Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 86 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Masony arrow Aktywista sodomicki i mason naczelnym pisma w KATOLICKIEJ diecezji Oslo
Monday 21 September 2020 10:58:07.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Aktywista sodomicki i mason naczelnym pisma w KATOLICKIEJ diecezji Oslo Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Teluk   
22.04.2017.

Aktywista sodomicki i mason naczelnym pisma w KATOLICKIEJ diecezji Oslo

 

 

Tomasz Teluk

Aktywista sodomicki i mason naczelnym w KATOLICKIEJ diecezji w Oslo 21 kwietnia 2017

 

 

Osoba spoza Kościoła Katolickiego i znany aktywista gejowski, związany z norweską masonerią został redaktorem naczelnym kościelnej redakcji portalu Diecezja Oslo (OKB).

Nominacja wzbudziła wiele kontrowersji w norweskim Kościele.

Chodzi o Pettera Stock-Nicolaisena, który został dyrektorem w redakcji Diecezji Oslo, należącego do tamtejszego Kościoła Katolickiego. Diecezja jest wydawcą portalu internetowego oraz magazynu St. Olav. Według wiernych, nominacja została przyjęta z pominięciem biskupa Oslo, a także zwyczajowych praktyk w Skandynawii, według których pracownicy kurii powinni być członkami Kościoła i podzielać jego nauki w kwestii wiary i moralności.

Dziennikarz jest powszechnie znanym aktywistą działającym na rzecz mniejszości seksualnych. Należy do społeczności internetowej Gaysir, a w przeszłości był zaangażowany w promocję parad równości Skeive Dager i Oslo Pride.

Po przypomnieniu tych faktów informacje zaczynały znikać z mediów społecznościowych, więc wierni boją się, że dziennikarz został oddelegowany przez lobby homoseksualne, aby zmieniać nastawienie do mniejszości wśród katolików.

Jest także redaktorem czasopisma “Mellom Brødre” (miedzy braćmi), periodyku loży masońskiej. Tego faktu nie można także pominąć, gdyż masoneria jest uznawana za bastion satanizmu na ziemi.

Nominację kontrowersyjnego redaktora poparł szef działu komunikacji diecezji Oslo Hans Rossiné. Wyjaśnił on, że Kościół Katolicki w Norwegii „nie zatrudnia ludzi na podstawie ich wiary i zaangażowania, ale ze względu na ich kwalifikacje zawodowe”.

Takie stanowisko rozsierdziło katolików w tym kraju, którzy przypomnieli, że dziennikarz będzie miał wpływ nie tylko na publiczny obraz Kościoła, ale przede wszystkim na przekazywane treści. Dlatego pracownik mediów powinien mieć zarówno wiedzę na temat wiary, jak i w pełni podzielać wartości chrześcijańskie.

Zwraca się także uwagę, że w innych miastach - Skien i Skotfoss Rog, Kościół Norweski zatrudniał w wydziałach komunikacji wyłącznie członków swojej denominacji co zaznaczano w ogłoszeniach rekrutacyjnych. W Kościele Katolickim w Oslo ten wymóg pominięto, choć prawo norweskie pozwala na taki krok ze względu na charakter stanowiska. Wygląda też na to, że pominięto osobę biskupa, który został poinformowany o sprawie dopiero po fakcie.

Katolicy w Norwegii zbulwersowani są faktem, że wielu współwyznawców, którzy mają profesjonalne przygotowanie do pełnienia takich funkcji nie otrzymało takiej szansy, natomiast w ich miejsce mianuje się osobę kontrowersyjną, niepodzielającą wartości swojego pracodawcy, co w przyszłości może wzbudzać poważne konflikty na tle światopoglądowym.

Tomasz Teluk

Komentarz Łucji Rokity (Fronda.pl): Chcą Kościół rozwalić od środka. Gdzie jest Papież, by zabronił zatrudniania ludzi, którzy nie powinni takich funkcji piastować?

Źródło: Fronda.pl

Zmieniony ( 22.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.