Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow zamachy, piątkowe samobóje 16 arrow Śmierć posła Wójcikowskiego: Prokuratura poszukuje "tira widmo"
Friday 04 December 2020 00:31:03.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Śmierć posła Wójcikowskiego: Prokuratura poszukuje "tira widmo" Drukuj Email
Wpisał: nieznani sprawcy   
21.03.2017.

Śmierć posła Wójcikowskiego:

Prokuratura poszukuje „tira widmo”

 

 

„Rzeczpospolita” o sprawie

 

2017-3-21 http://www.pch24.pl/rzeczpospolita-o-sprawie-smierci-posla-wojcikowskiego--prokuratura-poszukuje-tira-widmo,50327,i.html#ixzz4by5Kvziw

 

 

Tragiczna śmierć konserwatywnego posła z klubu Kukiz’15, Rafała Wójcikowskiego, wywołuje coraz poważniejsze wątpliwości i rodzi pytania bez odpowiedzi. Obecnie prokuratura poszukuje kierowcy ciężarówki, która ominęła stojący na poboczu rozbity samochód parlamentarzysty – donosi „Rzeczpospolita”. Co więcej, śledczy dysponują nagraniem z wjazdu na trasę samochodu posła Wójcikowskiego, ale analogicznego materiału z poszukiwanym tirem… brak.

 Rafał Wójcikowski zginął 19 stycznia 2017 roku w wypadku na trasie S8. Z nieznanych powodów jego volkswagen bora uderzył w barierki po lewej stronie jezdni, po czym samochód stanął na prawym pasie w poprzek. Lewą stroną „przeszkodę” ominął volkswagen caddy. Ta sztuka nie udała się z prawej strony kierowcy forda transita. Ten pojazd uderzył w samochód Wójcikowskiego.

 Z relacji świadków wynika, że tuż po wypadku poseł Kukiz’15 wyszedł z samochodu, a po obejrzeniu szkód powrócił do pojazdu. Nierozwiązaną zagadką pozostaje wypadnięcie z samochodu akumulatora. Zdaniem ekspertów jest to niemożliwe w przypadku prawidłowego montażu (ZOBACZ WIĘCEJ).

 Liczne wątpliwości pojawiają się również w sprawie interwencji służb ratunkowych (ZOBACZ WIĘCEJ).

 Do wielu pytań dotyczących śmierci parlamentarzysty dołączyły kolejne. Jak donosi „Rzeczpospolita”, prowadząca śledztwo łódzka prokuratura poszukuje kierowcy ciężarówki, która również ominęła samochód posła.

 – Śledczy mają nagranie, jak Rafał wjeżdża na trasę, ale nie mają nagrania z tirem. Rozpłynął się – powiedział informator „Rzeczpospolitej”.

 Informacje o poszukiwaniu kierowcy białego tira potwierdził dziennikowi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Ten samochód miał minąć pojazd Wójcikowskiego z prawej strony. W tym samym momencie z lewej minął go volkswagen caddy. Następnie za tirem przejechać miał ford, który uderzył w samochód posła.

 Źródło: „Rzeczpospolita”  MWł

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.