Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Wielka Brytania: Terroryści mają bomby niewykrywalne w czasie rutynolwych kontroli
Wednesday 02 December 2020 03:17:46.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wielka Brytania: Terroryści mają bomby niewykrywalne w czasie rutynolwych kontroli Drukuj Email
Wpisał: The Telegraph   
03.04.2017.

Wielka Brytania: Terroryści mają bomby niewykrywalne w czasie kontroli na lotniskach!    Obowiązuje czwarty - w pięciostopniowej skali – poziom zagrożenia atakami terrorystycznymi.https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11096-wielka-brytania-terrorysci-maja-bomby-niewykrywalne-w-czasie-kontroli-na-lotniskach


Według „The Telegraph” – Wielkiej Brytanii zarządzono wzmocnienie bezpieczeństwa przed atakami terrorystycznymi. Stosowne zalecenia wydano służbom na lotniskach oraz w elektrowniach jądrowych.


Wszystko to w związku z podejrzeniami, że terroryści opracowali nowe metody omijania kontroli bezpieczeństwa na lotniskach i we wspomnianych elektrowniach. Według służb amerykańskich, ISIS oraz inne organizacje terrorystyczne, potrafią umieszczać ładunki wybuchowe we wszelkiego rodzaju urządzeniach elektronicznych w taki sposób, że są one niewykrywalne w czasie kontroli.

W związku z tymi doniesieniami, Wielka Brytania, podobnie, jak wcześniej USA, zakazały wnoszenia na pokład samolotów lecących do GB z Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Libanu, Jordanii, Tunezji i Turcji, urządzeń elektronicznych o większych gabarytach. Wszystkie one będą musiały być umieszczone w bagażu rejestrowanym.


„Telegrach” dodaje, że obawiano się również działania hakerów próbujących ominąć środki bezpieczeństwa w elektrowniach jądrowych. Jesse Norman z resortu ds. energetyki, powiedział gazecie: – Rząd jest w pełni zaangażowany w obronę Wielkiej Brytanii przed cyberatakami; przeznaczył 1,9 mld funtów (2,2 mld euro) na poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego kraju”.

W Wielkiej Brytanii obowiązuje czwarty - w pięciostopniowej skali – poziom zagrożenia atakami terrorystycznymi.


Za:PAP


Zmieniony ( 03.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.