Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 38 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zdrówko 17 arrow W obronie lekarzy atakowanych za to, że nie przepisują antykoncepcji.
Tuesday 29 September 2020 06:53:44.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
W obronie lekarzy atakowanych za to, że nie przepisują antykoncepcji. Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk   
24.04.2017.

W obronie lekarzy atakowanych za to, że nie przepisują antykoncepcji.


Magdalena Korzekwa-Kaliszuk


Szanowni Państwo,

Proszę, aby wyrazili Państwo swoje wsparcie dla atakowanej za bronienie sumienia lekarzy, pani doktor Maliny Świć:

http://www.citizengo.org/pl/lf/51907-wspieramy-atakowana-lek-maline-swic

Pani doktor Malina Świć w dyskusji na portalu społecznościowym wypowiadała się w obronie lekarzy atakowanych za to, że nie przepisują antykoncepcji. Lewicowi aktywiści ze strony „
Seksizmu naszego powszedniego” zamiast podjąć merytoryczną dyskusję, woleli się zająć szkalowaniem lekarki i swoistą „lustracją” jej osoby. Po tym, jak na jej prywatnym profilu odkryli, że jest rezydentką państwowej placówki zdrowia, podburzyli internautów, aby pisali listy do tej placówki z żądaniem zajęcia stanowiska wobec wpisów dr Świć. Sprawę szybko podchwyciły i jeszcze bardziej podkręciły portale mamadu (grupa Na Temat) oraz gazetapl. Oprócz „donosów” pisanych do jej pracodawcy, dr Świć zalała fala internetowego hejtu.

Spróbujmy odwrócić te proporcje. Niech więcej osób wspiera niż atakuje panią Doktor:

http://www.citizengo.org/pl/lf/51907-wspieramy-atakowana-lek-maline-swic

Prawdopodobnie osoba Pani Doktor jest na celowniku zwolenników nieetycznych środków i procedur, gdyż stanowi pewien wyrzut sumienia...
U pani Doktor zdiagnozowano bowiem Zespół Turnera. Jest on jedną z przesłanek, na podstawie której w Polsce zabija się nienarodzone dzieci! 

Jak pokazuje życie pani doktor Maliny Świć: jest przesłanką będącą okrutnym nieporozumieniem nawet w kontekście obowiązującego w Polsce prawa. Zespół Turnera, mimo groźnej nazwy, zupełnie nie wyklucza możliwości prowadzenia całkowicie normalnego życia.

Pani doktor Świć jak mało kto ma prawo wypowiadać się o sumieniu lekarzy.

Wesprzyjmy Panią Doktor poprzez petycję:

http://www.citizengo.org/pl/lf/51907-wspieramy-atakowana-lek-maline-swic

Dziękuję Państwu i serdecznie pozdrawiam,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGOCitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii.

Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Zmieniony ( 24.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.