatów, które stoją w jaskrawej sprzeczności z polskim prawem i rzeczywistymi potrzebami kobiet na świecie.

Dlatego domagamy się od polskiego Rządu wycofania się z poparcia dla ideologicznego działania Unii Europejskiej.

Proszę, aby po podpisaniu petycji zachęcili Państwo do tego samego przyjaciół i znajomych.

Pozdrawiam Państwa serdecznie wraz z całym Zespołem,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska

P.S. Podaję jeszcze raz link do petycji:

http://www.citizengo.org/pl/lf/42355-nie-dla-wsparcia-aborcji-i-seksualizacji-dzieci-przez-polske-w-onz

 

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Aby się z nami skontaktować, prosimy użyć formularza: http://citizengo.org/pl/contacto.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.