Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Proste rozwiązania arrow O drewnie, jego właściwościach nieznanych, zapomnianych a cennych.
Friday 03 April 2020 21:02:40.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
O drewnie, jego właściwościach nieznanych, zapomnianych a cennych. Drukuj Email
Wpisał: Erwin Thoma   
18.03.2017.

O drewnie, jego właściwościach nieznanych, zapomnianych a cennych.

 

Księżycowe drewno - ukryta prawda o drzewach i drewnie na nowo odkryta

To tu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hjW4gGwEdeE

 

37 minut – cenne md.

 

[Jest to [jeśli prawdziwe, a na takie wygląda] odkrywcze  i przypominające stare, znane już dawno cechy drzew i drewna.  Każdy, kto chce np. zbudować dom, lub mieszkać w zdrowym mieszkaniu, powinien uważnie przeczytać. Mirosław Dakowski]

==================

Kilka naukowo potwierdzonych faktów o drzewach i drewnie, które znane są ludzkości od starożytności i mogłyby pozytywnie zmienić dzisiejszy świat. Jednak "pewne siły" starają się aby nie dotarła ona do nas.

Ten film trwa znacznie krócej niż 1 lekcja w szkole, a dowiesz się o drewnie (mam nadzieję) więcej, niż podczas całej edukacji szkolnej.

Pionier drewnianego budownictwa ultra-ekologicznego - Austriacki leśnik - pan Erwin Thoma (Drewno100) buduje dziś domy całkowicie samowystarczalne, które przedłużają ludzkie życie.

Peter Wohlleben - Badacz inteligencji i komunikacji drzew.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.