Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 16 arrow Caritas w Monachium: Edukacja seksualna uchodźców.Pouczają o wielkości prezerwatyw. Marx aprobuje...
Saturday 05 December 2020 09:26:29.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Caritas w Monachium: Edukacja seksualna uchodźców.Pouczają o wielkości prezerwatyw. Marx aprobuje... Drukuj Email
Wpisał: kardynał Reinhard Marx   
25.03.2017.

Caritas w Monachium prowadzi edukację seksualną uchodźców. Pouczają o wielkości prezerwatyw. Marx aprobuje...

 

 

Archidiecezją monachijsko-fryzyngijską kieruje kardynał Reinhard Marx, przewodniczący niemieckiego episkopatu.

[Pewnie nieprawy wnuk Karola M. ?? MD]

 

 

2017-3-25 pch24

 

Caritas archidiecezji monachijsko-fryzyngijskiej prowadzi edukację seksualną uchodźców. W programie nauczania znalazły się między innymi informacje o różnych wielkościach prezerwatyw.

 Monachijska Caritas wespół z zarządem archidiecezji fryzyngijsko- monachijskiej zorganizowała warsztaty dla uchodźców w obszarze zdrowia, seksualności i związków międzyludzkich.

 Jak powiedziała Regina Lange, kierownik oddziału monachijskiej Caritas, zajmującej się sprawami związanymi z AIDS, to sami uchodźcy chcieli dowiedzieć się czegoś o antykoncepcji.

Ze środowiska azylantów padały pytania o kwestię wielkości prezerwatyw. Mówili, że trzeba im to pokazać, bo standardowe wymiary nie działają. Byłoby dużym zaniedbaniem, gdybyśmy nie zwrócili na to uwagi – powiedziała Lange cytowana przez lokalną gazetę kościelną.

 Jak mówi z kolei wikariusz generalny archidiecezji ks. Peter Beer, temat ten jest „bardzo ważny”. – Musimy zrozumieć, że ludzie, którzy przychodzą do naszego kraju, nie są wszyscy katolikami, ale są to ludzie z różnych obszarów kulturowych, z różnymi przyzwyczajeniami. Spotykają się z inną kulturą, która jest nacechowana wielką swobodą seksualną – tłumaczył.

 Caritas przygotowała między innymi specjalną wystawę, która do 20 marca widoczna była w monachijskim kościele karmelitów. Wykorzystano w niej tablice, plakaty i wideo. Pokazywano na nich między innymi postaci mężczyzny i kobiety, wskazujące na równouprawnienie płci.

 Archidiecezją monachijsko-fryzyngijską kieruje kardynał Reinhard Marx, przewodniczący niemieckiego episkopatu.

 Źródło: Kath.net  Pach

Zmieniony ( 25.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.