Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow sztuczki i sztuka... 16 arrow Nie chcemy dom publicznego w miejscu teatru powszechnego.
Thursday 29 October 2020 06:02:03.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nie chcemy dom publicznego w miejscu teatru powszechnego. Drukuj Email
Wpisał: sługa   
22.04.2017.

Nie chcemy dom publicznego w miejscu teatru powszechnego.Brutalne natarcie policji pod Teatrem Powszechnym.Teraz to dom publiczny BUFETOWEJ, nie teatr.

Teatr, który się wtrąca do piekieł

 

 

Piękna i mocna modlitwa Różańcowa Krucjaty za Ojczyznę jako odpowiedź na prowokacje agentów i agentek lewactwa [ są na zdjęciach] i policji. Wrzaski „wyzwolonych kobiet” i ich „partnerów”....

https://www.youtube.com/watch?v=fZ8g2dAIYJA&feature=youtu.be


Sąsiednie filmiki, po obejrzeniu tego, pokazują więcej.

===================

Zelnik o "Klątwie" i Teatrze Powszechnym:

Teatr, który się wtrąca do piekieł :

https://www.youtube.com/watch?v=FFnxJCm7RNo

Zmieniony ( 22.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.