Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryka 17 arrow Donald Trump czeka na implozję "Obamacare"
Tuesday 16 July 2019 21:04:56.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Donald Trump czeka na implozję "Obamacare" Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Cejrowski   
31.03.2017.
P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; }TT.western { font-family: "DejaVu Sans Mono",monospace; }TT.cjk { font-family: "Droid Sans",monospace; }TT.ctl { font-family: "FreeSans",monospace; }

Donald Trump czeka na implozję

"Obamacare"


Na antenie Radia Wnet Wojciech Cejrowski wytłumaczył, na jakiej zasadzie działa „Obamacare” czyli system ubezpieczeń medycznych Baracka Obamy.

Zdaniem Cejrowskiego system ten nie jest w stanie przetrwać: – Jest to ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich. Natomiast nie wszyscy płacą składki. […] Kasa z opłat musi wystarczyć dla wszystkich amerykańskich pacjentów, więc co zrobić, aby wystarczyło pieniędzy na nich wszystkich? Należy podwyższyć stawki tym, którzy je już opłacają. Coraz więcej obywateli Stanów Zjednoczonych nie płaci stawek. Wysokość ich natomiast jest coraz bardziej podwyższana. W stanie Arizona wzrosły już o ponad 150 proc. i cały czas rosną! Niebawem nastąpi moment, w którym nikt nie będzie opłacał tych składek. Trump właśnie czeka na taką implozję systemu – podkreślił.


Posłuchaj wywiadu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.