Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 103 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow "Wiedza to odpowiedzialność", więc lepiej nie czytaj tego, tylko prześlij komuś kogo nie lubisz.
Saturday 24 October 2020 22:29:47.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Wiedza to odpowiedzialność", więc lepiej nie czytaj tego, tylko prześlij komuś kogo nie lubisz. Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
18.03.2017.

Ostrzeżenie: Jak zauważyła Agnieszka

"Wiedza to odpowiedzialność", więc lepiej nie czytaj tego, tylko prześlij komuś kogo nie lubisz.

 


Jacek Bezeg  Nie istnieje żadna kultura świecka, bo jej utrzymanie jest w wymiarze prostej praktyki codziennej za drogie. Kultura świecka, żeby funkcjonować musi podpierać się terrorem. Nie ma wyjścia i to było ćwiczone wielokrotnie. Bez terroru ludzie rozejdą się w różne strony i skończy się kultura świecka. Nie wiem dlaczego ludziom się zdaje, że tym razem będzie inaczej. Francja zaś stoi właśnie przed wyborem – albo terror muzułmański, albo terror świecki. Republika nie obroni swoich tak zwanych zdobyczy, bo nikt z jej urzędników nie rozumie już dziś po co miałby ich bronić.
http://www.wyszperane.info/2017/03/15/co-sie-stanie-ze-zbiorami-sztuki-chrzescijanskiej/

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych obchodzimy 1 marca od 2011 r. Już sam fakt, że trzeba była na to czekać 22 lata od tak zwanego odzyskania niepodległości w 1989 r., mówi nam, czym jest III RP oraz jej „elity”. Jak zwykle wraz ze zbliżaniem się tego święta odzywają się głosy potomków tej wschodniej dziczy rodem z Dzikich Pól, którą Stalin zainstalował nad Wisłą z zadaniem zniewalania i nadzorowania Polaków. Oni za wszelką cenę chcą naszym bohaterom odebrać honor i godność. To właśnie z ich ojcami i dziadami oraz sowieckimi okupantami walczyli nasi niezłomni.
http://www.wyszperane.info/2017/03/16/przeczytaj-koniecznie-jozef-kuras-ogien-wyklety-wsrod-niezlomnych/

Zbigniew Brzeziński Obawia się Globalnego Przebudzenia
http://www.wyszperane.info/2017/03/16/zbigniew-brzezinski-obawia-sie-globalnego-przebudzenia-konferencja-cfr/

Tego nawet za czasów Powstania w Wandei w 1793/4 roku nie było. Tam, ponad 200 lat temu, prości chłopi jako drugi punkt swoich postulatów postawili: konieczność istnienia w każdej parafii szkoły, tak aby dzieci miały do niej nie więcej jak pół mili, ponieważ muszą także pomagać rodzicom i nie mogą tracić czasu na wędrówki. Na Pomorzu w XVIII wieku, chłopi własnym kosztem budowali szkołę i opłacali nauczyciela, jak tylko wioska miała więcej aniżeli 15 chałup. Dzieci nie mogły tracić czasu na wędrówki.
A dzisiaj?!? W tej rzekomo ”cywilizowanej” Polsce minister oświaty, niejaki prof. M.Handke z AGH, kazał likwidować szkoły wiejskie pod pretekstem zakupu osinobusów.
http://www.wyszperane.info/2017/03/17/jak-sluzby-nami-zarzadzaja/

Skutkiem „niedbalstwa i nieudolności” PiS-owskiej dyplomacji doszło oto do sytuacji, kiedy jeden z najwyższych władców tego czegoś, co ma stolicę raz w Brukseli, a raz w Strasburgu, publicznie i dobrowolnie wypowiedział słowa:
„Wy macie zasady, my mamy pieniądze”.
Oczywiście jest to subtelny język dyplomacji nie dla każdego zrozumiały. Już tłumaczę. Chodzi tu o to, że zdaniem tego pana i jego koleżeństwa wszelkie prawa, zasady, a nawet dyrektywy nie warte są nawet tyle ile wart jest papier, na którym je zapisano, bo oni, ci co je wyprodukowali, mają je dokładnie w miejscu gdzie słońce zwykle nie dochodzi.
http://jacekbezeg.pl/2017/03/12/objasniam/

Akcyza na energię, węgiel, gaz – jakie mają uzasadnienie?
  Podatek ma służyć celom wspólnym obywateli go płacących,
nie jest jednak celem samym w sobie – zasilanie budżetu.
Podatek akcyzowy mógłby służyć wyciszeniu pewnych działań gospodarczych celem pobudzenia innych.
Czemu ma służyć zatem nakładany na węgiel?
Gdyby akcyzą objęty był wyłącznie węgiel ukraiński, rosyjski, czy importowany z innych krajów, polskie kopalnie byłyby uprzywilejowane i miały większe szanse rozwoju. Jak się ma cena detaliczna tony węgla w wysokości 800zł do wysokości przeciętnej emerytury
http://www.wyszperane.info/2017/03/13/podatek-akcyzowy-podatek-okupanta/

Niemcy posiadają najbardziej rozwiniętą sieć dróg wodnych w Europie, zaś niemieckie władze i organizacje ekologiczne przyznają, iż jest to najbardziej ekologiczna forma transportu. Jednak te same organizacje ekologiczne postrzegają rozwój polskich dróg wodnych jako śmiertelne zagrożenie dla przyrody.
Co ciekawe – już wcześniej otrzymywaliśmy sygnały od organizacji ekologicznych, iż polski plan rozwoju dróg wodnych (bazujący na rozwiązaniach skutecznych w Niemczech) będzie oprotestowany. Teraz organizacje ekologiczne przystąpiły do ataku.
Tylko w ubiegłym roku organizacje ekologiczne zaczęły dawać do zrozumienia, iż plan zagospodarowania polskich rzek wzbudza ich sprzeciw, zaś po podpisaniu konwencji AGN organizacje takie jak WWF ruszyły do frontalnego ataku. Ktoś nieobeznany z tematem, mógłby zdziwić się widząc histeryczne reakcje – reakcje na działania, które, powtórzmy, są przecież uznane za Komisję Europejską za proekologiczne i spełniające jej postulaty.
Jednak trzeba pamiętać też o innym aspekcie sprawy – polskie, użeglownione rzeki będą silną konkurencją dla niemieckich dróg wodnych zaś plan ministerstwa drastycznie poprawi naszą pozycję gospodarczą w tej części Europy. Atak organizacji ekologicznych jest więc tutaj w dość oczywisty sposób skorelowany z sytuacją Niemiec.
http://www.wyszperane.info/2017/03/15/drogi-rzeczne-przyjazne-dla-srodowiska-zdaniem-ekologow-tak-ale-nie-w-polsce/

Świat jest inny  - Polacy bezbronni
http://www.wyszperane.info/2017/03/14/

Poznaj realia komuny z ust obserwatora uczestniczącego we władzach, oraz jego opinię o dzisiejszych czasach. Bardzo to pouczające. Teraz już wiem skąd się brały dowcipy o Albinie Siwaku i jak bardzo go nienawidzili komuniści.
http://www.wyszperane.info/2017/03/16/dokad-zmierzamy-16-albin-siwak/

Bractwo Muzułmańskie tworzy w Szwecji „równoległe struktury społeczne” ostrzega raport sporządzony przez Agencję Cywilnych Sytuacji Kryzysowych podległą ministerstwu obrony.
http://www.wyszperane.info/2017/03/17/szokujacy-raport-bractwo-muzulmanskie-tworzy-w-szwecji-rownolegle-struktury-spoleczne/

Okazuje się, że zuchwałej kradzieży dopuściła się dyplomatka i była ambasador Bułgarii w Waszyngtonie, Elena Borysławowna Poptodorowa. Ma ona szefować warszawskiemu oddziałowi Komitetu Żydów Amerykańskich AJC, który swoje podwoje otworzy uroczystą galą 27 marca br.
http://www.wyszperane.info/2017/03/17/kompromitacja-komitetu-zydow-amerykanskich-dzialaczka-probowala-podprowadzic-kosmetyki/

Jakim prawem ktokolwiek obcy mówi suwerennemu państwu kogo powinno delegować do takiej czy innej sprawy?
Z jakiego powodu komuś z zewnątrz zależy aby reprezentował nas akurat ten, a nie inny człowiek?
Kim są panowie zasiadający w warszawskim parlamencie twierdzący, że interesem Polskim jest posłuszne wykonywanie niczym (poza groźbami) nie uzasadnionych zaleceń płynących z sąsiedniego kraju w delikatnych, wewnętrznych, kwestiach personalnych?
Jakich korzyści spodziewają się niemieccy politycy z pełnienia przez Donalda T. dotychczasowej funkcji przez następną kadencję?

http://jacekbezeg.pl/2017/03/08/dziurawe-dysputy/

Posłuchaj słów prawdy o naszej sytuacji gospodarczej, zwłaszcza o energetyce i górnictwie.
Poznaj mechanizmy niszczenia Polski i przejmowania złóż węgla.
„Rządy PO i PSL doprowadziły polskie górnictwo do stanu kompletnej ruiny. Wytworzył się w tren sposób węzeł gordyjski idealnie nadający się do wykorzystania by – tok jak to było zawsze po okrągłym stole – majątek przeszedł legalnie w obce ręce. Aby w kopalni „Krupiński” dotrzeć do złóż o wartości szacowanej na 40 miliardów potrzebna jest inwestycja ponad 300 milionów złotych (same odprawy dla górników pochłoną 400 milionów). Kopalnia jest zamykana w ramach programu ratowania wielu innych kopalń i dogadania się z bankami tymczasem
do eksploatacji złóż kopalni „Krupiński” szykuje się firma niemiecka.”
http://www.wyszperane.info/2017/03/13/forum-rkw-gornictwo-polskie-czy-niemieckie-likwidacja-kopalni-krupinski/

Sprawa zdaje się o tyle istotna, że przecież z przedstawicielami AJC szereg razy spotykał się i konferował prezydent RP Duda, który zresztą już wydelegował jednego z urzędników swej kancelarii na uroczystą galę AJC, która 27 marca ma się odbyć w tzw. Muzeum POLIN (co notabene potwierdza przekonanie, że ów ośrodek propagandy antypolskiej pełni w istocie rolę eksterytorialnej placówki). To chyba dość istotna kwestia – czy biedna, skołatana głowa naszego państwa wie właściwie, z kim się spotyka? I czy aby na pewno z właściwymi ludźmi – bo może więcej jest wśród nich małych złodziejaszków? Może więcej jest ludzi, którzy z pozytywnym wynikiem przeszli procedurę sprawdzającą w sowieckich służbach – co jak przypuszczam musiało dotyczyć osobistych tłumaczy  http://www.wyszperane.info/2017/03/16/woda-na-mlyn-odwetowcow/

Uczestnicy feministycznej manifestacji 8 marca w Buenos Aires postanowili uczcić dzień kobiet atakując najstarszy kościół miasta Catedral Metropolitana de Buenos Aires. Zamaskowane kobiety rozpalały przed budynkiem ogień i malowały sprayem barierki ustawione przez policję przed Katedrą. Demonstranci skandowali m.in. takie hasła jak: „Kościół-śmietnik, jesteście dyktaturą”. Feministki domagały się też legalnej aborcji.
http://www.wyszperane.info/2017/03/13/argentyna-wsciekle-feministki-atakuja-mezczyzne-bo-mial-flage-watykanu-tak-wyglada-walka-o-prawa-kobiet/

Nie łudźmy się, nie chodzi tu o śliczny uśmiech Donalda T.
Państwa nie mają przyjaciół tylko interesy. Cały Bundestag wie doskonale o tym jak dobrze on służy niemieckim, tylko w Polsce wiedza na ten temat nie do wszystkich dociera.
Dla mnie najważniejszą wiadomością jest pokaz zdyscyplinowania tych 26, bo uważam, że interes w tej sprawie mają tylko Niemcy, a reszta korzysta z okazji by pokazać swą wierność.
http://jacekbezeg.pl/2017/03/09/swietnie/

O znaczeniu i wpływach żydowskiej organizacji świadczy fakt omawiania przez polityków PiS (prezydent Duda, minister Waszczykowski) z przedstawicielami AJC obowiązujących w polskiej polityce priorytetów.
David Hariss wyraził nadzieję, że po założeniu warszawskiego Biura obrona demokratycznych wartości będzie się mogła odbywać bardziej energicznie i produktywnie.
Szef AJC jest również członkiem Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), która praktycznie zarządza polityką międzynarodową, działając na rzecz globalnych regulacji (NWO).
http://www.wyszperane.info/2017/03/16/kolejna-organizacja-zydowska-zapuszcza-korzenie-w-polsce/

Absurdalność sytuacji – polega na tym, że przecież ci wszyscy działający w sposób można powiedzieć jadowity przeciwko temu społeczeństwu, bo niszczący jego cechę ukrytą, wewnętrzną; tożsamość, żyją w całości na koszt tych przeciwko którym działają. Często szczerze ich nienawidzą. Takie właśnie komunikaty, nienawiść i pogardę, dostrzegam już od dawna w „produktach” teatrów, w filmach. Pogardę dla moich poglądów, wartości dla mnie istotnych i nienawiść przejawiającą się tym, między innymi, że usiłowano przekonać mnie, iż jestem bydlęciem potrafiącym się cieszyć tylko gołą d…
http://jacekbezeg.pl/2017/02/25/przeciez-ten-kulturkampf-trwa-od-dawna/

Przed telewizorami siedzą ludzie aby się czegoś dowiedzieć. Jeśli w studiu mówi równocześnie dwóch, a bywało przecież i więcej, to jedyny przekaz jaki do mnie dociera brzmi: „Jakieś niemyte chamy tam siedzą”.
A przyjmowanie do wiadomości takich komunikatów jest denerwującą stratą czasu.
Bardzo denerwującą stratą czasu
http://jacekbezeg.pl/2017/03/03/byl-sobie-pospieszalski/

Piszę o tym, jak masoneria wspiera uchodźców w ich drodze do Europy, jak naciska rządy, by ich przyjmowały, jak przygotowuje dla nich odpowiednie warunki, jak paraliżuje wszelkie działania zmierzające do ograniczenia liczby uchodźców. Wiemy dziś o tym, że do Europy, wraz z uchodźcami przemycani są żołnierze islamscy (te informacje ujawnił włoski kontrwywiad), o tym, że uchodźcy – młodzi mężczyźni znikają setkami tysięcy po przybyciu do np. Niemiec czy  Szwajcarii
(nie wiadomo gdzie są, nie pobierają zasiłków, nie starają się  o mieszkanie, nie są nigdzie zarejestrowani po dokonaniu rejestracji wstępnej). Przygotowywane są dla nich nawet mundury.
http://www.wyszperane.info/2017/03/13/czy-w-trzeciej-tajemnicy-fatimskiej-jest-mowa-o-masonerii/

„Merkel udowodniła że głos „PIS-Suwerena” nic nie znaczy w Europie. Albo Jarek się obudzi albo wykopią nas z UE, nawet Węgrzy mają dość fachmana Kaczyńskiego. Putin wykorzysta głupotę polskiego rządu”.
Odpowiedziałem następująco:
Bardzo się cieszę, że Pan mówi, iż to A. Merkel udowodniła coś PiS-owi. Tym samym zgadza się Pan ze mną, iż UE to tak naprawdę IV Rzesza Niemiecka. I A. Merkel faktycznie to udowodniła Polsce, ale nieopatrznie też udowodniła – bezsensownie zresztą – to samo innym krajom i nie wiem czy im się to podoba. Mając w pamięci I i II WŚ chyba nie. A opór Polski? W czasie II WŚ tylko Polska potrafiła się Niemcom przeciwstawić i stworzyć Państwo Podziemne.
http://www.wyszperane.info/2017/03/15/d-tusk-sluzby-specjalne-agentura-i-kolejne-dno-wyboru-na-szefa-re/

W czasie wojny obozy te działały jako część suwerennego niemieckiego państwa, a niemiecki naród wybrał sobie do kierowania tym państwem partię nazistowską dobrowolnie w demokratycznych wyborach. Nie są znane żadne formy sprzeciwu z jego strony przeciwko działaniom tej partii.
Przez wiele lat po wojnie, a z całą pewnością w okresie kiedy wspomniane obozy funkcjonowały Polska, na skutek decyzji aliantów, (naszych przedwojennych i obecnych sojuszników), nie była państwem suwerennym, lecz podległym władzy komunistów przybyłych z zewnątrz. Dowodem na to, że naród nasz nie zgadzał się na taką władzę, a więc i na istnienie tych obozów, działających zresztą na zgubę tego narodu, jest właśnie istnienie i walka Żołnierzy Niezłomnych.

http://jacekbezeg.pl/2017/03/04/zolnierze-niezlomni-nadal-sa-potrzebni/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.